Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 12345678...15
Dolů
Téma: přítel alkoholik
#24951
Re: Přítel alkoholik Před 9 rok, 1 měsíc  
Liba napsal:
...Někteří potřebují zázrak.

...alebo, len si vytvoriť priestor v mysli, pre jeho uskutočnenie.

(A s podporou rovnako zmýšľajúcich,
takýto ZÁZRAK aj uskutočniť!!!)
Ja
"Ego sum, qui sum"... ;)
Platinum Boarder
Příspěvky: 3117
graph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#24953
Re: Přítel alkoholik Před 9 rok, 1 měsíc  
Úspěšný model (†21) napsal přátelům na sociální síť: ‚Cítím se sám‘. A oběsil se v parku....Grant měl podle jeho otce všechno, po čem může muž v jeho věku toužit, přesto se nějaký čas utápěl v depresích.

Někdo si to rovnou hodí někdo to čas utápí v chlastu...

kdo je lepší?
petrch

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#24954
Re: Přítel alkoholik Před 9 rok, 1 měsíc  
V čem lepší?
Stopka

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#24955
Re: Přítel alkoholik Před 9 rok, 1 měsíc  
Jak může někdo soudit někoho kdo pije, protože ho to prostě všechno sere...lidé jsou rozmanití a nikdo nikomu do hlavy nevidí...Takže kdo je lepší...ted co utápí problémy v chlastu nebo drogách nebo ten co to skončí rovnou ikdyž mu "zdánlivě" vůbec nic nechybí
petrch

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#24957
Re: Přítel alkoholik Před 9 rok, 1 měsíc  
petrch napsal:
Jak může někdo soudit někoho kdo pije, protože ho to prostě všechno sere...lidé jsou rozmanití ...nebo ten co to skončí rovnou ikdyž mu "zdánlivě" vůbec nic nechybí

...sú ľudia, aj ĽUDIA... ale aj(...doplň si, čo sa Ti práve hodí...)

...ale sú aj *(po)tvory*, ktoré sa tvária ako ľudia a pritom iba nevedia, čo chcú a nedajú pokoj, pokiaľ TO nedostanú!!!
Ja
"Ego sum, qui sum"... ;)
Platinum Boarder
Příspěvky: 3117
graph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#24961
Re: Přítel alkoholik Před 9 rok, 1 měsíc  
Ta Stopčina otázka je naprosto přesná. V čem lepší?
alas

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#24963
Re: Přítel alkoholik Před 9 rok, 1 měsíc  
Petrch, ale to by bylo na místě hodit otazník nadtím co je lepší řešení, než kdo.
No, ale dávaš na výběr jenom negativní řešení a to rychlý konec, nebo pomalou sebedestrukci spějící k pomalejšímu konci...z toho bych nevybrala ani jedno jako lepší řešení, jsou i jiná řešení.
Není vše jenom o jedné cestě, maximálně dvou, ale je více cest, které vedou životem. Petrch já Tě ráda čtu, mnohokrát s tebou souhlasím ačkoliv to nevyjádřuji , ale dovolím si jeden dotaz na tebe, piješ alkohol týdenně nekolikrát?
Stopka

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#24964
Re: Přítel alkoholik Před 9 rok, 1 měsíc  
Stopka napsal:
Petrch, ale to by bylo na místě hodit otazník nadtím co je lepší řešení, než kdo.
No, ale dávaš na výběr jenom negativní řešení a to rychlý konec, nebo pomalou sebedestrukci spějící k pomalejšímu konci...z toho bych nevybrala ani jedno jako lepší řešení, jsou i jiná řešení.
Není vše jenom o jedné cestě, maximálně dvou, ale je více cest, které vedou životem. Petrch já Tě ráda čtu, mnohokrát s tebou souhlasím ačkoliv to nevyjádřuji , ale dovolím si jeden dotaz na tebe, piješ alkohol týdenně nekolikrát?



máš pravdu..měl jsem napsat co je lepší, tak to bylo myšleno blbě napsáno...jak jsem již psal jsem pesimista...alkohol cca. 2x týdně
petrch

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#24965
Re: Přítel alkoholik Před 9 rok, 1 měsíc  
alas napsal:
Ta Stopčina otázka je naprosto přesná. V čem lepší?

odpověď viz. odpověd pro Stopku
petrch

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#24968
Re: Přítel alkoholik Před 9 rok, 1 měsíc  
Petrch já jsem zase paranoidní pesimistka se zábleskama optimismu. Teda diagnozu nato nemám))) Nicméně i pesimismus může být dobrý, podívej se nato z té lepší stránky a najdi na tom pozitiva)))teda jestli si je už nenašel.
Piješ, ale přispíváš sem dost pravidelně, takže asi nejseš plně rozhodnutý , že budeš pít, že?
Stopka

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 12345678...15
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter