Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1...7374757677787980
Dolů
Téma: Uvědomělí bojovníci za střízlivost
*
#22283
Re: Uvědomělí bojovníci za střízlivost Před 9 rok, 7 měsíce  
Tak dnes jedna dvojka, zitra náročný den.diky, za info, ze zhoršení muže byt čast cesty
Dana

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#22285
Re: Uvědomělí bojovníci za střízlivost Před 9 rok, 7 měsíce  
zhoršení muže byt čast cesty
Jsou jen dvě varianty-obě nebezpečné a náročné.Jednou je počáteční euforie,kdy se rozjedeš nečekaně v aktivitě,najednou se všechno daří a super. Nebo druhá-tou jsou zvýšené stavy deprese,úzkostí,strachu,nedostatek energie a pocit únavy a vyčerpání,nebo stísněnosti a smutku.Ty spadáš do té druhé kategorie.Pokud chceš opravdu přestat je důležité se na to připravit.U mne to byla záležitost pomalu dvou prvních let.Přirovnala bych to jako loučení se s alkoholem,smutnění po něm.Ochromení strachem,že bez něj svůj život nezvládnu-strach z jiného neznámého života,strach sama ze sebe,z budoucnosti.Když se na to dívám s odstupem zdá se mi to neuvěřitelné,že jsem ten chlast a jeho účinek tak hrozně milovala-i když mne málem zabil.Milovala jsem v podstatě vlastního tyrana,vládce i vraha.Už toto není normální.
Jana Mertosová

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#22286
Re: Uvědomělí bojovníci za střízlivost Před 9 rok, 7 měsíce  
U me je ted nova prace, kam nemůže pes a je to 45 min cesty, a to, ze přítel maka16 hod a je neskutečné neporadny. Takže nemám čas na nic a jsem vyřízena a podrazdena. Moc bych chtela, aby omezeni pití omezilo úzkosti. Jestli mate zkušenosti, ze to chce čas, dik za ne. Jsem se placala v tom, ze ma snaha je nanic
Dana

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#22289
Re: Uvědomělí bojovníci za střízlivost Před 9 rok, 7 měsíce  
Dani, nie je iste, ze obmedzenie alkoholu pomoze znizit uzkosti. Pisala som to ja, aj Petra aj viaceri na inych vlaknach, ze kontrolovane pitie nam na tie uzkosti nepomohlo a uzkosti sa nam zhorosovali a dostavovali s aj po malom mnozstve akoholu a kazdej z nas pomohlo az ked sme prestali pit uplne, ale zda sa, ze to vyskusat nechces. Pises, ze ides podla pravidiel dr. Nespora co sa tyka kontrolovaneho pitia, ale aj on pise, ze kto chce pit kontrolovane, mal by najprv aspon 30 dni abstinovat...
Kira

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#22293
Re: Uvědomělí bojovníci za střízlivost Před 9 rok, 7 měsíce  
Jsou důvody tvého pití jen to, že je přítel nepořádný, že nemůžeš mít psa v práci???Nenamlouváš si hlouposti?
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#22296
Re: Uvědomělí bojovníci za střízlivost Před 9 rok, 7 měsíce  
Dano.Potřebuješ si srovnat svoje priority a zařídit se podle nich.To značí také z něčeho ubrat,nechtít být dokonalá a všechno chtít zvládat sama.Mít precizně ukizeno doma,v práci chtít být nejlepší,pro patrnera dokonalá partnerka,hospodyně.Pejska mít zaopatřeného jak nejlépe to jde.Protože když tomu tak není,tak trpíš jenom ty.Pokud budeš takto přemýšlet a jednat,pokud toto nezměníš?Nemáš šanci se svých dvojek vzdát.Myslím,že máš sama na sebe vysoké nároky a potřebuješ nastavit hranice sobě,i partnerovi.Co na tom,že neudělá všechno dokonale,jako jsi zvyklá?Cení se snaha-a uvidíš,že se časem zdokonalí sám.Uč se mít ráda sama sebe.Hledej pozitivní vztah sama k sobě.Uč se efektivně odpočívat,najít si chvíli jen sama pro sebe-a na té trvej.Z počátku se to zdá těžké,ale jde to a stojí to za snahu.
Jana Mertosova

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#22301
Re: Uvědomělí bojovníci za střízlivost Před 9 rok, 7 měsíce  
Pro me je stěžejní, aby se to nerozjelo, kde jsem byla. Tam by byl spoustec ty úzkosti ve fázi, kdy nemůžu dělat vůbec nic, ani vencit psa. Tam nastává beznaděj a totálně zoufalství, ztrácím naděje a perspektivu. Kdyz budu ještě víc omezovat, tím lépe. Dnes jedu na pohovor na tu úzkostnackou skupinu
Dana

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#22303
Re: Uvědomělí bojovníci za střízlivost Před 9 rok, 7 měsíce  
Kiro, chápu, ze tohle je zbaběle využití něčeho. Ale nepila jsem témeř 5 týdnu někdy v květnu, ale tehdy byly jiné důvody, než chtít abstinovat. Bylo ok, asi po 3 týdnech úzkosti zase začaly. No, snad to nejde nějak zobecnit
Dana

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#22311
Re: Uvědomělí bojovníci za střízlivost Před 9 rok, 7 měsíce  
Tak hledám dal. Na skupinu jsem moc nemocná, pan si jinak účtuje 1000 a pak 700 za 50 minut, to je moooc
Dana

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#22321
Re: Uvědomělí bojovníci za střízlivost Před 9 rok, 7 měsíce  
Já platila 400 za jedno sezení.Chodila jsem 2roky co 14 dní na individuální.Pak asi rok ne.Potom mi moje psychiatrička napsala doporučení a chodila k její dceři,která je psycholožkou.K ní jsem chodila 3roky a neplatila jsem nic.A opravdu mi to hodně pomohlo.
Jana Mertosova

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1...7374757677787980
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter