Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 123456789
Dolů
Téma: zpověď notoričky-varování
#26330
Re: zpověď notoričky-varování Před 9 rok, 1 měsíc  
Zastav tu jízdu z kopce, jedeme vzhůru, ne?Najdi si pomoc, nebuď na to sama. Poznej lidi, co přestali pít, AA. Třeba je jiná terapeutická skupina někde poblíž.Kontakt s lidma, co přestali pít je nejlepší pomoc.Oni ví, znají, umí poradit, pomoc.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#26332
Re: zpověď notoričky-varování Před 9 rok, 1 měsíc  
Stonožko,
díky za to, že jsi sem napsala. Je to obrovský dar pro nás, kteří máme občas chuť si loknout.
Opravdu děkuju, děkuju a ze srdce ti přeji, abys tě přechod na druhou stranu hřbitovní zdi bolel, co nejméně.
Mrzí mě, že jsou na světě lidi, pro které je život na zemi peklem.
Jana

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#26401
Re: zpověď notoričky-varování Před 9 rok, 1 měsíc  
Stonozko, taky jsem ti chtela napsat, ale moc nevim co. Jsi uz příliš daleko, nerozumím tomu. Neni proč žít?!;(
Dana

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#26402
Re: zpověď notoričky-varování Před 9 rok, 1 měsíc  
Je to děsivé, pravdivé.Mladá žába.Lituji její mámu.Ona Stonožka je svým způsobem šťastná, neuvědomuje si , jak se ničí.Neváží se života.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#26403
Re: zpověď notoričky-varování Před 9 rok, 1 měsíc  
Tak stonozka je typicky hranicar, co jich jsou v léčebnách stovky. Podle mne je to na zavření na psychiatrii. Ale velká inspirace s tim sběrem;) teda nevim, stejne mi to nejak nevychází, ze bych zvládla platit nájem, jídlo, pití (piju víno, ale zas ne tolik, tam bych i něco narozdíl od stonozky ušetřila;)) a ještě něco dávala mamce.... No, možná bych to mesic zkusila a vedla si ucto. I kdyz myslím, ze první mesic by výdělek nebyl nic moc, asi jde i o zmapování terénu, vhodně doby a kontakty;)
Dana

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#26404
Re: zpověď notoričky-varování Před 9 rok, 1 měsíc  
Liba napsal:
...Je to děsivé, pravdivé. ...Ona Stonožka je svým způsobem šťastná...

...pripomína šteniatko, naháňajúce svoj vlastný chvost(život).
(Až sa unaví -> zaspí, ... za, a nie pred múrom... )
Ja
"Ego sum, qui sum"... ;)
Platinum Boarder
Příspěvky: 3118
graph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#27728
Re: zpověď notoričky-varování Před 8 rok, 11 měsíce  
Když už jsem toho sem o sobě napsala tolik,tak tedy napíšu znovu,nějaký "novinky".Zjistila jsem,že s tou případnou prací je to začarovanej kruh.Buď řešení nevidím nebo nechci vidět.Z pohledu ostatních je,ale pro mě maximálně tak zdánlivý.Dřív to tak problematický nebylo,vina je na byrokracii.V čem je podle mě začerovanej kruh?Na ÚP mi řekli,že si mám něco najít na HPP,ne brigádu,bylo by to pro mě nevýhodný.Soc.+zdrav.pojištění(3470,-) bych si při DPP,DPČ musela totiž platit sama.Kde bych na to vzala,to bych ještě musela doplácet,když by nám osekali přídavky!Ale zrovna brigádu na několik dní měsíčně bych-já-jako osobama s... problémama mohla dělat.Kde seženu úklid na např.4 hodiny denně,když se to firmám hodinově hodí akorát do typu "brigáda"?!Kde mám jako začít?To by se když tak mělo dělat pozvolna,ne po 2,5 letech vlítnout mezi běžnou populaci do pracovního poměru.To by fakt nevyšlo.Brala bych třeba úklid paneláku(ů).Ale na HPP...?Na jednu stranu by se trochu peněz(třeba 3 tisíce)navíc hodilo,ale na druhou stranu mě vzrušuje ta nejistota.Žiju jenom jednou!Nabaví mě tady ten svět,ale jsem zvědavá co přinese další den.Takhle utíká a někdy plyne den za dnem,měsícem,rokem...a zvědavost stále přetrvává.To mě vlatně drží na tomto světě.Ne nějaká osoba,ale pouze zvědavost,touha po dalším...čemkoli zajímavým.Zážitky,průsery,zklamání,atd.
přicházejí,mozkové buňky nejspíš přibližně konstantní rychlostí berou opačný směr.Popelnicím a pivu jsem věrná stále.Slyšela jsem,že to je profesní a osobnostní deformace.Nově mám,že jsem se už delší dobu(asi dva měsíce) nepořezala,ani nemám potřebu,piju míň(většinou 10 piv,oproti těm předchozím vesměs 13 až 14),ale vlastně jsem akorát šlápla z bláta do louže,protože jsem opět začala kouřit,to mi momentálně vyhovuje víc než žiletka+<15 piv.Ale ta krabička na dva dny taky něco stojí...
stonozka

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#28320
Re: zpověď notoričky-varování Před 8 rok, 11 měsíce  
Příspěvek byl správcem webu smazán z důvodu porušení vnitřních pravidel diskuze.
andrea

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#28321
Re: zpověď notoričky-varování Před 8 rok, 11 měsíce  
Jé, já zase píšu jako někdo jiný. Andreo, moc se omlouvám, opět neberu léky. Jsem vážně nemocná, promiňte mi všichni!!!
Jane

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#28342
Re: zpověď notoričky-varování Před 8 rok, 11 měsíce  
Příspěvek byl správcem webu smazán z důvodu porušení vnitřních pravidel diskuze.
andrea

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 123456789
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter