Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1...72737475767778...80
Dolů
Téma: Uvědomělí bojovníci za střízlivost
*
#22247
Re: Uvědomělí bojovníci za střízlivost Před 9 rok, 6 měsíce  
Petr N: Já mám roztroušenou sklerozu, z toho ty úzkosti. Beru Citalec, a tak 2x do týdne Rivotril, když je toho na mě moc. Pomáhají mi dvě piva téměř denně, to je dobrý, víc toho nemám, ale když načnu lahev vína, vypiju jí celou. To si pak vyčítám, chjo.
Máša
Fresh Boarder
Příspěvky: 4
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#22248
Re: Uvědomělí bojovníci za střízlivost Před 9 rok, 6 měsíce  
Co je to OCD?
Máša
Fresh Boarder
Příspěvky: 4
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#22249
Re: Uvědomělí bojovníci za střízlivost Před 9 rok, 6 měsíce  
Ocd je obsedantne kompulzivní. Nutkave chování a myšlenky. Kontrolovat zamceno dveří. Mít si stokrát ruce. Tak nejak
Dana

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#22250
Re: Uvědomělí bojovníci za střízlivost Před 9 rok, 6 měsíce  
Me nicí, ze nevim, z čeho to je.jak na to. A pomáhá jen benzak a alkohol, což je vázne terno
Dana

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#22251
Re: Uvědomělí bojovníci za střízlivost Před 9 rok, 6 měsíce  
A nicí to tak,ze nemůžete nic dělat....
Dana

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#22253
Re: Uvědomělí bojovníci za střízlivost Před 9 rok, 6 měsíce  
Já vím, z čeho to je. Z diagnozy roztroušená skleroza. Mám jí 10 let. Víc než RS mě ničí ty úzkosti. Ale taky nevim, jak s nimi bojovat. U psychologa jsem nebyla a jediné, co pomáhá, je trochu toho alkoholu. Nebo dopoledne, než jdu do práce, Rivotril. Ale to tak jen 2x do týdne.
Máša
Fresh Boarder
Příspěvky: 4
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#22254
Re: Uvědomělí bojovníci za střízlivost Před 9 rok, 6 měsíce  
Ahoj Dani, mala by si skusit viac dni pripadne tyzdnov nepit ziaden alkohol a uvidis, ci sa tie uzkosti zlepsia alebo zhorsia. Ja som s tym sekla preto, ze ku konci uz aj male mnozstvo stacilo na to, aby som mala dalsie dni neuveritelne uzkosti a strach. Po niekolkych dnoch to odoznelo a ked som si dala zas napr.len jeden pohar vina, bolo to tu na dalsi den zas. A bol to des. Preto si viem predstavit, ako trpis ty. U teba je to ine, kedze mas panicku a uzkostnu poruchu, nemas to z pitia, ako to bolo u mna, ale podla man pitie alkoholu ti to zhorsuje. Ono ti to pomoze v tom okamihu ked pijes na chvilu zahnat uzkost, ale v konecnom dosledku sa ti to vrati ako bumerang a tie uzkosti ti to znasobi a stacia na to aj male mnozstva alkoholu. Uz som ti spominala, ze moja sestra ma tu istu diagnozu ako ty, ona ani nie je alkoholicka, ale rada si obcas vypila a to jej diagnozu velmi zhorsovalo. Pred dvomi rokmi prestala pit uplne, tak pol roka brala potom este xanax chodila aj na terapie, stale sa zlepsovala a teraz je ok.uz nebere nic, len chodi kontrolne k psychiatrovi. Ale vravi mi, ze keby jej niekto aj milion zaplatil, nedonuti ju si dat si ani za poharik, ma paniku z toho, ze by sa jej potom mohli tie uzkosti zas nastartovat, az ked prestala pit uplne, pochopila ako ten alkohol tu jej diagnozu 100 nasobne zhorsoval. Casto si tu pisala, ze sa potrebujes niecim hecnut, aby si prestala pit uplne Ale ved toto mas najlepsi motiv, co ti moze dat silu k abstinenci...
Kira

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#22255
Re: Uvědomělí bojovníci za střízlivost Před 9 rok, 6 měsíce  
Kira, je to ten nejlepší motiv. Jen tomu úplně nevěřím. Ale četla jsem si dnes, co jsem psala před témeř 2mi měsíci. Ze si dam max 3 denně. To už je ted jen víkendy. Tak jsem ne sebe pyšná. A musim jit dal. Jen je hrozne, ze ten efekt nevidím. Ano, kdyz pijí hodne, je mi ještě hůř. Ale kdyz pijí málo, nemá to na to efekt. Ale dik za ta slova o sestře.
Dana

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#22256
Re: Uvědomělí bojovníci za střízlivost Před 9 rok, 6 měsíce  
Maso, je mi líto, ze mas rs, neumím si to predstavit úzkosti jsou strašně, neni mi jak proti nim bojovat. Hlavně se nerozpij!!!
Dana

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#22257
Re: Uvědomělí bojovníci za střízlivost Před 9 rok, 6 měsíce  
Dani, ano je super, ze stale znizujes. Ale aj ja ako som zacala znizovat, uzkosti sa zacali zvysovat. Mozog je nevyspytatelny. Az ked som prestala uplne, tak strach a uzkost zmizli nadobro. Ja som vypila napr 2 litre, dalsi den mi bolo blbo a boli aj depky, ale dalo sa to vydrzat.Vypila som inikedy len pohar vina, na dalsi den mi sice blbo nebolo, ale ta uzkost bola neznesitelna. Ja viem, ze u teba je to ine, len si myslim, ze za vyskusanie nic nedas
Kira

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1...72737475767778...80
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter