Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1...10111213141516...80
Dolů
Téma: Uvědomělí bojovníci za střízlivost
*
#21437
Re: Uvědomělí bojovníci za střízlivost Před 9 rok, 8 měsíce  
já si sebevědomně a namyšleně a pyšně myslím, že bych to dát mohla. Bez léčebny. Umět se uvolnit bez alk. Nechce se mi moje pití řešit tak radikálně jakože TOTALNI STOP OD ALKOHOLU A DOŽIVOTNI ABSTINENCE...
Jorga

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#21438
Re: Uvědomělí bojovníci za střízlivost Před 9 rok, 8 měsíce  
Líbo, ty máš děti? A pila jsi, když jsi měla děti? Pověz nám to.
Jorga

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#21439
Re: Uvědomělí bojovníci za střízlivost Před 9 rok, 8 měsíce  
Má milá,když jsem měla problémy nebyl internet,nebyla taková možnost.AA bylo ještě v plínkách-stejně jako ty.Byla jsem s tím sama.Jediný člověk,s kterým jsem mohla srovnávat byl také alkoholik-těžký.Mimochodem postaral se o to velice rychle,že se od nás odvrátili i mí přátelé.Co zůstalo,byli stejní kumpáni.Myslím,že to,že jsem zůstala na všechno sama mělo později veliký vliv na mém uzdravování.Kdyby nebylo mé neš´tastné recidivy bylo by tomu 15let.No a kdyby jsi nepila a četla všechny vlákna s rozsahem několika let-věděla by jsi o mně,o Líbě-o tom,všem co tě zajímá všechno.ŘÍKÁ SE OPAKOVANÍ MATKA MOUDROSTI-JÁ UŽ MÁM ROKY A OPAKOVÁNÍ MNE ZBYTEČNĚ UNAVUJE A VYČERPÁVÁ-MÁM SE UŽ RÁDA-TAK NEVIDÍM DŮVOD,PROČ SI ZBYTEČNĚ UBLIŽOVAT.
Jana Mertosová

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#21441
Re: Uvědomělí bojovníci za střízlivost Před 9 rok, 8 měsíce  
Jano, a uznat že máš probléms pitím, k tomu je potřeba internet?
Jorga

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#21442
Re: Uvědomělí bojovníci za střízlivost Před 9 rok, 8 měsíce  
Nevěděla jsem,že to je nemoc.Nevěděla jsem že to je progresivní nemoc.Hledala jsem pomoc na nesprávných místech.Neměla jsem s kým toto probrat,zeptat se.Dozvědět se informace od jiných stejně nemocných lidí.Všechno jsem se pracně dozvídala při svých pobytech v léčebnách.Později už ze svých hořkých zkušeností,které mne málem stály život.
Jana Mertosová

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#21443
Re: Uvědomělí bojovníci za střízlivost Před 9 rok, 8 měsíce  
Jediná pravda je,že mne všichni varovali,když jsem se rozhodla žít s Rudou.Nakonec jsem tomu vděčná,nebýt toho-nepoznala bych to,co jsem mohla poznat,neměla bych dvě skvělé děti.
Jana Mertosová

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#21444
Re: Uvědomělí bojovníci za střízlivost Před 9 rok, 8 měsíce  
ja nejak furt resim, jestli vlastně problém mám, a nebo jenom ráda piju:-) Asi obojí..když jsem měla depku, pila sjem víc, protože mi to zlepšovalo náladu. Teď depku nemáma piju, protože mi to chutná..Nikomu tím neubližuju. Pokud jo, tak jen sobě asi.

Je dobrý si o tom pokecat a někým , kdo má (měl) taky rád alkohol. Ale já prostě nesnáším hluboký rady do života od někoho, kdo si to sám posral tak, že skoro umřel nebo si posral něco jinýho (dluhy, rozpad rodiny...)

Sobě poradit neuměla a teď moralizuje. To mě strašně irituje a kvůli tomu jsem nevydržela v léčebně:)

Ale respektuju a obdivuju, že jste to z tý sračky nějak zvládla. Sluníčko:)
Jorga

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#21445
Re: Uvědomělí bojovníci za střízlivost Před 9 rok, 8 měsíce  
ČÍM VÍC KDO CHLASTAL, V ČÍM VĚTŠÍ SRAČCE BYL, TÍM VÍC MORALIZUJE A VYCHOVÁVÁ.

V tom je přímá úměrnost. Dost to prozrazuje o takovým člověku. Podle mě kdo takhle "vychovává" ostatní, nedokázal si doteď přiznat, že za svý chlastání a problémy jím způsobený, si může sám. Hledá všude možně obhajobu, proč to sám nepochopil dřív. Např. za chlastání Jany může to, že nebyl internet...

Možná za to taky mohlo to, že večer zapadá slunce. Kdyby nezapadalo, třeba byste si večer neotevřela lahev.
Jorga

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#21446
Re: Uvědomělí bojovníci za střízlivost Před 9 rok, 8 měsíce  
Jorgo,
bud ti začíná alkoholická demence, nebo jsi troll, v každém případě nemůžu ani věřit, jak trapné bláboly píšeš a nejhnusnější je to, jak se navážíš do abstinujících alkoholiků, kterých, jak sem ti psala, si vážím. Nikdo, opravdu nikdo tě nevychovává, chlastej si dál až do nekonečna, ale respektuj to, že jiní mají životní styl odlišný.
Líba i Jana jsou dámy, které prošly pro mne nepředstavitelným peklem alkoholismu, a žijí. Žijí smysluplně, a to proto, že pomáhají druhým( to ti nic evidentně neříká). V momentě, kdy jsem nevěděla kudy kam( kvůli alkoholismu blízkého člověka v rodině), mi jejich slova dodala víru a chut do života. No, nejen jejich slova, ale i jiných diskutérů - jo těch "uvědomělých" abstinentů. K tomu je fórum určeno, ne pro tvé výpady!
Danny

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#21447
Re: Uvědomělí bojovníci za střízlivost Před 9 rok, 8 měsíce  
Jana i Liba zajisté hodně pomáhají alkoholikům...Prošli si peklem a těsně před smrtí se zachránily.

Ale zase rozumím Jorze,že když si někdo večer čuchne k dvojce bílího musí nutně mazat nejlépe na několik let do léčebny.někdo chlastá celý život první ligu a dožije se 90let, takže neházet všechny do jednoho pytle (nemluvím ted o sobě, já chci s pivem taky skončit)
petrch

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1...10111213141516...80
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter