Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 123
Dolů
Téma: Alkohol a vztah
#9635
Re: Alkohol a vztah Před 11 rok, 9 měsíce  
Terezo, Tvůj přítel neumí žít vedle alkoholu, nechce zkusit znovu léčení?Určitě by mu pomohli na Anonymních alkoholicích, někde poblíž Vašeho bydliště jsou.Můžeš tam jít s ním.Určitě se nebojte.Je dobře, že by chtěl přestat, jenže ten alkohol je silnější než on, na internetu si klikněte na stránky AA, tam najdete nejbližší skupinu, kontakt na někoho, kdo Vám poradí, jak dál.Přeji sílu, štěstí.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#9636
Re: Alkohol a vztah Před 11 rok, 9 měsíce  
Terezko.Přítel bohužel alkohol podcenil.V prvním případě by měl ON HLEDAT POMOC.Přesně ví,že mu nezbývá nic jiného,než obrátit se znovu na svého psychiatra a žádat opětovnou léčbu.On sám ví,že by neměl pít,že dělá něco,co by neměl a asi ani nechce,ale alkohol je silnější než on sám.Musí si toto přiznat.Musí si přiznat vlastní nemoc v plné míře-i to,že boj který vede s alkoholem nezvládá.Nezvládl ho nikdy žádný alkoholik.Všichni svůj život prohráli v tomto boji!Potom teprve,až bude schopen přiznat toto sám sobě je schopen předstoupit před lékaře a požádat o pomoc o léčbu,kterou potřebuje.Ti,kteří so dokázali přiznat svoji prohru-jsou ti,kteří toto šílenství přežili.Prohráli svůj boj s alkoholem ale vyhráli svým přiznáním si,svůj vlastní život.Toto on musí pochopit,ale také přijmout jednou pro vždy.
Jana Mertosová

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#9637
Re: Alkohol a vztah Před 11 rok, 9 měsíce  
A po léčebně nezanedbat doléčování!!!!!!!!!
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#9638
Re: Alkohol a vztah Před 11 rok, 9 měsíce  
Bohužel hodně často se stává,že alkoholik po léčbě uposlechne svůj hlas,který mu našeptává,že je vyléčený,že problém s jeho pitím pominul.Dokáže-li uposlechnout tomuto hlasu-této myšlence?Řítí se do propasti.Nepřipustil si během léčby to,že alkoholismus je NEVYLÉČITELNÁ CHOROBA,KTEROU TRPÍ,KTERÁ SE STALA JEHO SOUČÁSTÍ AŽ DO JEHO SMRTI.KAŽDÁ NÁSLEDUJÍCÍ RECIDIVA JE PROGRESIVNĚJŠÍ NEŽ DOJDE BUD TOTÁLNÍ´KOLAPS ORGANISMU A TÍM SMRTI NÁSLEDKEM PITÍ,KTERÉ UŽ NEJDE ZASTAVIT.
Jana Mertosová

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#9640
Re: Alkohol a vztah Před 11 rok, 9 měsíce  
Letos zemřely už dvě moje známé alkoholičky, taky si usmyslely, že zvládnou svůj problém sami, upily se.42 a 54 let.Obě několikrát v léčebně!To doléčování, učení pochopit tuto nemoc je moc důležité.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#18642
Re: Alkohol a vztah Před 10 rok  
Díky velkému DR Ogün pro řešení své problémy
Jsem Stephanie , i založit zde v LOndon.since smrt mého zesnulého manžela , a všechno bylo těžké pro mě a mé podnikání bylo špatné .
Jen jsem procházení internetu a viděl jsem řadu svědectví jednoho konkrétního Dr. Ogun ,kouzlo kolečko pomoci jim různými způsoby , někteří lidé
svědčil, že on přinesl své ex zpět milence , některé svědčil, že on
obnovuje lůno , některé svědčil, že on může seslat kouzlo na zastavení rozvod a
tak dále . Tam byl jeden konkrétní svědectví jsem viděl , bylo to o ženě zvané
paní Ramirez , když svědčil o tom, jak Dr.OGUN přinesl své podnikání zpět méně
než 72 hodin a na konci svého svědectví , že pokles Dr.OGUN e-mail
address.After čtení to všechno , jsem se rozhodl dát doktorovi Ogun vyzkoušet . Ho kontaktoval jsem
prostřednictvím e-mailu a vysvětlil svůj problém s ním . Za pouhé 3 dny po tom , co se mě na to , jsem začal přijímat smlouvu jakznámé aneznámé osoby .
Já jsem ho přemýšlel znovu dělat mi ženu , a ještě šťastnější, protože nikdy before.You můžete ho kontaktovat prostřednictvím Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript

Pokud potřebujete řešení následujícího problému, spojte něj také .

1 ) Pokud chcete, aby vaše ex zpět .
( 2 ) pokud budete mít vždy špatné sny .
( 3 ) Chcete-li být podporovány ve vaší kanceláři .
( 4 ) Chceš ženy / muži běžet po vás.
( 5 ) Pokud budete chtít dítě .
( 6 ) Chcete-li být bohatí .
( 7 ) Chcete-li svázat váš manžel / manželka bude vaše navždy .
( 8 ) Pokud budete potřebovat finanční pomoc .
( 9 ) Jak jste byl podveden a chcete obnovit jste ztratili peníze .
( 10 ) , pokud chcete ukončit váš rozvod .
( 11 ) Pokud chcete rozvést svého manžela .
( 12 ) , pokud chcete, aby vaše přání má být poskytnuta .
( 13 ) Těhotenství kouzlo počít dítě
( 14 ) Záruka můžete vyhrát znepokojující soudní případy & rozvodu bez ohledu na to , jak , v jaké fázi
( 15 ) Zastavení vaše manželství nebo vztah z rozpadá .
znovue-mailová adresa je Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript ho okamžitě kontaktovat .
stephanie

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#18643
Re: Alkohol a vztah Před 10 rok  
Padej pryč!
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#18644
Re: Alkohol a vztah Před 10 rok  
Lepší než tvoje kolečko je pro mne víra a hledání pomoci od VELKÉHO A SPRAVEDLIVÉHO BOHA.
Jana Mertosová

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#18646
Re: Alkohol a vztah Před 10 rok  
Stephanie má o kolečko navíc.
marti
Expert Boarder
Příspěvky: 141
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#18712
Re: Alkohol a vztah Před 10 rok  
Smazat příspěvek Stephanie? I mě se zdá, že to sem nepatří.
Karel Preisler
preisler-karel@seznam.cz
Gold Boarder
Příspěvky: 163
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Muž Místo: Brno, Jubilejní 23 62000 Narozeniny: 05/10
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 123
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter