Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1234
Dolů
Téma: Alkohol v receptech při vaření (vadí - nevadí?)
#39511
Re: Alkohol v receptech při vaření (vadí - nevadí?) Před 7 rok, 5 měsíce  
Mám radši pepsi, ale ono to není co to bývalo. Tak jako se vším, pivo sračky, režná, vodka, myslivec apod. má míň procent, dřív mi stačila kocka cukru do kafe, dnes musím tři, aby to vůbec sladilo, od kvality ke kvantitě a všichni takoví co za tím stojí si mnou ruce a místo jednoho porše mají k vůli takovému závislému a hladovému stádu víc a víc luxusu. A to nemluvím o výrobcích zbraní...
pert
Platinum Boarder
Příspěvky: 614
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#39513
Re: Alkohol v receptech při vaření (vadí - nevadí?) Před 7 rok, 5 měsíce  
K te CocaCole - je pomerne zasadni kde a pro ktereho zakaznika je vyrabena protoze receptury se lisi. Snad nejlepsi co jsem kdy mel byla "made in Mexico" slazena trtinovym cukrem, velika skoda ze se u nas nedaji sehnat - kupoval bych si je za odmenu . Na prvni "chut" je znatelny rozdil mezi pet koupenou v CR a pet koupenou v Nemecku (coz ovsem plati pro spoustu jinych veci) a naposledy mi v restauraci prisla chutove jina (lepsi) i ta ve skle. Vyborna je "zelena" Coca-Cola Life slazena stevii, v CR jsem ale videl bohuzel jen plechovky.

Pert: Kdyz tohle je tezky. Loni jsem delal zakazku pro jeden retezec - motto nakupcich je tam "cesky prase vsechno spase... a kdyz ne hned tak se slevou urcite". Ono by stacilo to proste a jednoduse NEKUPOVAT... jenze pak stojim v hypermarketu a vidim jak lidi sili jako by vcera chciplo posledni prase, ke kase tlaci voziky narvane k prasknuti a kdyz se podivas co vykladaji u kasy na pult tak nevis jestli se smat nebo plakat. Proste dokud to lidi budou kupovat a nechaji si srat na hlavu tak to bude v nabidce .
Gennosuke
Platinum Boarder
Příspěvky: 756
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#39514
Re: a Před 7 rok, 5 měsíce  
Karel Václavek napsal:
Pro arabské země se vyrábí nealko piva s obsahem alkoholu 0,01 procenta. Je v nim méně alkoholu, než v ovoci. Takové pivo by taky bylo rizikové?

Ber to co napisu prosim jako velice subjektivni nazor ale po tom co jsi tady drive psal se domnivam ze Tvuj problem s alkoholem je prilis hluboky a vazny na to aby jsi hloupe riskoval s nealko-pivy. Uvedom si ze Tvuj mozek uz bohuzel nefunguje jako mozek normalnich lidi a samotna chut napoje vice ci mene napodobujici chut piva by mohla fungovat jako spoustec. % alkoholu je dalsi problem - sam na sobe jsem si vyzkousel ze alkoholikovi staci k problemu i mnozstvi pro normalniho cloveka bezvyznamne .
Gennosuke
Platinum Boarder
Příspěvky: 756
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1234
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter