Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 12345678...15
Dolů
Téma: přítel alkoholik
#24847
Re: Přítel alkoholik Před 9 rok, 1 měsíc  
Tak je otázka jak často pije, do jakých stavů pije a co pije. Výmluvy na práci mi připadají jako alibismus. Nevím co by následovalo, kdyby přišla nějaká větší rodinná krize. Pokud to navíc míchá s antidepresivy, mlže si přivodit těžkou závislost.
dotaz

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#24888
Re: Přítel alkoholik Před 9 rok, 1 měsíc  
Dřív pil víc, co mi tak říkal. To si dával tak 6-8 piv klidně denně. Co jsme spolu, tak dřív dával 2-6 piv, nemuselo to být každý den. Může pít i v práci, pří obědě pivo a mají tam dokonce i "bar" a po obědě si dát jednu "zdravotní" není problém. Stavy jsou taky individuální. Když toho vypije moc, tak pak má problém přestat, plácá pak nesmysly, tedy hlavně, když ho začnu osočovat, že pije. Taky často fungoval že si ráno dal vyprošťovák na kocovinu, protože to by přece nezvládl. Při takovém větším pití pak i po odkládání přichází stejně kocovina, třes, pocení, zvracení je pak nepoužitelný i 2 dny. Pak vždycky říká, jak nesmí vůbec pít, protože pak má okno, depky a říká nesmysly.On o svých problémech ví delší dobu, údajně se to snažil řešit, ale nešlo to. Otázkou je co si pod řešením představuje. Ted jsme v situaci, kdy zase nepije, vůbec. Zatím se drží 5 den, za 14 dní opět k psychologovi, tak uvidíme.
eva
Fresh Boarder
Příspěvky: 8
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#24916
Re: Přítel alkoholik Před 9 rok, 1 měsíc  
Tak v tom případě je to vážné. Evidentně je alkoholik. Snahu zřejmě má, záleží jakou bude mít vůli. Pokud nezačneš vidět zlepšení a budeš se trápit, je na zváženou, jestli chceš s takovým člověkem zůstat a pokusit se to překonat, nebo rezignovat a odejít.
dotaz

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#24917
Re: Přítel alkoholik Před 9 rok, 1 měsíc  
Ať zajde na AA, jdi s ním.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#24919
Re: Přítel alkoholik Před 9 rok, 1 měsíc  
vlídnost je na nic užívat antidepresiva a absolutně abstinovat.změnit kamarády .pil jsem 25 let mám nějakou zkušenost . musí brát léky chodit na terapii sami to nezvládnete a vy se utrápíte nebo utečete,je to o jeho sobectví nic víc v tom není přeju zdar je to dlouhá a bolestivá cesta abstinuji 26 let na deprese beru léky emil
emil

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#24920
Re: Přítel alkoholik Před 9 rok, 1 měsíc  
8 piv neni zas tolik ne? Bože ten pocit když se přepije všechen hnus a zmatenost a strach a úzkost, to je k nezaplacení(vidim mu do duše). Každej řekne "nepij", ale už neporadí jinou drogu, kterou to nahradit. A dobrej pocit po sportu funguje jen pár minut. Je nutný přepít snový vnímání světa a cejtit se zas jako já, a pak si paradoxně řekneš, že teda končíš.. A zetra si dáš stejně repete, abys přepil to co přepíjíš dnes atd. Nedá se přestat.
Péťa

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#24921
Re: Přítel alkoholik Před 9 rok, 1 měsíc  
Alkoholik se bojí budoucnosti, jak bude žít bez alkoholu, právě jsem to řešila po telefonu.Já jsem byla také taková, nyní jen zírám, jak jde krásně žít bez kapky alkoholu, jak je ten život, svět,lepší.Já našla motivaci v AA, tam jsem viděla, poznala lidi, co pili hodně, a viděla jsem jak žijí dnes, bez té kapky, smích, veselo.Svoboda.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#24925
Re: Přítel alkoholik Před 9 rok, 1 měsíc  
Liba napsal:
Ať zajde na AA, jdi s ním.

Nevim jestli to je pravda,ale udajne tam hodne mluvi o bohu a takhle a to by asi nebyla spravna volba.
eva
Fresh Boarder
Příspěvky: 8
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#24927
Re: Přítel alkoholik Před 9 rok, 1 měsíc  
Pokud ho nemiluješ, tak to za ty nervy nestojí. Asi budeš mladá, tak si nekaž život.
alkoskiller

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#24931
Re: Přítel alkoholik Před 9 rok, 1 měsíc  
Příspěvek byl správcem webu smazán z důvodu porušení vnitřních pravidel diskuze.
Renata

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 12345678...15
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter