Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1...16171819202122...28
Dolů
Téma: Nevím, co tu furt řešíte...
#18370
Re: Nevím, co tu furt řešíte... Před 10 rok  
No je toto možné? Člověk prohodí pár zdvořilostních vět s dámou, a co z toho hned nevznikne?
Jirka

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#18371
Re: Nevím, co tu furt řešíte... Před 10 rok  
Jaňulko, tak máš košem...To jsou ti muži, plno tlachu a skutek utek.
marti
Expert Boarder
Příspěvky: 141
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#18372
Re: Nevím, co tu furt řešíte... Před 10 rok  
Srandičky, srandičky...
Jirka

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#18378
Re: Nevím, co tu furt řešíte... Před 10 rok  
Ta Liba je horší než impotence A máme po ptákách
Jana Mertosová

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#18379
Re: Nevím, co tu furt řešíte... Před 10 rok  
Horší, než abstinence.
Jirka

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#18384
Re: Nevím, co tu furt řešíte... Před 10 rok  
Na sebe se Jano zaměř, když porovnám TP a tuto diskuzi,vidím ty rozdíly. Víš, že nikdo odsud na TP není.Jsi turistka po léčebnách, teorii, řeči, co máš vést umíš dobře, jsi mazaná.Umíš výborně citově vydírat další lidi.Všude ti ubližují, napadají, že kradeš, ty "provozní uklizečko"!!Loni jsi ještě na AA nadávala, a mně, která léta pracuje, slouží v AA, a hodně, napadneš, že jsem se moc v AA nepoučila, což mně může jen rozesmát.Nazvala jsi mně kamarádkou, kdysi, viděla jsem tě v únoru, něco jsi mně řekla, já krátce odpověděla,ani jsem nevěděla, kdo jsi, což za kamarádství nepokládám.Dokud budeš lhát, sobě, všem, nikdy nepřestaneš pít.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#18385
Re: Nevím, co tu furt řešíte... Před 10 rok  
Líbo děkuji za reakci.Rozlišuju TP a toto forum.V tom máš pravdu.NESOUDÍM ANI NEKRITIZUJI A UŽ VŮBEC NIKOHO NEURÁŽÍM.A co víc UČÍM SE ODLEHČIT SITUACI TAM,kde překážky jsou veliké.Nevím,jestli tvoji narážku mám považovat za výsměch,ale cítím za ní tvoji skrytou agresivitu,útočnost a bojechtivnost.Nejsou toto právě společné znaky našeho alkoholismu?Nebo to je strach o toto forum?O vlastní pozici?To jsou otázky pro tebe.Jsi v určitých chvílích mnohem víc,než moje kamarádka a já jsem ti vděčná.UČÍM SE TAKÉ Z TVÝCH CHYB.UČENÍ PRO MNE NIKDY NEKONČÍ.
Jana Mertosová

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#18386
Re: Nevím, co tu furt řešíte... Před 10 rok  
Ale ženy, přeci by jsme se tu nehádaly. Každá z Vás je něčím výjimečná a nemalou zásluhu tu zde máte. Pomáháte alkoholikům, místo proti sobě, spojte síly! Jsme jen lidi, každému někdy ujedou nervy.
marti
Expert Boarder
Příspěvky: 141
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#18387
Re: Nevím, co tu furt řešíte... Před 10 rok  
Z VLASTNÍ ZKUŠENOSTI vím,že mi šly hlavoui myšlenky o významu a smyslu mého života,který jsem svým pitím zcela ztratila.Tudíž toto téma není od věci.Stejně jako umění zasmát se něčemu a už vůbec ne sama sobě.
Jana Mertosová

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#18388
Re: Nevím, co tu furt řešíte... Před 10 rok  
Dobrý den,
jsem abstinující alkoholička, která na toto fórum chodí už léta,kdysi jsem i dost přispívala, teď už málo, ale na problém mezi Libou a Janou bych ráda reagovala.
Od obou jsem četla řadu příspěvků a naprosto nezávisle tvrdím, že mi daleko více pomohly příspěvky Liby, které jsou někdy na můj vkus až moc tvrdé, ale jsou ze života.Někdy méně je více,kdo sem chodí často ví, že Liba napíše třeba jednu větu, ale ta vystihne vše.Věřím jí, i když třeba na AA mám jiný názor, než ona(nikdy jsem tam nebyla), ale vím, že založila AA ve velkém městě, kde před tím nebyly a je mezi nimi velmi vážená a na úkor svého soukromí pomáhá, kde může.
Pokud jde o Janu, i jám mám pocit, že její krásné texty jsem už někde četla a každý si něco podobného může přečíst sám.
Každý si ale udělá obrázek sám, každému vyhovuje něco jiného.
Nevhodné poznámky typu "horší než impotence,abstinence atd.
byly vůči Libě netaktní a zbytečné-nezaslouží si to!
Jinak přeji všem krásné jarní dny.
Helena
Helena

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1...16171819202122...28
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter