Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 12
Dolů
Téma: alkohol - má vlastní zkušenost
#6900
Re: alkohol - má vlastní zkušenost Před 12 rok, 6 měsíce  
ahoj Markét... neozýváš se...jak bylo v AA ??? Byla jsi tam ???
Napiš, myslím na tebe...dej o sobě vědět
Týnka
Fresh Boarder
Příspěvky: 10
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#6901
Re: alkohol - má vlastní zkušenost Před 12 rok, 6 měsíce  
z krvných testov a vyšetrení sa dajú zisťiť len následky ktoré napáchal alkohol na jednotlivých orgánoch ľudského tela,a nie či ste závislá od alkoholu,Závislý človek má psychické a fyzické
problémy,/fyzické Vás našťasie asi obišli/,ale hlavne má rodinné a pracovné problémy.
Dušan
Fresh Boarder
Příspěvky: 2
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#6903
Re: alkohol - má vlastní zkušenost Před 12 rok, 6 měsíce  
Týnko, kéž by to četli, tady se dozví ti lékaři víc, než ve škole.A Marky, jak bylo na AA?Dušane, o to víc je alkoholismus zrádnější, psychické potíže nejsou vidět, nikdo nám nevěří, ty fyzické, to už jsme propití moc!
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#6908
Re: alkohol - má vlastní zkušenost Před 12 rok, 6 měsíce  
Ahoj Tynko,Petratko,Libi,Bludicko,Anni,Movo a vubec vsechny uzasny dusicky,ktere mi za tu chvilku tady pomalu prirustaji k srdci.Chvili jsem tu nebyla,malej onemocnel a ja s nim a bylo nam opravdu zle,ale uz je zas dobre.Na AA jsem diky tomu nebyla ,ale aspon jsem si po vecerech precetla knizku 12 kroku-preklad z anglictiny-uzasna vec.Jestli jsem to spravne pochopila,mely by se tyto jednotlive kroky probirat na na schuzkach AA??Pristi tyden tam urcite jdu a vubec se ve me opet probudila ma duchovni stranka-zadny nabozensky fanatismus,jen to uvedomneni si,ze kazdy jsme malickaty clanecek jednoho obrovskeho celku,ze kazdy mame pravo byt stastni,v pohode bez potreby do sebe vpravovat jed proto,ze si nepripadame dost dobri,krasni,uspesni,oblibeni ci proto,ze nam nekdo ublizil,kdyz jsem byli jeste deti...
Zitra odepisu konkretne -hlavne Tobe Movo-je uzasny cist,jak jsi se postavila na vlastni nohy,pisnu ti jak to bylo se mnou a tema AD.Pa pa vsem,preju krasny zbytek sobotniho strizliveho vecera a hodne sil do zitra,Marky
Marketa
Senior Boarder
Příspěvky: 46
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#6912
Re: alkohol - má vlastní zkušenost Před 12 rok, 6 měsíce  
Kroky AA-nejlepší, co mě v životě potkalo!Měl by je dělat každý člověk.Je to očista duše.Na AA se můžou probírat, opravdu se dělají tak, že si najdeš nějakého déle střízlivého áčkaře, ke kterému máš důvěru, on už kroky má hotové, -dělají se někdy znovu, můžou pořád opakovat, málokdy stihneš vše najednou, je to vlastně práce na celý život- většinou si je píšeš, promýšlíš,pak je spolu probíráte, řešíte.Je to bomba.Pomůžou neskutečně moc.neumím to popsat, jak se alkoholik změní, zlepší, uleví se mu.......znám lékaře, kteří podle nich léčí.No, literatury je už dost, u Vás ještě víc, Modrá kniha je jako základ, plno brožur, Dopis alkoholičce je taky výborný!Mrkni na naše stránky AA.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#6913
Re: alkohol - má vlastní zkušenost Před 12 rok, 6 měsíce  
No me ty kroky take velice zaujaly.Cetla jsem je uz pred par lety,ale tenkrat jeste nebyl ten spravny cas,aby mi to dalo tolik.Ja jsem presvedcena,ze pokud clovek neporozumi,proc se vlastne vydal na tuhle nebezpecnou cestu spolu s alkohlem ci jinyma drogama a jak Libi pises neuzdravi svoji dusicku nema sanci.Urcite si rada proctu vice o to vic,pokud mi to nekdo doporuci,ze je to dobre.Libusko na jake stranky AA se mm mrknout-jaka je web stranka,prosim?Diky a mejte se krasne,Marky
Marketa
Senior Boarder
Příspěvky: 46
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#6914
Re: alkohol - má vlastní zkušenost Před 12 rok, 6 měsíce  
www.Anonymní Alkoholici.cz, ovšem Dopis alkoholičky už tam není.Ale jistě ho seženeš na skupině.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 12
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter