Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 12
Dolů
Téma: Život Po léčbě
#18715
Re: Život Po léčbě Před 9 rok, 11 měsíce  
Já se neptal proto, že bych to chtěl zkoušet. Zarazilo mě to, protože všude nám všichni doktoři řeknou, že se abstinovat musí pak celý život, tak to je a já to tak beru, protože alkoholismus je běh na dlouhou trať. Jen mě to dost překvapilo, že to jde zvládat i takhle, ale na to asi člověk musí mít psychiku.
Radek

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#18716
Re: Život Po léčbě Před 9 rok, 11 měsíce  
I tak dík za všechny názory!
Radek

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#18724
Re: Život Po léčbě Před 9 rok, 11 měsíce  
Existuje nová metoda, postupného snižování alkoholu bez nutnosti trvalé abstinence...Zkouší jí Prim.Petr Popov z PL U Apolináře
petrch

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#18726
Re: Život Po léčbě Před 9 rok, 11 měsíce  
Zatím zkouší!Výsledky ještě žádné.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#19434
Re: Život Po léčbě Před 9 rok, 9 měsíce  
Kontrolované pití u alkoholika možné není.Vždy si přísahá, věří, že si dá jen malinko něco k pití, vždy!! pije do mrtva.To je ta naše nemoc.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#19440
Re: Život Po léčbě Před 9 rok, 9 měsíce  
Liba napsal:
Kontrolované pití u alkoholika možné není.Vždy si přísahá, věří, že si dá jen malinko něco k pití, vždy!! pije do mrtva.To je ta naše nemoc.
Libuša,
môžem to len potvrdiť - empiricky overené, odskúšané.
(na sebe.)
Ja
"Ego sum, qui sum"... ;)
Platinum Boarder
Příspěvky: 3117
graph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#19451
Re: Život Po léčbě Před 9 rok, 9 měsíce  
Já to mám tak.Co se týká alkoholismu-přiznala jsem si ho a začala v sobě hledat problémy a chyby.Bez víry a bez pomoci Boží,stejně jako AA by mne bolest nad zjištěním,že jsem úplně jiná než jsem si myslela a vlastně začala hrát v průběhu svého života-bez této pomoci by mne ta bolest a zklamání strhlo zpět k pití.Jedno jsem ztratila-to je kontrola nad svým pitím zato jsem našla sama sebe,víru a duchovní cestu.Díky tomu zažívám pokoj a klid v duši ale i moře lásky a vděčnost.Tohleto nenahradí žádný lék proti alkoholismu.Byť by byl kouzelný.
Jana Mertosová

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 12
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter