Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 123456789
Dolů
Téma: zpověď notoričky-varování
#26307
Re: zpověď notoričky-varování Před 9 rok  
Stonozka žádnou svobodu nema. Jen alkoholismus neni oploceny
Dana

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#26308
Re: zpověď notoričky-varování Před 9 rok  
Zahoď tu láhev, na dně klid nenajdeš.
Nechci, aby to vyznělo jako reklama, ale zkus navštívit MUDr. Helenu Máslovou, kromě toho, že je gykenokoložka, tak je odborník na psychosomatiku. To potřebuješ nejvíc! Musí se tam platit, nevím jestli na to máš možnosti, ale když máš na chlast, tak asi ano.
Měsíc jsi nepila? Psala jsi tady před hodně dlouhou dobou, tzn. že si celý ten čas popíjela v pohodě dál. Nesváděj svoje pití na miminko a nejdřív ho pořeš. Nic není samosebou. Miminko má přijít k dobré matce a tou alkoholička není, i kdyby stokrát chtěla.
Jana

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#26309
Re: zpověď notoričky-varování Před 9 rok  
Nepila jsem od 1.1. Díky za tip, určitě se podívám;) s penezmi čím dal hůř, ale nějaký celkový detox by to chtělo. Nakopnu se, neboj;)!
Dana

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#26310
Re: zpověď notoričky-varování Před 9 rok  
Ty výčitky kvůli pití jsou pak hrozne, i kdyz vás každy ujišťuje, ze je to genetikou;(
Dana

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#26311
Re: zpověď notoričky-varování Před 9 rok  
Uz jsem vysadila přes zákaz i antidepresiva. Nevěřím jim, ze to tim neni;)
Dana

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#26316
Re: zpověď notoričky-varování Před 9 rok  
Já vím,že to je dost nepochopitelný a že si možná v něčem protiřečím,ale prostě VÍM,že alkohol je můj osud.Já se neřítím do pekel,já už v pekle jsem...i když se dá říct,že zároveň v ráji.Když jsem konečně před těmi 8,5 roky nalezla to,co jsem podvědomě hledala.Chlast a pocity a vše s tím spojené.Chtěla bych to pouze omezit,ale poslední dobou mě strašně přemáhá spíš psychická závislost.To mě vrhá do docela hnusnejch depresí.Vlastně už jsem do nich byla vržena.Ale snad bude líp.Zase jsem se kvůli tomu všemu pořezala.Jsem od jedný hodiny v noci vzhůru.Nemůžu a vlastně ani se mi nechce spát.Už se oteplilo,asi se vrátím zpátky na svůj "flek",budu spát venku.Spacák i kartony mi tam zůstali.Normální život už prostě fakt nějak nedokážu žít.To místo je u hřbitova.Rovnou u hřbitovní zdi(za ní,tj.venku) v travnatý uličce,kterou kryje neopadavý křoví.Příznačný ne...?Hezký,byť ochlazený čas všem!
stonozka

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#26319
Re: zpověď notoričky-varování Před 9 rok  
Žij jak chceš, ale až budeš opravdu chtít přestat laškovat se smrtí, nebudeš už mít sílu žít.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#26320
Re: zpověď notoričky-varování Před 9 rok  
Dano, léčíš se sama, což je špatné.To, že nepiješ měsíc, nic neznamená.Vydrž být střízlivá aspoň půl roku, pak zkus otěhotnět, opravdu neházej vinu na mimčo, sama do sebe liješ chlast, dobrovolně.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#26325
Re: zpověď notoričky-varování Před 9 rok  
Ahoj libo, jj, dneska zahajim abstinenci;) fakt je, ze v tom litam z extrému do extrému;( no, uvidime
Dana

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#26326
Re: zpověď notoričky-varování Před 9 rok  
Asi je pravda, ze se mimcu k máme, která si jen občas strihne par tydnu abstinence, nechce;( je to blbe, jde to se mnou z kopce.
Dana

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 123456789
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter