Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 12345678...28
Dolů
Téma: Nevím, co tu furt řešíte...
#18102
Re: Nevím, co tu furt řešíte... Před 10 rok, 1 měsíc  
Ko.Marti má pravdu....nemá cenu reagovat a zbytečně se rozčilovat.
Veronika
Junior Boarder
Příspěvky: 27
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#18104
Re: Nevím, co tu furt řešíte... Před 10 rok, 1 měsíc  
Nemá cenu reagovat na někoho, kdo neví o čem blábolí
petrch

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#18111
Re: Nevím, co tu furt řešíte... Před 10 rok, 1 měsíc  
Ale nejsem provokatér. Jen mám rád chlast. A proč ne? Vždyť je to stejně přirozené, jako mít rád sex. Ćlověk, ať už chce, či nikoli, je takové malé zvířátko. A jako každé zvířátko vyhledává věci, které jsou mu příjemné (sexuje, onanuje, chlastá, nezřízeně žere) a vyhýbá se věcem nepříjemným. Kdo si tohle nechce přiznat, lže si do vlastní kapsy. Nejsme bohové, i Miss World musí občas na záchod. A není to poetické. Kadí stejně, jako poslední bezdomovec, který nezajímá ani investigativní novináře. Co s tím? Nic, přiznat si skutečnou tvář světa, ne tu, kterou chceme vidět. Proč zde popisuji, jak lidé občas končí? Protože je to tabuizovaná pravda. O zrození člověka se píší sáhodlouhá literární díla. Smrt je však tabu...
Jirka

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#18112
Re: Nevím, co tu furt řešíte... Před 10 rok, 1 měsíc  
"Jak můžeš napsat lidem tady co potřebují podporu, že bude někdo umírat a scházet jak pes? To ti přijde lidské?"

Já nevím, jestli je lidské někomu napsat, že bude umírat jak pes. Je to každopádně pravdivé. Ba, co kecám, není to vůbec pravdivé! Je to lež, jako věž! Umírat bude mnohem hůř, než pes. Zodpovědný a milující páníček totiž nechá svého pejska bezbolestně uspat, když už není pro něj jiného východiska. Člověk často umírá hůř, než to nejposlednější zvíře v lese, o které se nestará žádný páníček. Ve chvíli, kdy je nejhůř, postarají se predátoři a ukončí zbytečné trápení. Kdo pomůže člověku? Pokud si včas nepomůže sám... nikdo.
Jirka

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#18113
Re: Nevím, co tu furt řešíte... Před 10 rok, 1 měsíc  
Jirko, Jirko... stále si v stave, že ti chlast dáva viacej ako berie...ale počkaj, ono sa to časom obráti a potom budeš stáť na rázcestí...ktorou cestou...tak potom sa ozvi, dovtedy sú to iba bohapusté "bláboly" čo tu vypisuješ...čau
Peťo

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#18115
Re: Nevím, co tu furt řešíte... Před 10 rok, 1 měsíc  
Zajisté máš pravdu. Záleží ovšem na věku. Mně je momentálně jednašedesát... takhle užívám alkohol (bráním se výrazu chlastám) prakticky od vojny, to jest od jednadvaceti let. Já si myslím, že to už nějak bez té závislosti doklepu do zdárného konce.
Jirka

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#18116
Re: Nevím, co tu furt řešíte... Před 10 rok, 1 měsíc  
Nedovolím nikomu, aby mi něco bral. Ani chlastu, ani nezřízené žravosti. Pokud překročím určitou váhovou kategorii, přestanu žrát. Zhnusím se sám sobě. Zhubnu třeba deset kilo. Stejné je to s chlastem. Pokud začnu mít pocit,že mi víc bere, než dává... přestanu pít. Na čas, samozřejmě.

Jinak pro kontrolované pití velmi doporučuji alkoholtester. Ovšem dražší, spolehlivý. Ten ukáže člověku, na čem je, řekne mu nemilosrdnou pravdu. Je třeba stanovit si hranici, za kterou nepůjdu. Třeba 1 promile. To stačí.Důležité je nepropadnout tomu, neožírat se jak prase do bezvědomí. A o tom to podle mého je.
Jirka

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#18117
Re: Nevím, co tu furt řešíte... Před 10 rok, 1 měsíc  
JIRKO,JE MI LÍTO TVÉHO KONZUMNÍHO V PODSTATĚ VELICE UBOHÉHO ZPŮSOBU ŽIVOTA,KTERÝ SIS ZVOLIL A VE KTERÉM SI LIBUJEŠ.JE O NESMÍRNÉM SOBECTVÍ,ZTRÁTĚ LÁSKY A ÚCTY A BEZNADĚJI.NO,PŘEJU HODNĚ ŠTĚSTÍ!
Jana Mertosová

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#18123
Re: Nevím, co tu furt řešíte... Před 10 rok, 1 měsíc  
Jenže tak to není, Jano. Zřejmě v rámci sebeobrany mě chcete vidět v takto primitivním světle. Snad vám to uleví. Nemluvil jsem o konzumním způsobu života. Mluvil jsem o vůli.
Jirka

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#18124
Re: Nevím, co tu furt řešíte... Před 10 rok, 1 měsíc  
Jirko,celý tvůj projev o něčem napovídá a týká se to především tebe. Tvých myšlenek a názorů.Pro alkoholika je forma opakujícího se pití velice bolestivou záležitostí.On naopak tuší,že umírá-nejprve ztrácí lidskost svoji duši-a to velice citlivě vnímá jen nezná jiný způsob života,ztratil naději,propil veškerou sílu,která by ho zvedla.Je doopravdy bezmocný a trpí opravdu víc než jakékoliv zvíře.Bud´si přizná svoji porážku alkoholem,aby se mohl zvednout nebo se upije.Alkoholismus se nedá porazit vlastní vůlí.Je to jako by jsi vlastní vůlí chtěl zahnat svoji sračku.Tvá vůle ti je na ho....Stále hovoříme o těžké,recidivní a smrtelné nemoci,kterou alkoholismus je.
Jana Mertosová

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 12345678...28
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter