Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 12345678...28
Dolů
Téma: Nevím, co tu furt řešíte...
#18125
Re: Nevím, co tu furt řešíte... Před 10 rok  
Přála bych ti abys neměl tento PROBLÉM.No,to,že brouzdáš po IT právě po těchto stránkách napovídá,že tomu tak není.ŽE SÁM NAD TÍM PŘEMÝŠLÍŠ A CÍTÍŠ HO.Právě naše pocity jako jediné nám říkají pravdu takovou,jaká je.Rozum ovládá ego.
Jana Mertosová

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#18126
Re: Nevím, co tu furt řešíte... Před 10 rok  
Přátelé, Jirka se už tady před časem o něco pokoušel. Nereagovat, jeho to omrzí.
Lanička
Senior Boarder
Příspěvky: 79
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#18127
Re: Nevím, co tu furt řešíte... Před 10 rok  
Jano, není to tak. Prostě prevence. Zajímám se, vzdělávám se. Informuji se dopředu o případných rizicích. Využívám internet k získání informací. Nemám cukrovku, přesto jsem si pročetl diabetické fórum. Chci být dopředu informován, abych se případnému problému včas vyhnul. Proto jsem za poslední měsíc zhubl osm kilo. Místo klobás na snídani jogurt s musli. Chleba nejím vůbec. Oběd střídmý s omezením příloh, na večeři jednu tmavou housku, k tomu šunku, balkánský sýr,ledový salát. Jde to. Preventivně. Piju, ale nepřeháním to. Pořídil jsem si alkoholtester, abych znal pravdu a nešel přes jistou hranici. Nechci abstinovat, ale ani ožírat se. Chci kontrolovaně pít. Ne pro zkázu, pro potěšení. Je to takový hřích? Já vím, že to není příliš zdravé, ale co je zdravé? Kuřata z Polska? Vzduch v Ostravě? To mám jako nekuřák a abstinent čekat na Alzheimera, jako moje máma? Děkuji, nechci.
Jirka

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#18134
Re: Nevím, co tu furt řešíte... Před 10 rok  
Jirko,
sám jsi psal, že tě vidíme v primitivním světle, ano sám jsi se definoval! Chlast ti nikdo neveme a hlavně nebere, tak si chlastej, jak chceš, ale nech druhé řešit co chtějí.Domnívám se, že jsi alkoholik, ale ten nejneštastnější druh alkáče, který si něco nalhává tak, až tomu sám věří.
Takže prosím, klidně se prochlastávej třeba až ke smrti, já a věřím, že i ostatní, to ale máme jinak!
Danny

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#18135
Re: Nevím, co tu furt řešíte... Před 10 rok  
Jirko,
a ještě něco, připadá mi nedůstojné si tady honit triko a dělat machra, že ty dokážeš své chlastání zastavit.Jana ti to napsala dobře, pokud se navraciš ke chlastu, máš problém, tipuju tě na tzv. kvartála.
Tady se totiž lidi vzájemně podporují, to neznamená, že si na vše přikyvují, ale vyměňují si názory. Ale nehrajou si na mistry světa!!!!
Danny

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#18140
Re: Nevím, co tu furt řešíte... Před 10 rok  
"ale nech druhé řešit co chtějí."

Ale já přece nikomu nic nepředepisuju, ať si dělá každý, co chce. Já jen demokraticky říkám svůj názor, svůj pohled na věc. Je jasné, že jestli se někdo ožírá "na šrot", neumí se ovládat, pije dokud nespadne pod stůl, leze ožralý za volant, vyhodili ho kvůli chlastu z práce, rozvádí se s ním manželka, má velký problém, protože tak se existovat dlouhodobě opravdu nedá.
Jirka

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#18141
Re: Nevím, co tu furt řešíte... Před 10 rok  
"pokud se navraciš ke chlastu, máš problém"

Tohle je rétorika jak z pera MUDr. Nešpora. Podle něj je alkoholikem každý, kdo pije denně třeba jen jedno pivo. Také se neustále "navrací k chlastu". No to je přece vyjádření na svěrací kazajku...
Jirka

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#18142
Re: Nevím, co tu furt řešíte... Před 10 rok  
Jirko,
Nešpor je uznávaný odborník na alkoholismus, je mi líto, že si dezeinterpretuješ jeho slova, on netvrdí, že kdo pije 1 pivo denně, že je alkoholik. Asi máš problém pochopit, co čteš. Myslím, že zde je fakt marnost diskutovat, viz tvé výroky o svěrací kazajce, to nemá význam komentovat!
Danny

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#18143
Re: Nevím, co tu furt řešíte... Před 10 rok  
Nemá cenu s Jirkou diskutovat,nic neví, je možná sám, nebo pije moc, nebo není duševně v pořádku, vlastně chudák.PAN primař Nešpor by se zasmál, politoval ho.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#18144
Re: Nevím, co tu furt řešíte... Před 10 rok  
Hlavně by se s nim vůbec nebavil
petrch

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 12345678...28
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter