Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1...7891011121314
Dolů
Téma: Nekontrolovatelné pití
#10734
Re: Nekontrolovatelné pití Před 11 rok, 7 měsíce  
Ríšo,děkuju za všechny.Jde to.Jen se nebát a vykročit.Jenom pít je opravdu málo,na to,aby střízlivost vydržela déle.Přesně jak píšete je důležit= naučit se tak žít.At´vám střízlivost a radost z ní vydrží na celý zbytek života!
Jana Mertosová

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#10735
Re: Nekontrolovatelné pití Před 11 rok, 7 měsíce  
Dobrý den Ríšo,
připojuji se k paní Janě,i já jsem si ráda přečetla,že se držíte.Ty stavy střízlivosti popisujete přesně,tak ať Vám abstinence a barevný střízlivý život vydrží!
Helena
Helena

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#10737
Re: Nekontrolovatelné pití Před 11 rok, 7 měsíce  
richarde to zní báječně, jsi skvělý, jde to...mě se vede taky dobře...za chvíli to bude měsíc...a pak taky rok a tak...je to radost číst že se to daří:), pozdravy i ostatním
petrata

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#10745
Re: Nekontrolovatelné pití Před 11 rok, 7 měsíce  
Ahoj všichni a ženy zvlášť!!!!Děkuji Janě,Heleně a i Petře za své příspěvky a názory a věřte,potěší to, že někdo to co píši čte a taky, že jsem někomu oporou a třeba jen tím psaním! Věřte,rád komunikuji a o problému,který máme třeba společný vůbec nejvíc a jsem ukecaný i na "skupinách",kam docházím jednou týdně a nechci na tom nic měnit,protože vykecat se je moc důležitý a mě to moc pomohlo od začátku a ničím jsem se netajil a ve skupině,která je vlastně mojí náhradní rodinou se mohu svěřit s jakýmkoliv problémem a vím, že se s toho nic nedostane ven a naopak to může zase někomu jinému pomoci,protože i já mám jako každý své problémy a kolikrát mi právě starosti jiných na skupině "nakopnou",že na tom nejsem ještě tak špatně a jsou lidé,kterým je hůř,ale to není škodolibost,ale soucítění s lidmi co mají stejné problémy jako já!Po tom čase co nepiji vím,že přestat je problém a odvaha,ale mít někoho,komu se můžete svěřit,je snad ještě důležitější a moc to pomáhá,aby člověk nespadl tam,kde byl před tím!Malá rada- hovořit v rodině,na skupinách a i s kámoškou či kámošem,ale to musí opravdu být ti nej,né každému se svěřujme!!! Držím nám všem palce,ať každý najde toho správného parťáka na pokec a taky ať je těch dnů bez chlastu co nejvíce! Mějte se všichni moc dobře a zase třeba tady AHOJ!!Ríša
Risa

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#10747
Re: Nekontrolovatelné pití Před 11 rok, 7 měsíce  
Ríšo, určitě sem piš, nakopne to spousta lidí.Potěší.Ve skupině máš zázemí, a to, že zjistíš, že někdo prožívá peklo, trpí, ti musí dodat sílu, a říkáš si, že jsi pil vlastně kvůli maličkostem, a oni jsou Tvá motivace, Ty zase pro ně, a je to ten správný kolotoč.Tak ať Ti to hraje a zpívá, country mám ráda.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#10749
Re: Nekontrolovatelné pití Před 11 rok, 7 měsíce  
Moc gratuluji Riso a krasny zivot preji!
Jessie
Gold Boarder
Příspěvky: 160
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Žena Narozeniny: 01/01
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#10758
Re: Nekontrolovatelné pití Před 11 rok, 7 měsíce  
Ahoj a jen krátce! Děkuji Líbě a Jessie(probůh nevím jak vyskloňovat),jak už jsem psal,jsem rád když někdo napíše svůj názor či povzbuzení! Sám tady tak chci fungovat a není každý den posvícení i já se dostávám do problémů každodenního života, ale díky abstinenci se jich nebojím a zvládám je řešit a držím každému z nás, ať je tak i u Vás,kteří třeba jen přečtením mého příspěvku si řeknou "A jde to" a říkám po pravdě- Fakt to jde!!!!Ještě jednou díky za všechny názory a přeji hodně dní bez chlastu! Ríša
Risa

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#12898
Re: Nekontrolovatelné pití Před 11 rok, 3 měsíce  
Ahoj lidičky a všichni,kteří občas zavítáte sem a jste ochotni si něco přečíst od člověka,který jako vy se potýká s problémem "chlast".14.února budu mít za sebou dva roky své abstinence a zodpovědně můžu a chci říci, jako už několikrát, jinak už to nechci!!!!!!!!!! Přátelé věřte,vím o čem mluvím, po letech strávených v opileckých stavech a hlavně poopileckých,kdy jsem nevěděl, zda žiji, či umírám a vlastně jsem se dostal do nekonečného koloběhu vyrovnávání hladin a nekonečného slibování sobě a nejbližším, jak toho už nechám a dostávání se do stálých problémů s pitím, jsem teď naprosto jiný člověk, srovnaný sám se sebou s větším sebevědomím a s nadhledem na vše tzn.,že se srovnaly i mé nervy a řeším vše jinak a v klidu a prostě jednoduše - nechci se už dostat do spárů "démona" a prožívat to, co jsem si užil dostatečně a své rybníčky jsem si vypil a to co prožívám díky abstinenci si nehodlám ničím a nikým vzít a udělám pro to maximum,protože to stojí za to a vřele všem,co byli jako já doporučuji,nedá se to vůbec slovy vyslovit, co to vše přináší a vlastně bych se jen opakoval,protože o tom píši ve všech svých příspěvcích na těchto stránkách!!!!Máme nový rok 2013 a já nadále budu pokračovat v abstinenci a občas se zde ozvu a všem co již abstinují,nebo se chystají a nedokáží se rozhodnout přeji ať vydrží a ti druzí " ať do toho jdou a neváhají" jde to a co to přináší se slovy opravdu nedá popsat! Mějte se abstinenčně a věřte, že nejsem a ani nechci být ten napravený a náležitě chytrý,ba naopak,dokážu se vžívat do pocitů pijáků a vím o čem mluvím a lidi kolem svým štěstím nehodlám otravovat a ani tak nečiním a sám ze sebe mám stále strach,abych "neujel"kvůli nějaké hlouposti a byl tam,kde určitě už být nechci! Držím palce nám všem a těším se zase na setkání s vámi zde na tomto místě. Ríša
Risa

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#12899
Re: Nekontrolovatelné pití Před 11 rok, 3 měsíce  
Když ona ta abstinence snad ani nejde popsat.Je to bezva věc, člověk najde důstojnost, sílu, chuť žít.......jen neusínat na vavřínech.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#12901
Re: Nekontrolovatelné pití Před 11 rok, 3 měsíce  
Diky Riso za pozitivni slova, at se dari a abstinence je krasna vec, je to proces ale zatracene proveri vnitrni zivot a udela inventuru, ktera se tak dlouho oddalovala. Vydrzet!
Jessie
Gold Boarder
Příspěvky: 160
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Žena Narozeniny: 01/01
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1...7891011121314
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter