Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1...7891011121314
Dolů
Téma: Nekontrolovatelné pití
#14309
Re: Nekontrolovatelné pití Před 10 rok, 10 měsíce  
Ríšo, napiš, jak se ti daří
Jara

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#14310
Re: Nekontrolovatelné pití Před 10 rok, 10 měsíce  
Ahoj všichni!! Dostal jsem otázku " jak se daří" a tak,jak u mě zvykem, trošku více!!! Přátelé, mám za sebou už dva roky a 4 měsíce a jsem taky po operaci kolena,komplet výměna - úžasná záležitost, hlavně na rozhýbání, ale pokud člověk vydrží abstinovat,není žádná překážka vydržet i toto, jen krásná příhoda s touto záležitostí - na skupině řekli, ať na rovču řeknu v nemocnici, že beru Ačko a tak jsem udělal a sestřička, která mě měla u přijmu byla vlastně " zpřízněná" duše, protože mě nejdříve pochválila a taky mi potvrdila, že jsem vzal A do zápisníku a vlastně se svěřila, že ví co to je problém s pitím, protože to zažila ve vlastní rodině a já jí touto cestou děkuji, protože mi pomohla, aniž by to tušila, zase do dalších dnů a měsíců a roků abstinence, děkuji!!!!A dostávám se k otázce - bez lhaní a předstírání, daří se mi nádherně a opravdu si abstinenci "užívám" a dá se říci, že se opravdu daří!! Troška mě teď "trápí" to koleno( nebojte, nebudu se rozepisovat)hlavně to dát do figury, ale zase to vše přebíjí štěstí doma a i v životě vůbec a nemíním na tom něco měnit, je myšleno pití a šílenosti minulého života!!!!Byl jsem už taky na skupině a byl jsem oceněn za dvouleté nepití a ono to potěší a všem držím palce, ať se daří jako mě a opět říkám, to co už několikrát - opravdu to stojí za to VYDRŽET a na druhou stranu, už své rybníky mám vypité, tak proč plakat a nezkusit to druhé a tj NEPÍT !!!! VŠEM CO SE ROZHODNOU, NEBO UŽ ROZHODLI DRŽÍM PALCE A VÍM O ČEM PÍŠI A MLUVÍM,jinak bych si to ani nedovolil, napsat jedinou řádku! Mějte se "střízlivě" a ať se všem daří aspoň, tak jako mě, nebojte, vše není růžové a problémů je stále dost a dost, ale člověk se k nim staví čelem a dokáže to zvládnout!!! Vše a zase někdy AHOJ - RÍŠA.
Risa

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#14311
Re: Nekontrolovatelné pití Před 10 rok, 10 měsíce  
Je dobře se přiznat ke svému problému s alkoholem.Mně se stalo, že jsem čekala na těžkou operaci, na pokoji jsme si povídali, všichni dost nervní před zákrokem,řekla jsem o svém pití, abstinenci... já pak po operaci na tom nebyla moc dobře, klesal mně tlak, lékař za mnou přišel, říkal, že mně dá frťana na ten tlak, naštěstí spolupacientky mu řekly, proč ne!, mně to totiž bylo jedno, byla jsem mimo.Kdoví, jak bych dopadla.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#16203
Re: Nekontrolovatelné pití Před 10 rok, 4 měsíce  
Ahoj a zase všichni! Nastal čas vánoční a taky se blíží konec roku a to je čas na bilancování - nebojte, nebude to dlouhé a nudné!!!! Jsem po operaci kolena a zdárně pořád rozhýbávám, na " skupiny" jsem jezdil jednou za měsíc a teď už se to ustálilo na jednou za 14dní a já spokojen.Čeká nás teď Vánoční skupina, kde se taky ukážu, jak hraji a hlavně pokračuji na housle po 2letech cvičení a trápení se, ale co je tady velmi důležité - přátele v únoru 014 budu mít za sebou 3ROKY ABSTINENCE a věřte, že na tom nechci a nebudu nic měnit!!!!!!Můžu říci, že jsem JINÝ ČLOVĚK a vše si patřičně užívám a nedám si to ničím a nikým vzít!!!A úplně nakonec - všem co začínají a nebo jsou jako já, VYDRŽME opravdu to jde a stojí to za to!!!!Přeji Všem klidné Vánoce a taky lepší ( kolikátý už?) rok 014 a hlavně, bez CHLASTU a ve velké spokojenosti hlavně nás Alkáčů a taky těch lidí kolem nás - Všichni si to zasloužíme!!! Mějte se krásně abstinečně a zase po několika měsících se určitě ozvu a držím NÁM VŠEM PALCE!!!!!! Ríša
Risa

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#16206
Re: Nekontrolovatelné pití Před 10 rok, 4 měsíce  
Takové zprávy Ríšo potěší, tak hraj, těš lidi dál, a měj se, směj se, hezkou vánoční oslavu!
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#16213
Re: Nekontrolovatelné pití Před 10 rok, 4 měsíce  
Ahoj Líbo! Děkuji za přání a i Tobě vše nej a krásný čas vánoční a vše dobré v Novém roce 014 a držme si palce navzájem a všichni!!!! Ríša
Risa

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#16228
Re: Nekontrolovatelné pití Před 10 rok, 4 měsíce  
Díky Ríšo a všem také krásné pohodové Vánoce!
Jessie
Gold Boarder
Příspěvky: 160
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Žena Narozeniny: 01/01
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#16231
Re: Nekontrolovatelné pití Před 10 rok, 4 měsíce  
Vánoce jsou ještě daleko, trochu, spíše ten vánoční shon zvládat v klídku, těšit se na ně, nebát se jich.Spousta z nás bude samo, no a?I tak můžou být hezké Vánoce, i když ukápne slzička.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#16232
Re: Nekontrolovatelné pití Před 10 rok, 4 měsíce  
Ahoj! Určitě a hlavně se toho nebát, já sám přiznám, že díky abstinenci vnímám vše trošku intenzivněji co se citů týče a nemusí jít ani o čas vánoční, ale za to se nestyďme, ba naopak - poplakat si štěstím je taky zdrávo a doporučuji, kdy jsme plakali, když byla dávka? No možná, že častěji, ale to bylo právě díky dávce, že? Mějte se a díky Líbo za názor a nebo spíše příspěvek! Ríša
Risa

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#22899
Re: Nekontrolovatelné pití Před 9 rok, 6 měsíce  
Ahoj lidi a lidičky!!
Po dlouhé době ( 10měsíců?) bych zase něco málo chtěl napsat! V tuto dobu mám za sebou 3roky a 8měsíců abstinence, vše se dostalo do " normálu " a svým způsobem žiji " pohodový " život a bez chlastu!!! Samozřejmě, že mám dostatek problémů, jako každý z Vás - sebrali mi inval.částěčný důchod a dle LPK jsem zdravý člověk, ale s " bolavým kolenem" ( to cítím jenom já!)a tak teď scháním práci, ale po 50sátce, nás nikdo nechce a tak jsem " štastně, veselý " na vrátnici, ale aspoň něco, ale co je důležité, že díky abstinenci, dokáže tyto a další, problémy, řešit člověk, tak nějak normálně a nehroutí se a " nějak bylo a nějak bude a může být hůře"!!!!Proto jako pokaždé ( nechci býti rušivý element, proto píši jednou za čas) ve svých zděleních - vřele a od srdce, doporučuji - NEBOJTE SE ABSTINENCE - opravdu to stojí za to a ONA Vás odmění věcmi, na které jsme už díky chlastu i zapoměli!!!! Krásná rána, nebe plné hvězd, lidi ma které se můžete spolehnout a další a další!!!!Dá se říci a pokud čtu své příspěvky,že jsem už tady napsal vše, co abstinence přináší, ale dokola, kdo nevěří, ať zkusí a kdo zkusil, dá mi určitě za pravdu a všem nerozhodnutým- nebojte se - JDE TO!!!! Vše držím palce a i sám sobě - vyléčeni nejsme nikdy a " spouštěčů" je v běžném životě tolik, že na to ani nemyslet!!! Mějte se " bez chlastově" a zase někdy!!!!! Ríša
risa58

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1...7891011121314
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter