Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1234
Dolů
Téma: Alkohol v receptech při vaření (vadí - nevadí?)
#39177
Re: Alkohol v receptech při vaření (vadí - nevadí?) Před 7 rok, 6 měsíce  
Podľa mňa nalievať sa aj nealkopivom hneď po recidíve chce dosť odvahu. A je to veľké riziko.
krtko
Platinum Boarder
Příspěvky: 2299
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Narozeniny: 11/10
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#39178
Re: Alkohol v receptech při vaření (vadí - nevadí?) Před 7 rok, 6 měsíce  
Karel Václavek, píšeš:
...Jídlo připravované na víně nebo pivu skoro žádný alkohol neobsahuje, ten se odpaří. Steně tak nealkoholické pivo, pokud si dáš jen jedno, tak účinek alkoholu na mozek je nulový.

Nealkoholické pivo řadím mezi limonády...


Osobne poznám viacerých, aj opakovane odliečených alkoholikov, ktorí práve po takýchto limonádových pivách kvalitne uleteli aj zrecidivovali.
Dnes rozmýšľajú už inak.
Nuž, niekto potrebuje dostať po papuli a pomôže mu to. Iný si aj pýta ale nedostane a tak vytrvalo ako baran opakovane recidivuje a strieda liečebné zariadenia, ktoré potom ohovára. Všetci ostatní robia chybu iba on pije ale je v poriadku a rád by prestal keby...
Takýchto "keby-istov", ktorí všetko vedia a všade boli sú plné liečebne a ozdravovne ale aj kriminály. Iba abstinencia ich akosi ignoruje!
Ja
"Ego sum, qui sum"... ;)
Platinum Boarder
Příspěvky: 3118
graph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#39179
Re: Alkohol v receptech při vaření (vadí - nevadí?) Před 7 rok, 6 měsíce  
Jeden taký "múdry" teraz píše.
Pokiaľ dobre pamätám Karle, tak práve pivo Ti robilo v lete problém. A ak si pivár, tak mozog nejakým nealkopivom dlhodobo neoblbneš.
krtko
Platinum Boarder
Příspěvky: 2299
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Narozeniny: 11/10
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#39180
Re: Alkohol v receptech při vaření (vadí - nevadí?) Před 7 rok, 6 měsíce  
nerad se míchám, jen bych přidal vlastní zkušenost. Před velikonocemi, kde jsem poprvé zrecnul ... viz mé vlákno, jsem v únoru poprvé okusil nejprve Sládkovu limonádu, a cca po 14 dnech nealko pivo, následně na víkendovém pobytu v lázních už jsem jídlo zapil Plzní v poledne a večer na pokoji jsem měl již čtyři lahváče. Takže přátelé, pokud je to jen trochu možné a máte svou abstinenci rádi, vyvarujte se všemu co je jen malinko cítit alkoholem. Děkuji za přečtení

ladis
ladis
Platinum Boarder
Příspěvky: 884
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#39205
Re: Alkohol v receptech při vaření (vadí - nevadí?) Před 7 rok, 6 měsíce  
Copak neexistují alkoholici, kteří pijou nelko pivo bez probému? Jasně, že dát si jich 5 během půl hodiny, už je riziko. Ale jedno nealko denně?
Karel Václavek
Senior Boarder
Příspěvky: 61
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#39206
Re: Alkohol v receptech při vaření (vadí - nevadí?) Před 7 rok, 6 měsíce  
Karel Václavek napsal:
Copak neexistují alkoholici, kteří pijou nelko pivo bez probému? Jasně, že dát si jich 5 během půl hodiny, už je riziko. Ale jedno nealko denně?

Ano, přesně takto to začalo u mě, přesně tato myšlenka
ladis
Platinum Boarder
Příspěvky: 884
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#39207
Re: Alkohol v receptech při vaření (vadí - nevadí?) Před 7 rok, 6 měsíce  
Karle, veris si natolik, abys mel zapotrebi tohle resit par dni po rozhodnuti prestaz pit? Jestli se Ti proste jen nestejska po pivu...
Jozef
Platinum Boarder
Příspěvky: 1997
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Žena Místo: ČR
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#39220
Re: Alkohol v receptech při vaření (vadí - nevadí?) Před 7 rok, 6 měsíce  
Šantalka napsal:
Karle, veris si natolik, abys mel zapotrebi tohle resit par dni po rozhodnuti prestaz pit? Jestli se Ti proste jen nestejska po pivu...

Já teď nepiju ani to nealko pivo. Vždycky, když přestanu pít, tak prvních několik týdnů nepiju. Ale třeba letos v tom horku jsem si dával skoro každý den jeden birell. Ale nemyslím, že to byl spouštěč recidivy, spíš v tom byl stres a přepracování. Mám úzkostlivou povahu.
Karel Václavek
Senior Boarder
Příspěvky: 61
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#39466
a Před 7 rok, 6 měsíce  
V léčebně do nás cpali horem dolem, že vadí i bonbony s alkoholem, nebo třeba tresť, která se vyskytuje např. v Kofile, Mile, tiramisu... Dokonce i ocet prý způsobí nějakou reakci, kdy se vytvoří v organismu trocha alkoholu. A jsou lidi, které to spustí. Jedna holka co byla v léčebně se mnou například to tak měla, tu spustili k recidivě snad ty bonbony nebo co. Z mého pohledu je to směšné, rumová pralinka mě fakt nedožene k tomu, abych letěla pro flašku. Ale je to individuální a že já vím, že mi to nevadí neznamená, že to nevadí nikomu.
Angie
Expert Boarder
Příspěvky: 121
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#39499
Re: a Před 7 rok, 6 měsíce  
Pro arabské země se vyrábí nealko piva s obsahem alkoholu 0,01 procenta. Je v nim méně alkoholu, než v ovoci. Takové pivo by taky bylo rizikové?
Karel Václavek
Senior Boarder
Příspěvky: 61
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1234
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter