Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1...9101112131415...80
Dolů
Téma: Uvědomělí bojovníci za střízlivost
*
#21427
Re: Uvědomělí bojovníci za střízlivost Před 9 rok, 8 měsíce  
Já jsem si myslela, že tolik nepiju, co je alkoholismus jsem vůbec netušila, tohle forum nebylo,co jsou AA jsem jsem nevěděla, jak přestat pít také ne.Nebyl nikdo, kdo by mně varoval.Pořád jsem si myslela, že jsem svobodná, piju kdy chci, jak chci, pletla jsem se fest, musela jsem pít, byla jsem poskok alkoholu.Nyní jsem svobodná doopravdy, mohla bych pít, nechci.Zastavit tuto nemoc včas je štěstí, čím později to pak je, je to těžší.Mnohem víc lidí ty konce nezvládnou, umírají.Mrzí mně, že je tu u nás alkohol tak tolerovaný, minimum prevence,tisíce zničených životů, i rodin,nehod, smrtí, slz, utrpení........
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#21428
Re: Uvědomělí bojovníci za střízlivost Před 9 rok, 8 měsíce  
Ahoj. děkuji za doporučení ohledně mého těhotenství. Já jsem si jistá, že jsem vymyslela nejlepší řešení. Nemít děti, dokud na ně nejsem připravená. Pokud má někdo jinej názor, tak ať má...
jorga

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#21429
Re: Uvědomělí bojovníci za střízlivost Před 9 rok, 8 měsíce  
Libo prozrad nám prosím, jak si se chovala ty, když ti celý okolí řikalo roky, že nemáš chlastat? To je Petrův dotaz a i můj. Odpověz:-)

nebo zkuste odpovědět na tuhle otázku všichni, kdo se mě snažíte vychovávat...
Jorga

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#21430
Re: Uvědomělí bojovníci za střízlivost Před 9 rok, 8 měsíce  
A jinak myslím si, že jsme všechny banda slepic (včetně mě) A pak přijde chlap, řekne jednu větu a je to:-)
Jorga

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#21431
Re: Uvědomělí bojovníci za střízlivost Před 9 rok, 8 měsíce  
A nepochlubila by se i Jana Mertosová, jak se chovala, když jí lidi kolem říkali, že moc chlastá? Neříkali to někomu z Vás a vlastní děti? Aby maminka nepila, že potřebují maminku a ne ožralou maminku?


A takovéto dámy (a někajý pán tady ještě) se mi snaží vštěpovat moudro o tom, že bych neměla být těhotná, protože jsem nedospělá...

jak jste to řešily Vy, když jste pily a děti jste už měly..?
Jorga

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#21432
Re: Uvědomělí bojovníci za střízlivost Před 9 rok, 8 měsíce  
Myslím si, že alkohol sám o sobě životy, vztahy a rodiny neničí. To si ničí sami lidi, kteří ho pijou a neví kdy přestat.

A potom přijde (vy)léčený alkoholik a hlásá tady, že alkohol je špatnej, protože mu zničil život.

A stále svádí svoje chyby na alkohol, takže doteď za svůj vlastní život nedokáže převzít zodpovědnost. "Za můj zničený život může alkohol a ne já".
Jorga

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#21433
Re: Uvědomělí bojovníci za střízlivost Před 9 rok, 8 měsíce  
jestli někomu vadí, že na forum chodí Jorga, která pije (a snaží se pít méně a zajímá se o svůj probléms pitím), a podle kohosi tady názoru by sem měli psát jen abstinenti nebo (vy)léčený alkoholici...

OK, ale pokud jsem si dobře všimla, web se jmenuje Alkoholik.cz a ne Abstinent.cz..
Jorga

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#21434
Re: Uvědomělí bojovníci za střízlivost Před 9 rok, 8 měsíce  
A evidentně se jí to nedaří tak to z žalu a zlosti zapíjí
Jana Mertosová

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#21435
Re: Uvědomělí bojovníci za střízlivost Před 9 rok, 8 měsíce  
a hlavně rýpe a rýpe...
dejna
Junior Boarder
Příspěvky: 34
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#21436
Re: Uvědomělí bojovníci za střízlivost Před 9 rok, 8 měsíce  
no nejde mi to. přestat pít. Tak proto sem píšu.

Mám až moc ráda alkohol. Ale jde mi trochu omezovat to. Z litru vína denně minulý rok jsem příjem snížila na lahev jednou za dva dny:) snažím se.

Jano Mertosová tak se pochlub, jak ses chovala ty, když Ti nějaká "zkušená" alkoholička cpala do hlavy, abys přeskata chlastat?

Nezávidíš Jano náhodou trochu, že někdo by to moh zvládnout bez toho, aby se propil do sraček jako Ty a pak teprve to začal řešit, když už to jinak nejde?
Jorga

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1...9101112131415...80
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter