Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1...7374757677787980
Dolů
Téma: Uvědomělí bojovníci za střízlivost
*
#22322
Re: Uvědomělí bojovníci za střízlivost Před 9 rok, 7 měsíce  
A já chodím na AA a zadarmo, jsem spokojená, a nemíním tím peníze.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#22328
Re: Uvědomělí bojovníci za střízlivost Před 9 rok, 7 měsíce  
To ano libo, v tom jsou urcite AA moc dobry, ze jsou otevreni vsem. Ja potrebuju pracovat prvotne na tech úzkostech, je to tak, ze alkohol je zhorsi, ale abstinence nevyresi.... ani nevite, jak tu zavidim tem, co prestali pit a vse je najednou super Drzte palce, protekcne me kamsi narvali na pojišťovnu, jdu ve stredu, uvodni pohovor, jestli se bude psycholožka citit na to, ze by s temi mymi problémy mohla pracovat. Alkohol tam zatajovat nehodlam, chci nakopnout i v tomhle.
Dana

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#22329
Re: Uvědomělí bojovníci za střízlivost Před 9 rok, 7 měsíce  
Jani, 400 je pro me prijatelna mez, myslim, ze to ted setrim na piti, jak jsem omezila ale za první sezeni 1 000 a další po 700 je jaksi moc.... Ještě ted zodpovedne chodim s pesanem na cvicak a ja jednou tydne na cviceni, to je za to, co usetrim na alkoholu
Dana

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#22330
Re: Uvědomělí bojovníci za střízlivost Před 9 rok, 7 měsíce  
U úzkosti bych dporučila 100% nepít, i když to může být třeba způsobeno něčim jiným, ale to se stejně nepozná po měsíci. Úzkost, dperese a alkohol jsou spojedné nádoby. Základ je nepít a zase nepít, po nějaké době, třeba 3 měsíce se těprve dá soudit, zda se to zlepšilo či nikoli. Psychoterapie je samozřejmě vhodná a na místě. Tam se potom dají vyřešit individuální problémy. Já si taky myslela, že moje úzkost není prvotně spojena s alkoholem, ale jak jsem přestala pít, začala jsem si uvědomovat odkud se ta úzkost bere, že to je z mojeho ¨špatného¨stylu myšlění. To jsem si ale uvědomila až po tom, co jsem přestala pít a začala na sobě tvrdě makat
Přeju hodně štěstí a držim palce
Rachel
Platinum Boarder
Příspěvky: 591
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#22338
Re: Uvědomělí bojovníci za střízlivost Před 9 rok, 7 měsíce  
Tak to je boj na dlouhou trat ve středu jdu zkusit tu novou psycholozku diky a take přeji, at se dari
Dana

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#22361
Re: Uvědomělí bojovníci za střízlivost Před 9 rok, 7 měsíce  
Tak ja dnes zlý, jdu se opít. Dle psycho úzkosti tak závazně, ze stacionáře nebo terapie třikrát tydne. Obojí znamená vyhazov z prace
Dana

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#22362
Re: Uvědomělí bojovníci za střízlivost Před 9 rok, 7 měsíce  
Dano nechod pít, všechno má řešení. Musíš v něj ale věřit, i když přes úzkost to je těžké.. Pitím to opravdu nevyřešíš, bude ti hůř....
Rachel
Platinum Boarder
Příspěvky: 591
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#22370
Re: Uvědomělí bojovníci za střízlivost Před 9 rok, 7 měsíce  
Dano,nejdes se “opit“ kvuli tomu,ze mas problemy.Jdes se “opit“ kvuli tomu,ze se “opit“ chces...
anoine

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#22373
Re: Uvědomělí bojovníci za střízlivost Před 9 rok, 7 měsíce  
A je tu výmluva, co?Ještě jsi nezkusila jít aspoň někam na stacionář, už víš, že tě vyhodí z práce!Z té tě vyhodí zcela jistě kvůli chlastu, a právem, přestaneš fungovat úplně.Lžeš sama sobě.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#22375
Re: Uvědomělí bojovníci za střízlivost Před 9 rok, 7 měsíce  
Me to včera hrozne vydesilo. Úvazek mi nezkratili, dam jednou tydne. Tak me snad paní doktorka nevyhodi....
Dana

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1...7374757677787980
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter