Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 123
Dolů
Téma: Pití s mírou...téměř denně jedno pivko, občas více
#9880
Re: Pití s mírou...téměř denně jedno pivko, občas Před 11 rok, 9 měsíce  
Ten zvyk!Dojít si pro něco alkoholu, i to se musí člověk odnaučit.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#9886
Re: Pití s mírou...téměř denně jedno pivko, občas více Před 11 rok, 9 měsíce  
Jasmíno,na mně neplatí nemůžu.Toto mi vadí a vzbuzuje to ve mně zbytečný vzdor-s tímto zákazem,který jsem si dávala mi nepití nevydrželo moc dlouho.Tak jsem nad tím uvažovala-a zvolila jsem pro sebe NECHCI-NECHCI PÍT!A on to začalo fungovat.To nesmím-jsem tam postavila svoje přiznání nechci umřít jako odpad.Dojíždím na Antabus každý den-a jsem za to vděčná.Přijala jsem to jako pomoc,která mi byla nabídnuta.A tím,to dělám s radostí.
Jana Mertosová

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#9896
Re: Pití s mírou...téměř denně jedno pivko, občas více Před 11 rok, 9 měsíce  
Jano, to neznáš?1.Nesmím, 2.Nemůžu, za 3. Nechci.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#9899
Re: Pití s mírou...téměř denně jedno pivko, občas více Před 11 rok, 9 měsíce  
Nesmím ve mně probouzelo vzdor.Nemůžu mne vedlo k sebelítosti.Pokaždé,když jsem se s těmito slovy(i v myšlenkách)setkávala- měla takto postavené své pití?Dříve,či později jsem se rozpila.Nechci-v tom je mé rozhodnutí,v tom je kousek mé svobody,v tomto je mé dobrovolné rozhodnutí,v tom,je to,že už vím,přijímám,jak by můj život skončil.I když před mojí poslední recidivě už nechci nebylo důrazné,nebylo tam tolik síly a přesvědčení.Veškeré předcházející události,na které jsem šla jak blb-až jsem žasla,když jsem si to později snažila srovnávat.Stále jsem schopna dát některým vnějším událostem větší důraz a význam.Než svému vnitřnímu já.
Jana Mertosová

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#9904
Re: Pití s mírou...téměř denně jedno pivko, občas více Před 11 rok, 9 měsíce  
Všechno víš o své nemoci, přesto chvilkový zkrat, a je to tady!Jsi bezva, že o své recidivě píšeš, i když se Ti pošklebovali, ukazuješ, jak je ten alkohol silný nepřítel,a pořád čeká, aby mohl útočit.Abstinence není lehká, zoufale málo lidí to dokáže.Mě ničily alkoholické sny, naštěstí už jsou pryč.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#9927
Re: Pití s mírou...téměř denně jedno pivko, občas více Před 11 rok, 9 měsíce  
Jani,jsi bezvadná.
Dokázala jsi to tu přiznat,i když to nikdo neviděl a nevěděl.Ale ty jsi upřímný človíček a je vidět,že svou abstinenci bereš vážně.Já ti moc fandím a i moc děkuji za tvůj přístup k nám....stále tápajícím.Díky za tvé...i když někdy smutné,ale živé příspěvky.Moc pomáháš.
Bludička

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#9928
Re: Pití s mírou...téměř denně jedno pivko, občas Před 11 rok, 9 měsíce  
Jano, rozumím tomu. To s tím, že nesmím to mám na mysli tak jako, že by mě bylo špatně. Jinak samozřejmě, že to nechci. Někde uvnitř sebe mám NECHCI, jen na to občas zapomínám. Tak ta berlička NESMÍM, je do začátku pro mě dobrá.
Jasmína

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#9929
Re: Pití s mírou...téměř denně jedno pivko, občas Před 11 rok, 9 měsíce  
Jen doufám, že z té abstinence neztloustnu. Místo pivka do sebe liju pořád nějaké sladké nápoje. )
Jasmína

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#9930
Re: Pití s mírou...téměř denně jedno pivko, občas Před 11 rok, 9 měsíce  
Ta 3. taky znamená, že nechci, nepotřebuji to, netoužím pít, nic mě to neříká.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#9931
Re: Pití s mírou...téměř denně jedno pivko, občas více Před 11 rok, 9 měsíce  
Jasmíno,můžeš nahrazovat neslazenými vodami,bylinkovým a ovocným čajem.Já ted´v létě hodně kupuju melouny,at´mám kontrolu,kolik vypiju naliju si ráno vodu z kohoutku do petky a průběžně během dne piju.Když je chladněji tak bylinkové a ovocné čaje.Naučila jsem je vychutnávat bez cukru.Ovšem co se týký sladkého a především čokolády?Nikdy jsem nepreferovala tolik sladké,jako když jsem přestala s pitím.Kamarád mi kdysy řekl-ženskou musí být za co chytnout!Tenkrát,když se mi podařilo přestat mne nebylo za co(chytit).Měla jsem podváhu.No ted´už to je o něčem jiném.Nicméně neřeším to.Lepší kousek ženské,než žádná.No a motivuje mne aspon´zacvičit si a udržovat tím svoji kondičku.
Jana Mertosová

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 123
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter