Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1...7374757677787980
Dolů
Téma: Uvědomělí bojovníci za střízlivost
*
#22258
Re: Uvědomělí bojovníci za střízlivost Před 9 rok, 7 měsíce  
Kira, tobe se to s omezováním pití i po dlouhe době zhorsovalo?
Dana

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#22259
Re: Uvědomělí bojovníci za střízlivost Před 9 rok, 7 měsíce  
Ahoj:-) jak se mate? Nekdo zaloval a jorze byl zamezen pristup na forum:-) teda vlastne na cely tenhle web...to teda fakt cumim. To me mrzi.uprimne. zdravim danu a mejte se fajn. muzu psat jen z mobilu, zatim. Nejsem IT Takze nevim, jestli mi vas technik nezakaze pristup i z mobilu. kdo jste zaloval, ze sem mam zakazany pristup? To byly moje prispevky tak hrozny? Mejste se (snad zatim) cau;-)
jorga

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#22260
Re: Uvědomělí bojovníci za střízlivost Před 9 rok, 7 měsíce  
Kiro, diky za naději. Ja pila přes lahev denně, blbe a úzkosti, ale to jsem chápala. Pak se to s vysazenim a omezením zlepšilo, ted piju tak polovinu, ale zase se to začlo velmi výrazně zhoršovat, jsou to stavy, co ani neznám... Tak nechápu. Dik za nadeji, ze je to jen úsek cesty k lepsimu
Dana

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#22261
Re: Uvědomělí bojovníci za střízlivost Před 9 rok, 7 měsíce  
Dani ano aj po dlhsej dobe. Ono to nefungovalo tak nejak priamo umerne, ze viac alkoholu vacsie uzkosti a naopak. Najprv ked som pila menej, bolo mi lepsie, ale potom casom to bolo este horsie, ako s vacsim mnozstvom alkholu. Mozno mozog strajkoval, zacitil trochu a chcel viac, nedostal to, tak mi to daval na druhy den riadne vyzrat Pila som len kvartalne, takze v medziobdobi,ked som nepila nic, ziadne depky ani uzkosti a preto som si povedala, ze chcem aby mi bolo stale tak dobre a fajn, a ze nemam zapotreby tieto boje, obmedzovania a pod. a ze najlepsie mi bude ked nebudem pit alkohol vobec a presne tak tomu je
Kira

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#22262
Re: Uvědomělí bojovníci za střízlivost Před 9 rok, 7 měsíce  
Snad to dam a uvidím. Tu dgn mam asi 16 let, dřív, než alkohol. Ted jsem přesně tam, ze se to velmi zhoršilo. Dik za odzitou zkušenost, ze to je součásti!!!
Dana

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#22263
Re: Uvědomělí bojovníci za střízlivost Před 9 rok, 7 měsíce  
Ja totiž chodím a říkám si, co jsem za ubozaka, ze po dvou dvojkach mám horší stavy než po litru tak snad......
Dana

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#22266
Re: Uvědomělí bojovníci za střízlivost Před 9 rok, 7 měsíce  
Kiro,jsi dobrá.Dana snad už konečně díky tvému podání pochopila podstatnou příčinu svých stavů,kterou do ní všichni klavírujem všemi možnými způsoby.Dano-gratuluju,že jsi to pochopila.Zbývá ti už jenom realizovat.Nechtít OKAMŽITĚ VÝSLEDEK a zlepšení.Přestaneš,nějaký čas bude hůř-chce to jenom vytrvat v rozhodnutí a vydržet.Zlepšení stavu se pomalu dostaví.TRPĚLIVOST
Jana Mertosová

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#22268
Re: Uvědomělí bojovníci za střízlivost Před 9 rok, 7 měsíce  
Pozri Dani, pokial si alkoholik, tak mozog reaguje takto a nie si ziaden uboziak, je to choroba a my si nevyberieme koho sa chyti a koho nie. Niekto moze pit kolko chce a je v pohode a nemusi riesit tieto stavy, ale to neznamena, ze je silnejsia osobnost ako alkohlici, len enma diagnozu lakohlizmus. Ani ten co ma rakovinu, nie je vacsi uboziak ako ten co ju nema. Ja som akceptovala, ze mam chorobu, ktora je smrtelna a som stastna, ze na nu existuje liek a tym je abstinencia. Co by dali za to ini ludia so smretlnymi chorobami, keby na ne existovali liek, brali by ho vsetkymi desiatimi, ale zial pri vela chorobach takyto liek neexistuje...
Kira

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#22270
Re: Uvědomělí bojovníci za střízlivost Před 9 rok, 7 měsíce  
Dana napsal:
Ocd je obsedantne kompulzivní. Nutkave chování a myšlenky. Kontrolovat zamceno dveří. Mít si stokrát ruce. Tak nejak
Dano,pokud o problemu temer nic nevis,neodpovidej prosim...Dekuji.
PetreN.Nechci se tady o tom rozepisovat.Je to nejspise na jine forum.Pro tohle si “necham“ alkohol
Anoine

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#22273
Re: Uvědomělí bojovníci za střízlivost Před 9 rok, 7 měsíce  
Anoine:ok
Dana

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1...7374757677787980
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter