Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 123
Dolů
Téma: Jsme alkoholici?
#8411
Re: Jsme alkoholici? Před 12 rok, 1 měsíc  
Jo, Ilono, je to tak.V Tv reklamy na alkohol, moji vnuci včera zrovna říkali, že mají ve škole přednášky pořád, ale jen o drogách, rodiče se usmívají, když se dítě napije, ožere, jak roztomilé, že?,málo lidí ví, co vlastně alkoholismus je, kdo je alkoholik.Jistě ne jen ten, kdo se válí v příkopě, pokálený, poblitý, dement.Rodiny skrývají chlastající mamku, omlouvají, tolerují tatíčka, skrývají.......Je to neskutečný průser, tolerovaný vládou, -jdou z alkoholu velké prachy do státní kasy-, moc těžko se tu prosazovali AA, ve světě tolik uznávaní,málo kvalitních lékařů je toho příliš.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#8412
Re: Jsme alkoholici? Před 12 rok, 1 měsíc  
ajhoj líbo,jsem moc ráda,že to taky tak cítíš.Je to obrovský problém,a přesně jak říkáš,lítá tu moc peněz,než aby se s tím něco dělalo,ale četla jsem někde,že získané peníze z alkoholu se vyrovnají ztratám:alkoholici tolik nepracují,končí na úř.práce.Choroby na které se léčí,by možná nebyly,nebo by nebyly tak zanedbané.Moje matka,alkoholička má nadváhu,vysoký kr.tlak,cukrovku typu b,astma,otékají jí hrozně nohy,náběh na zelený zákal,a nevím přesně jak se ta nemoc jmenuje,ale odumírají jí plíce,ted se to nějak léky stabilizovalo.asi pujde do inv. důchodu,ještě jí není 60.Jsem přesvědčená,že kdyby celý život nepila tvrdý alkohol,nebylo by to tak hrozný,když se o tom zmíním ,kouká se na mě jak na blázna-ona je přece vážně nemocná,bohužel se nehlásí k té jedné nejzásadnější nemoci- Alkoholismu! Neumím si představit kolik její léčba a různá vyšetření stojí peněz.ze svého zdr.poj.by to určitě nezaplatila.
ilona

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#8413
Re: Jsme alkoholici? Před 12 rok, 1 měsíc  
Ilčo, celý život zaplatila dost daní, věř.Z alkoholu má vláda neskutečné prachy, jako z cigaret, kdyby tak mohli prodávat drogy, jsou běžně k dostání.Taky ví, že čím víc lidí chlastá, tím méně se zajímá o politiku, a oni si můžou dělat svinstva, jaké je napadnou.Tak je to i v Rusku.Každý alkoholik je lehce manipulovatelný, vydiratelný......
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#8981
Re: Jsme alkoholici? Před 11 rok, 11 měsíce  
Jste alkoholici. Pokud potrebujes pit, i kdyz jen v patek, tak ano.
Pripada mi, ze jsi ze socialne slabe rodiny, nebo z vesnice, kde se takto bavi vetsina mladeze.
Huml

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#10219
Re: Jsme alkoholici? Před 11 rok, 8 měsíce  
Jenže takto se baví většina mládeže, snad všichni.Nemusí být socky, z vesnice.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#10239
Re: Jsme alkoholici? Před 11 rok, 8 měsíce  
Pro Huml:
zato ty jsi zřejmě pan továrník z velkoměsta, že jo. Alkohol k zábavě má jak mládež z měst, tak z venkova, jak bohatí, tak soc. slabší.
Magda

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#10256
Re: Jsme alkoholici? Před 11 rok, 8 měsíce  
Třeba ten pán pohrdá alkoholem a radši kokain.......
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#10679
Re: Jsme alkoholici? Před 11 rok, 7 měsíce  
tak to je prča,dobře mu dáváte,aspon že se tady člověk taky zasměje.
ilona

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#10683
Re: Jsme alkoholici? Před 11 rok, 7 měsíce  
No zcela upřímně, v životě jsem vyzkoušela kdeco... a musím říct, že pod drogama se nikdy žádnej průser nekonal za věci, co jsem prováděla opilá, se ale budu stydět do smrti!
Já bych chlast přirovnala možná k heroinu, kokain je jen taková dražší zábava )
Hanka

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#11433
Re: Jsme alkoholici? Před 11 rok, 6 měsíce  
No ja mysim, ze uz ta kategorizacia je zla - drogy, sex, alkohol... Preco je alkohol osobitna vec? Najprv by mal kazdy pochopit ze to su drogy a ze ked sa bavime o drogach tak tam je heroin, alkohol, cigarety, marihuana, kava.... To je zaklad lebo vela ludi ma v hlave ze - ano opijam sa ale aspon neberiem drogy a ked zistia ze su zavisly je uz neskoro...
Jimmy

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 123
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter