Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1...24252627282930...34
Dolů
Téma: Alkohol NE, raději knihu!
**
#48457
Re: Alkohol NE, raději knihu! Před 6 rok  
Úryvek z knihy Úsměvy smutných mužů:

„Vzal jsem si svini. Měl jsem s ní dítě. Zastavil jsem kvůli její půjčce barák. Dělali jsme na střídavé směny. Proti sobě. A ona se mi začala v práci kurvit. Pak propouštěli a oba nás z práce vyhodili. To už jsem začal fest pít. Mně poslali odstupné osmdesát šest tisíc. Žena ty prachy sbalila, vzala moje auto, dceru a zmizela bůhvíkam. Potom mně exekutoři vzali barák. Odešel jsem bydlet k pětasedmdesátiletému tátovi do jeho baráku. Stejně sem byl většinu času zalezlej v kotelně a pil. To soužití dvou chlapů nebylo nic moc. Ten rok jsem pil až dva litry vodky denně. Bylo mi hrozně. Byl jsem starej vlk a neměl jsem nic. Ani svůj život. Ani ten starej, ani nic na obzoru. Chtěl jsem se uchlastat, ale vypadalo to jako běh na dlouhou trať, tak jsem si ve sklepě pustil plyn. Když jsem se probudil, tak jsem se rozbrečel, jakej jsem smolař, že ani když chci, tak neumřu. Byla noc. Díval jsem se z okna, kudy se hází uhlí, a představoval jsem si, že odletím do kosmu. Chtělo se mi kouřit. Zkoušel jsem škrtat sirkama, že si buď zapálím, nebo poletím. Jenže sirky byly vlhký. V kapse jsem našel zapalovač a škrtnul. Uviděl jsem obrovskou žhavou kouli. To bylo poslední, co si pamatuju. Pak jsem se probudil v blázinci v Kosmonosech. Takže mi to vlastně napůl vyšlo. Ze začátku jsem to vůbec nepobíral. Nechápal jsem, kde jsem, natož ty protialkoholický dýchánky. Pak se ve mně něco zlomilo. Nevím proč, ale našel jsem znovu víru v sebe. Jako kdyby mi něco nalilo krev do žil. Už šest měsíců nepiju. Mám chuť do všeho. Stačil jsem vymyslet jeden patent, zlepšovák, a díky němu mám super práci, parádně placenou. Stavím novej barák a začal jsem studovat nultej ročník práv. Jak nepiju, tak jsem zjistil, že mám spousta volnýho času. Jo a na doléčování chodím na konzultace k jedný psycholožce. Tak dlouho jsme spolu konzultovali, až jsem si jednou všimnul, že souložíme. Svět je zajímavý místo.“

Fenix1
Senior Boarder
Příspěvky: 75
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Muž Narozeniny: 02/26
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#48609
Re: Alkohol NE, raději knihu! Před 6 rok  
Úsměvy smutných mužů a potom se chystam na Jacka Londona-Demon alkohol
Lenka
Gold Boarder
Příspěvky: 249
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Žena
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#48610
Re: Alkohol NE, raději knihu! Před 6 rok  
Plocovou jsem dala stranou. První knihu jsem zhltla, ale ta druhá nic moc
Lenka
Gold Boarder
Příspěvky: 249
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Žena
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#48617
Re: Alkohol NE, raději knihu! Před 6 rok  
Stopka napsal:
Dovolím si založit toto téma. Co čtete? Osobní názory na určitou knihu, nebo doporučení knihy, at už přímo o alkoholizmu, nebo možná i s jiným tématem.
Já když pila, tak četla tak napůl, páč mozek vše v tom období u mně dost vše zkresloval a nelžu viděla jsem dokonce i dvojmo písmenka)))


Zkuste to obráceně, nečtěte knihy o alkoholismu, ale sama jí začněte psát (tedy pokud máte nějakou zkušenost). Rád si jí přečtu.
Richard
Rozhodnout se - přežít začátky - žít...
Gold Boarder
Příspěvky: 307
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Muž
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#48619
Re: Alkohol NE, raději knihu! Před 6 rok  
Richard Abraham napsal:
Stopka napsal:
Dovolím si založit toto téma. Co čtete? Osobní názory na určitou knihu, nebo doporučení knihy, at už přímo o alkoholizmu, nebo možná i s jiným tématem.
Já když pila, tak četla tak napůl, páč mozek vše v tom období u mně dost vše zkresloval a nelžu viděla jsem dokonce i dvojmo písmenka)))


Zkuste to obráceně, nečtěte knihy o alkoholismu, ale sama jí začněte psát (tedy pokud máte nějakou zkušenost). Rád si jí přečtu.

Nápodobně
Josef
Platinum Boarder
Příspěvky: 700
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#48620
Re: Alkohol NE, raději knihu! Před 6 rok  
Richarde a jak, když si z tech nejhorších akcí člověk malo co pamatuje? Vydavatele neznám a peníze na náklady nejsou.
Lenka
Gold Boarder
Příspěvky: 249
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Žena
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#48634
Re: Alkohol NE, raději knihu! Před 6 rok  
Lenka napsal:
Richarde a jak, když si z tech nejhorších akcí člověk malo co pamatuje? Vydavatele neznám a peníze na náklady nejsou.

No já myslel jako knihu o odvykačce ..
Richard
Rozhodnout se - přežít začátky - žít...
Gold Boarder
Příspěvky: 307
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Muž
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#48635
Re: Alkohol NE, raději knihu! Před 6 rok  
Richard Abraham, píšeš:

"No já myslel jako knihu o odvykačce"...

..."napíš tu svoju - o sebe, Richard Abrahám!"
Ja
"Ego sum, qui sum"... ;)
Platinum Boarder
Příspěvky: 3118
graph
Nyní "ONLINE" uživatelů Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#48636
Re: Alkohol NE, raději knihu! Před 6 rok  
Ja napsal:
Richard Abraham, píšeš:

"No já myslel jako knihu o odvykačce"...

..."napíš tu svoju - o sebe, Richard Abrahám!"


Jmenuji se Abraham, ne Abrahám. A knihu o sobě prozatím psát nebudu, nechám to na někoho jiného.
Richard
Rozhodnout se - přežít začátky - žít...
Gold Boarder
Příspěvky: 307
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Muž
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#48637
Re: Alkohol NE, raději knihu! Před 6 rok  
Richard Abraham napsal:
"Jmenuji se Abraham, ne Abrahám. A knihu o sobě prozatím psát nebudu, nechám to na někoho jiného."
..."snáď Ti TO interpunkčné znamienko nezláme väz!!!"
Ja
"Ego sum, qui sum"... ;)
Platinum Boarder
Příspěvky: 3118
graph
Nyní "ONLINE" uživatelů Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1...24252627282930...34
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter