Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1...345678910
Dolů
Téma: Jak poznám,že jsem alkoholik?
#19494
Re: Jak poznám,že jsem alkoholik? Před 9 rok, 10 měsíce  
Jiří,
neustálé provokace: trapné, trapné, trapné, neskutečně ubohé. Věřit v pajduláka na kříži, no to je doklad tvé inteligence, už jsem ti to psala víckrát, že se asi nudíš, nebo jsi frustrovaný.Navíc toto fórum, pokud zvládáš čtenářskou gramotnost, je o alkoholismu. Prosím, najdi si nějaké fórum o bohu, ale jsem si jistá, že by tě zablokovali kvůli tvým invektivám. A navíc: všeho do času, dnes si hraješ na kinga, hrdinu, urážíš věřící, ale víš, co bude zítra? Chybí ti pokora.
Danny

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#19495
Re: Jak poznám,že jsem alkoholik? Před 9 rok, 10 měsíce  
Jirko,nechceš aby ti někdo kecal do tvého pití,nechceš aby ti kecal do nevíry....nechceš,odmítáš,Když dáš souhlas s něčím,tak neopomineš svoji připomínku.Dělala jsem to samé,když jsem chtěla pít-nebyla jsem jiná myslela jsem si jak jsem chytrá a chtěla o tom taky všechny přesvědčovat.Pravdou bylo,že jsem věděla kulové-musela jsem si čumák pořádně natlouct,abych se vzpamatovala.Otázkou pro mne je,PROČ jsi na foru kde všechno odmítáš?CO chceš dokázat?KOHO tím chceš doopravdy přesvědčit?Já taky ujišťovala sama sebe přes druhé lidi-jinak jsem to neumněla.Téma na kterém jsme je JAK POZNÁM,ŽE JSEM ALKOHOLIK?Ty jím přece nejseš-to by ti řekl i odborník.NEMŮŽE léčit něco,co si NEPŘIZNÁŠ sám:Když tě bolí v krku-tak se ti nedívá do řiti-i kdyby jsi tam měl nepřiznané hemeroidy.Léčí jen to,co jsi ochotný a schopný sdělit.Dnes přiznávám,že jsem se zbytečně vyčerpala.Přiznávám,že jsem blbější,než ty.Už se mých komentářů opravdu nedočkáš.Hodně štěstí.
Jana Mertosová

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#19497
Re: Jak poznám,že jsem alkoholik? Před 9 rok, 10 měsíce  
Vše marné, velebnosti. Dokonáno jest. Alelujá.
Jiří

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#19498
Re: Jak poznám,že jsem alkoholik? Před 9 rok, 10 měsíce  
Jedno já pochopil,
však nevím, zda říct se to sluší,
nejhorší drogou je víra,
sic,
neničí játra, však požírá duši...
Jiří

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#19499
Re: Jak poznám,že jsem alkoholik? Před 9 rok, 10 měsíce  
A,koukam,ze Jiri zde zase cely den "onanuje" navic opet naprosto bezohledne na ukor nekoho jineho,kdo zde hledal pomoc.Jeste se stale nepovedlo?Budu "drzet palce",aby to bylo co nejdrive...a pridavam tvuj oblibeny smajlik;-)
Anoine

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#19502
Re: Jak poznám,že jsem alkoholik? Před 9 rok, 10 měsíce  
Však nikde není určeno, že mu bude někdy tak zle, že se naučí modlit ve vteřině, a bude volat Boha o pomoc.Moje teta dělala za války ošetřovatelku partyzánům, říkala mně, že to byli ti pravý komunisti, co šli dát život za vlast, svobodu, ale když umírali, volali mámu a Boha.Ta pokora mu chybí, urážek už bylo dost.Je zlý.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#19504
Re: Jak poznám,že jsem alkoholik? Před 9 rok, 10 měsíce  
Však nikde není určeno, že mu bude někdy tak zle, že se naučí modlit ve vteřině, a bude volat Boha o pomoc.

To nevylučuji. Pud sebezáchovy často donutí člověka k iracionálním věcem. Doufám, že se takového stavu nedočkám a až to jednou přijde, zemřu rychle. A nejsem vůbec zlý. Jsem jen upřímný. Neříkám to, co bych v rámci jakési "korektnosti" říkat měl. Říkám, co si myslím.

Proč mám problém s vírou v Boha? Důkazem neexistence Boha - podle mně, spočívá v existenci člověka. Bůh údajně stvořil svět. Zvířata, rostliny, vše. Budiž, dejme tomu. Jenže člověk již nejméně sto padesát let intenzivně ničí Boží dílo. Plundruje nerostné zdroje, zamořuje atmosféru skleníkovými plyny, vybíjí zvířata. Ćlověk si Boží dílo ukradl pro sebe. A co na to Bůh? Místo aby si řekl: člověk si mi nepovedl, zlikviduju toho zmetka, a dám šanci jinému živočišnému druhu, je mu to jedno. Nechá umírat svět, který stvořil. V takového Boha mám věřit? Proč by měl pomáhat mně-lidskému zmetkovi, když nepomůže velrybám, které za nic nemohou?
Jiří

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#19509
Re: Jak poznám,že jsem alkoholik? Před 9 rok, 10 měsíce  
Tak abychom se vrátili k tématu...
CO přesně znamená definice "Alkoholik"? Našel jsem různé definice, ale zároveň i informace, že někdo může pít jak duha a alkoholik není, a někdo si dá dvě pivka denně a alkoholik být může...
Co to tedy přesně je ten alkoholismus? Já jsem třeba poznal, i díky testům od pana Nešpora, že jsem závislý na alkoholu. Ale i když jsem pil každý den, každý den toužil po tom se napít, tak mi fungovala "klapka", nikdy jsem nepil do němoty. Nebo je to u mě jen přechodný stav?
Myslím si totiž, že jsem závislý, ale ještě né alkoholik...je to možné? Neob si jen lžu
Pavel DD
Senior Boarder
Příspěvky: 62
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Poslední úprava: 10/06/2014 12:02 Provedl: Pavel DD.
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#19510
Re: Jak poznám,že jsem alkoholik? Před 9 rok, 10 měsíce  
Buď v klidu, jsem na tom stejně. Nikdy nepiju do "němoty". Nikdy nemám okno. Prostě piju, ale pořád mám svou míru. Piju proto, aby mi bylo dobře, ne proto, aby mi bylo zle. To je věc, kterou nám alkáči závidí. Piju takhle celý život. Bude mi dvaašedesát let. Jsem zdravý, jako řípa. Ale bacha, může se to zvrtnout... Člověk nikdy neví. Záleží na tom, kolik ti je let. Jestli dvacet, třicet, čtyřicet, raději nepokoušej ďábla. Nikdy nevíš... Po šedesátce už můžeš mít všechno u zadnice. Vždyť i společnost, ve které žiješ tě má v tom samém místě.
Jiří

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#19512
Re: Jak poznám,že jsem alkoholik? Před 9 rok, 10 měsíce  
Jiří,
a máš aj problém s Mordechajom (*Bohom)Marxom*?

Boh vraj rád hrá kocky... *Alea iacta est/Kocky (už) sú vrhnuté*.

Alkoholikovi stačí *pravidelne* aj jedno tretinkové 10° pivo/denne.

Overené medicínskou praxou...
Ja
"Ego sum, qui sum"... ;)
Platinum Boarder
Příspěvky: 3118
graph
Nyní "ONLINE" uživatelů Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1...345678910
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter