Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 123
Dolů
Téma: Jsem snad alkoholička ?????
#32636
Re: Jsem snad alkoholička ????? Před 8 rok, 1 měsíc  
Nemá cenu s tebou diskutovat
Marketa
Fresh Boarder
Příspěvky: 12
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#32637
Re: Jsem snad alkoholička ????? Před 8 rok, 1 měsíc  
To chce klídek a moc si to tady neber a přečti si ještě všecky reakce a popřemýšlej, sem to psal. No a nenech se odradit a pak písni jak pokračuješ v měsíční abstinenci. A jsi si fakt jistá, že to tvoje nasávání tomu mužikovi nevadí?
pert
Platinum Boarder
Příspěvky: 614
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#32639
Re: Jsem snad alkoholička ????? Před 8 rok, 1 měsíc  
Ano, trochu mu to vadi , ale zase to nevidi nějak tragicky. Bohužel jsem tvrdohlavá a musím ke všemu dojít sama.Ale když už se pro něco rozhodnu tak to dotáhnu di konce
Marketa
Fresh Boarder
Příspěvky: 12
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#32644
Re: Jsem snad alkoholička ????? Před 8 rok, 1 měsíc  
Ahoj Marketo,


nejprve zduraznim pro nechapave jedince, ze dle nadpisu je tento vzkaz pro Marketu a mistni provokater, kteremu pri pohledu na muj nick zrudne i belmo by toto mel ponechat bez komentare.


Marketo,

nejsem alkoholik, nejsem odbornik, jen si po precteni tvych komentaru dovolim neco poznamenat.
Moje kamaradka, na kterou je v praci vyvijen znacny psychicky tlak, resila tyto stavy presne jako ty. Ze zacatku vecer vinecko, nepravidelne, pro odbourani stresu, pro klidny spanek a pro ranni pohodu. Takto to trvalo nekolik let, vubec si nevsimla, ze se stava zavislou a z pohodoveho vecerniho vinecka se stalo peklo na zemi. Po nekolika letech uz posledniho pul roku byla naprosta troska, uz stejne nechodila do prace, znamy lekar ji napsal nemocenskou, kazdy den ve dne v noci vino a vodka, naprosto tragicka situace.Az vloni, v zoufalstvi, kdy pochopila ze se z teto zavislosti nedostane sama nastoupila lecbu v PL. Tam zjistila sokujici informace o zavislosti, ted na jare to bude temer rok co abstinuje vcetne pobytu v lecebne. Alkohol je velmi nebezpecny.
Ted se asi jeste citis v pohode, muze to tak zustat , pokud se zacnes zajimat (a evidentne chces kdyz jsi na tomto foru) o alkoholismus a jak preventivne postupovat.

Preji hodne sily

Lemog
Lemog
Gold Boarder
Příspěvky: 162
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#32645
Re: Jsem snad alkoholička ????? Před 8 rok, 1 měsíc  
Děkui za příspěvek, určitě si z toho něco vezmu:-)
Marketa
Fresh Boarder
Příspěvky: 12
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#32698
Re: Jsem snad alkoholička ????? Před 8 rok, 1 měsíc  
Nepracujete nahodou v kauflandu slecno?
Jano
Fresh Boarder
Příspěvky: 4
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#32702
Re: Jsem snad alkoholička ????? Před 8 rok, 1 měsíc  
ne díky bohu nepracuji
Marketa
Fresh Boarder
Příspěvky: 12
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#33030
Re: Jsem snad alkoholička ????? Před 8 rok  
Marketa napsal:
Děkuji za příspěvek, u mě je to bohužel dano stresem ted jsem momentálně v práci a sledují mě kamerou , která je i se zvukem a to opravdu neni příjemné když ti někdo kouká na záda a odposlouchává mám momentálně chuť se napít nebo něco rozbít . Možná by se hodně Vyřešilo změnou práce.

Zdravím paní Markéto!
V takové práci jsem dělal taky kamery fšude na sledování lidí a jejich pracovního výkonu.. buzer-ace...a ventiloval jsem to také zvýšenou konzumací "podpůrných prostředků" Nakonec jsem stejně po třech letech musel odejít, ale ta závislost už ve mě byla bohužel zakořeněná a do třech let se to rozjelo a odvykací kůra byla už nezbytností
pavel
Expert Boarder
Příspěvky: 126
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Muž Narozeniny: 01/01
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 123
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter