Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 12345
Dolů
Téma: Antabus
#18049
Re: Antabus Před 10 rok, 1 měsíc  
Většinou je to o pýše, už vše zmáknu, jsem dobrá, zvládnu to, nic se mně nemůže stát, vím , jak na to......je to strašný omyl, draze zaplacený.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#18055
Re: Antabus Před 10 rok, 1 měsíc  
No viděl jsem dokument o Menšíkovi, údajně začal znova pít po kapkách na astma s alkoholem. Moc tomu nevěřím. Zajímá mě otázka recidivy, jak jí předejít. Já osobně jsem už měl šampus, nešlo odmítnout, jen symbolicky. Žádný vliv na mé rozhodnutí to zatím nemá, ale je otázka jak se to vyvine v čase. Nicméně pořád mám v paměti to zlo, jež je v droze přítomno.
Ed

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#18056
Re: Antabus Před 10 rok, 1 měsíc  
Mám zkušenost s kapkami na kašel,v noci jsem si nakapala no a celá jsem okřála cítila jsem takové rozechvění tak mrknu a on v tom byl alkohol a kouřila jednu za druhou.V duchu jsem si říkala,co blbnu,že nebudu mít cigarety na ráno a vtom mne napadlo,nic se neděje zajdeš do nonstopu.Už jsem věděla,která bije-tam jsem chodila v noci pro chlast.Tak jsem si šla lehnout o něco chytřejší.
Jana Mertosová

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#18061
Re: Antabus Před 10 rok, 1 měsíc  
I po 10ti letech je mozek připraven nastartovat naši nemoc, někomu straší zákusek, ústní voda, někdo si dá málo pití, zjistí, že se nic neděje, dá si víc, a do týdne je tam, kde s alkoholem končil před abstinencí.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#18062
Re: Antabus Před 10 rok, 1 měsíc  
A hezký svátek, Ede.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 12345
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter