Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1...3456789...14
Dolů
Téma: Nekontrolovatelné pití
#2916
Re: Nekontrolovatelné pití Před 13 rok, 2 měsíce  
Riso si skvely chlap, len sa drz takto aj nadalej, uvidis ze sa vsetko na dobre obrati. Velmi ti drzim palce. Davaj nam aj nadalej vediet ako sa ti dari.
katka

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#2917
Re: Nekontrolovatelné pití Před 13 rok, 2 měsíce  
Ríšo,děláte velké pokroky klobouk dolů.S tím psychiatrem je to složitější,záleží jak dalece je seznámen s problematikou,ale já osobně dobré zkušenosti nemám,víc mě pomohla obvodačka.Ve Varech jsou výborný AA,jezdila jsem tam zkraje na doléčko.Nebo zkuste zavolat na krizovou linku 284016666,jsou tam 24 hodin a oni vás nasměrujou.Mě psychiatr vyslechl,kejval hlavou pak mi napsal lexaurin a objednal za 3 týdny.Už jsem tam nešla.Až se dáte do kupy i baba bude uvidíte.Jak budete v pohodě budou i ostatní
ivlik

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#2918
Re: Nekontrolovatelné pití Před 13 rok, 2 měsíce  
Lidi, není to malý zázrak, neznáme se, nikdy se nepotkáme, stejně nám záleží na jiných, co se tady svěří, snažíme se pomoc, poradit.Děkuji Vám!
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#2919
Re: Nekontrolovatelné pití Před 13 rok, 2 měsíce  
Libuško milá, prožívám taky radost a obdivuju, když chce někdo z toho bludného kola vystoupit do trvalého výstupu i když si to kolečko několikrát obejde o to je to obdivuhodnější a zázračnější
Hodně mě to sem táhne i když s přestávkami, také jsem prožila s touto skutečností zkušenost (z toho druhého břehu), hodně mě to tady pomáhá si v sobě přerovnat věci, které mám nechtěně v sobě tak nějak divně poskládané.
Květa
Platinum Boarder
Příspěvky: 344
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Narozeniny: 08/24
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#2928
Re: Nekontrolovatelné pití Před 13 rok, 2 měsíce  
Ahoj holky a Ríšo,

dnes jsem spěchala domů z práce a těšila se na vás. Ríšo, jsi fakt bojovník a moje naděje. Máš pravdu ty i Libuška, že nemám co ztratit. Přinejhorším se mamina se mnou nebude nějaký čas bavit jako to dělává když jí člověk naštve Přežiju to, ale něco mi říká, že to asi neudělá a bude mít možnost si s vámi psát jako já a třeba jí to opravdu pomůže. Ona by to moc potřebovala - vše nosí a dusí v sobě a pak sáhhne po všem co obsahuje alkohol a už si frčííííí - FUJ!!!!! Ukážu to i jejímu manželovi, kterého to trápí jako mmne a pojedem v tom všichni 3. Jste fakt moc hodný a je opravdu neuvěřitelné, že jsme se nikdy neviděli a přesto z vás cítím obrovskou podporu, sílu a naději - no, nemůžu to ani dopsat jak bulim Moc vám všem děkuju a jdem do toho!!! Ríšo, tebe mám fakt ráda a kdyby něco - jsem tady a nenechám tě v tom!!!! Květuško, tobě také jedno velké díky za podporu
Posílám vám sílu, energii a jedno pořádné střizlivé obětí
Veronika
Veronika

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#2930
Re: Nekontrolovatelné pití Před 13 rok, 2 měsíce  
Veroniko, klidně jí řekni, jestli bude chtít, aby mě zavolala, zeptala se soukromě na co chce, i to může pomoc.Dost lidí mě volá, jsem zvyklá na hustý nadávky, urážky, výčitky, ale převažují vážné telefonáty, a hlavně, ať se nebojí, nestydí, není za co.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#2931
Re: Nekontrolovatelné pití Před 13 rok, 2 měsíce  
Ahoj Libuško,

děkuji ti moc. Určitě to s maminou musim probrat Tvá nabídka mě potěšila, protože by si třeba nemusela připadat jako, že jí hned strkáme do nějaký léčebny.
Přeji krásný den
Veronika
Veronika

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#2934
Re: Nekontrolovatelné pití Před 13 rok, 2 měsíce  
Veru není nad střízlivé obětí, to alkoholické je ,,snadnější,, ale o to zrádnější, v zápětí může dojít k nepředvídatlným reakcím.
Díky za to milé písnutí, přeji mamince i tobě radost z uzdravení.
Květa
Platinum Boarder
Příspěvky: 344
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Narozeniny: 08/24
Poslední úprava: 02/02/2011 09:16 Provedl: Květa.
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#2951
Re: Nekontrolovatelné pití Před 13 rok, 2 měsíce  
Národe opilců a i vy co se kvůli nám trápite!Musím vám napsat šílenost,z které mám radost a Verčo mohla by pomoct mamce! Byl jsem dnes u psychiatra spíše ičky a vše jsem na sebe " vyblil" a od 10/2 nastupuji na ambulantní protialkoholní léčení a chci začít žít, život bez chlastu (nechci aby to znělo jako fráze) a už nemám strach,že vše ztratím i když by mě to mrzelo, ale tohle je důležitější, byla mi nabídnuta i ústavní lečba, ale zkusím toto a pak se uvidí, je to kvůli hraní,mám už nasmlouvané termíny do dubna a nerad bych to měnil. Se ženou jsme si promluvili,nevím na čem jsem, ale naděje umírá poslední a navíc vše dělám opravdu pro sebe a taky pro vás, co máte problémy jako já a i ty co nemají, aby viděli, že to jde a my vás, co s chlastem nemáte problémy, potřebujeme!!!!Takže jdem do toho a čelem a neříkám, že jsem nad věcí, ale nazývat věci pravými jmény je potřeba a hlavně se nebát,horší to být nemůže! Budu podávat zprávy,jak na bojišti a vám všem držím palce a vlastně i sobě!!!!!!!!! Ríša
Ríša

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#2952
Re: Nekontrolovatelné pití Před 13 rok, 2 měsíce  
Ríííšooooo,

já před tebou smekáááám!!!! Jásám, skáču, směju se a to vše z radosti nad tím jaký si PAŠÁK!!!!! Fakt jsem obrovsky hrdá!!!! Takže držim štěstí pěstí ať to jde, vydržíš a všem nám ukážeš, že to jde Mám z toho psychiatra trochu strach, že by mamku zmučil lékama - vím, že už něco brala když se rozváděla. Je to duše citlivá - musim se poradit a možná bych využila nabídky Libušky Pááááni, já to pořád rozdýchávám jak jsi báječný!!!!! BOJUJ
Květuško, máte pravdu. mamku zbožňuju a je kamarády vyhledávaná - je to prostě bájo ženská, ale nesmí se napít!!!!!!!! Děkuju za podporu - váim si toho
Veronika
Veronika

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1...3456789...14
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter