Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 12345678
Dolů
Téma: Alkohol a škola - co
#6765
Re: Alkohol a škola - co Před 12 rok, 7 měsíce  
Simčo, vypadá to jako vyhrožování, že teď teda už psát nebudeš když ti neporadíme, až budeš alkoholička...
Ale jako já nechápu jakou radu ty vůbec chceš! My ti radíme, ať se na ty svoje hloupý nápady vybodneš. To je myslím že jediný rozumný řešení, který ty ale nechceš přijmout... Takže jako jestli čekáš, že tě někdo podpoří v tom, ať fakt jdeš do toho a válíš se s každým a vybodneš se na školu a pořádně to započneš s těma svýma vyprošťovákama z reality, tak...... možná ti jednou dojde, že je to naprostá kravina!
...s tím tvým problémem jdi za nějakým psychologem
Ivana

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#6766
Re: Alkohol a škola - co Před 12 rok, 7 měsíce  
Pozor, tohle je o alkoholismu, jen aby se nám to tu nezvrhlo v poradnu o všem, bacha, jistě nesouhlasím s tím, aby se tu psalo i jiných problémech, mám s tím špatné zkušenosti, pak vznikne diskuze o ničem.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#6767
Re: Alkohol a škola - co Před 12 rok, 7 měsíce  
Aha,jasně,chápu...to je fakt,pak by se tu probíralo vše :)diky Libuško
Annyka

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#6770
Re: Alkohol a škola - co Před 12 rok, 7 měsíce  
Simča se loučí, končí.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#6772
Re: Alkohol a škola - co Před 12 rok, 7 měsíce  
Skvele,doufám,ze Simča vyhleda odbornou pomoc,kterou zřejme potrebuje,ale tady na alkoholicich.cz to nebude.
Annyka

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#6777
Re: Alkohol a škola - co Před 12 rok, 7 měsíce  
Taky ji přeji, aby se probrala, zakopla někde o trochu IQ, a žila.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#7122
Re: Alkohol a škola - co Před 12 rok, 5 měsíce  
Můj příběh...začalo to na základní škole krabičákama v kině,různé stanování a dětské diskotéky. K tomu se připojilo kouření, sem tam hulení a už jsem v tom jela!!! Ani ne v 15 letech jsem skončila po alkoholu v nemocnici,pak přišla střední škola a tam se propily všechny pátky a soboty...po městě už se vědělo, že si velmi ráda vypiju, někteří přátele mě třeba nezvali ani na své akce, jelikož věděli, že můžu pod vlivem způsobit trapas atd. Pak přišla vysoká škola, kde jsem bydlela na privátě a pilo se tak 4 x týdně...ovšem jsem člověk co neměl klapku. Úspěšně jsem dokončila Bc. ovšem nic jiného než chlastačky mě nezajímalo, k tomu jsem si pořídila správné kamarády chlastometry, ani mi nijak nevadilo, že jsem bez chlapa...jenže jsem si přestala kupovat i oblečení a vlastně kromě chlastu mě nic nezajímalo...a největší zlom přišel na magisterském studiu, když jsem dostala koleje...denně do 5 hod do rána a do bezvědomí...to už jsem úspěšně nedokončila...teď je mi 26 chybí mi státnice ke kterým jsem nešla a až teď jsem vystřízlivěla a skončila u psychiatra. Nemám problém, že bych pila dál...je mi skvěle o džusu,ale strašně se stydím za to jak jsem tak mohla žít a jak mě to ničilo, ty fotografie na sociálních sítích, výčitky atd.( ovšem když jsem chlastala, tak jsem se nestyděla!) Nechodím vůbec mezi lidi,snažím se to všechno "zaspat", jen polehávám...a příjde mi, že už do smrti zůstanu sama, jako stará panna...že už mě nic na světě nečeká, nejsem ani schopna najít si lepší pracovní pozici. Momentálně jsem jako dělnice, tam na mě hledí že s VŠ a u stroje. Během 14 dnů jsem dvakrát nabourala auto, mám myšlenky úplně mimo. V práci nechci chodit třeba ani na obědy, že mě tam uvidí lidi, do obchodu chodím jen když musím a nejraději večer nebo ráno... Rodiče mi dali všechno co mohli, žila jsem si nad poměry...nikdy jsem nemusela řešit kolik mám v peněžence, týdně jsem nechala třeba 1500kč v baru...měla značkové lyže, hadry, auto, všechno...už i byt pro mě byl nachystaný a teď o všechno přišla...Nemůžu se na sebe podívat ani do zrcadla, teda mometálně se tam teď dívám neustále, jak jsem zestárla...Naši si za ty roky ničeho extra nevšimli, nebývala jsem doma, tak to nemohli tušit. A mně přišlo "normální" mít každý týden okna. Pod tíhou situace jsem se našim před pár měsíci přiznala. Ze začátku se mi naši snažili pomoct i sestra, vzala mě na kosmetiku, pěkně mě ohákla, pak jsme šli k holiči, na večeři... naši mě nechali řídit i nové auto...ale já jsem myšlenkama úplně mimo během 14dnů jsem se 2 krát nabourala (dosud jsem neměla žádnou nehodu,řídím od 18let), ale ten pocit, že už si v životě nikoho nenajdu, nejsem schopna si najít ani práci, nechci chodit mezi lidi, příjdu si vyřízenám že nikdy nebudu mít děti atd...pořád polehávám a snažím se to "zaspat"...prostě mě nebaví "žít"...kolem mě mají lidi partnery, nebo jsou už třeba manželé a já si přijdu úplně odepsaná. Máti říká,že neumím žít bez chlastu...možná má pravdu? Já jindy maximálně sebevědomá a v kramflecích jsem teď úplně miniaturní...Poraďte mi co teď??? Mám obavu, že by mě naši mohli i po čase vyhodit z domu...jako nic nedělám, ale právě to, že "nic nedělám". Zvedla by mě nějaká lepší práce možná jiné město opravdu nevím...sestra říká ať se naučím na státnice a dodělám školu a že to pak bude lepší i s našima a že jsem jim neměla vybalit jak jsem žila, že jsem si jen přihodila polínko do ohně a že se nemám litovat a honem se sebrat...prý koupit si psa, další nápad jít ke kartářce prostě nevím!!! Hlavně bacha na koleje budoucí vysokoškoláci a hlavně prváci, je to tam maximální zvěrstvo a slabší jedinci se nechají lehce stáhnout...chlast je tam všude A nejen chlast,naštěstí hulení a dalším drogám jsem na chuť nepřišla...
Jonesová

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#7123
Re: Alkohol a škola - co Před 12 rok, 5 měsíce  
Tento odkaz vystihuje můj pohled na věc - přesně tak jsem si myslela, že na párty vypadám, ovšem spodní obrázek je pravdou: www.jenpromuze.cz/start/a-sakra/9209-jak-myslite-ze-vypadate-na-party-vs-skutecnost
Jonesová

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#7125
Re: Alkohol a škola - co Před 12 rok, 5 měsíce  
Jonesová, hlavu vzhůru, takové stavy má každý alkoholik.Neřeš minulost, nezměníš jí stejně,dívej se do současnosti, žij!Sílu najdeš na AA, tutově, zajdi i k psychiatrovi, psychologovi...zkus vše,prober se,školu doděláš, děti, rodina, partner-vše bude.Máš to ve svých rukách, celou svou přítomnost, budoucnost, nevzdávej se, nenech ten chlast, aby Tě zničil úplně.Na ty fotky se nepodívám, proč?Opilých jsou tisíce.Bude dobře, uvidíš, najdeš klid, budeš se smát a radovat ze života.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#7131
Re: Alkohol a škola - co Před 12 rok, 5 měsíce  
Hnusím se sama sobě, u psychiatra jsem byla, u psychologa taky...za střízliva je super, ani nechci šáhnout po flašce, ale absolutně nevím co dál...Nechci mezi lidi, nic mě nebaví...mám tendenci všem vykládat jak jsem pila...no děs a hrůza.
Jonesová

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 12345678
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter