Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1...3456789...15
Dolů
Téma: přítel alkoholik
#25051
Re: Přítel alkoholik Před 9 rok, 2 měsíce  
Příspěvek byl správcem webu smazán z důvodu porušení vnitřních pravidel diskuze.
Renata

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#25053
Re: Přítel alkoholik Před 9 rok, 2 měsíce  
Příspěvek byl správcem webu smazán z důvodu porušení vnitřních pravidel diskuze.
Renata

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#25059
Re: Přítel alkoholik Před 9 rok, 2 měsíce  
Renata napsal:
Mě tablet sám upravuje slova.

V pohodě, to znám to znám z telefonu
eva
Fresh Boarder
Příspěvky: 8
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#25060
Re: Přítel alkoholik Před 9 rok, 2 měsíce  
Psala jsem, aby Eva zašla na AA, seznámila se s alkoholismem jinak, než zná, a uvidí, že lze abstinovat.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#25983
Re: Přítel alkoholik Před 9 rok, 1 měsíc  
Tak jak se držíte?
dotaz

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#26011
Re: Přítel alkoholik Před 9 rok, 1 měsíc  
Držíme se dobře. Přítel už měsíc nepije, zatím to zvládá dobře. Píše si deníček, kde píše pocity atd., navštěvuje psychologa. Tak uvidíme jak to zvládne i nadále, zatím to je krátký čas.
eva
Fresh Boarder
Příspěvky: 8
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#26030
Re: Přítel alkoholik Před 9 rok, 1 měsíc  
Ten deník je výborná věc.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#27907
Je přítel alkoholik? Před 8 rok, 11 měsíce  
S pritelem jsme spolu pres rok, bydlime spolu,je v pohode,pomaha mi,ale na muj vkus az moc pije. Nez jsme se poznali chodila jsem na akce,opijela se,nejsem zadny abstinent,ale od te doby co jsme spolu travim vikendy radsi s nim doma,nebo obcas zajdem s partou posedet. Jenze pritel musi kazdy patek si koupit doma lahvace, tak 7-8 a hraje do noci hry,ze to ma odreagovani po celem tydnu,brala jsem to,jenze neni ani vyjimka ze si prinese treba 5 lahvacu jen tak uprostred tydne. Jindy zas dela v praci dele a pak jde s kolegama na pivo,da si treba 3,prijde vecer,ale domu si jeste donese 3 lahvace,pry kdyz zacne pit,da si pivo dve,tak neumi prestat,vzdycky se pohadame. Naposledy se opil po praci ve stredu,zase sel po praci s kolegama a domu si koupil jeste 4.Pak jsme jeli v sobotu na vylet,dal si pivo,nebyla jsem proti,kdyz si da na vylete pivo,dal si druhe a najednou jsme se blizili k domu a zas musel pro lahvace a usedl k pc. Nepije u televize,nebo tak,vzdycky jen u pc hry.Rekl ze uz nebude pres tyden pit,ze se mu spatne vstava do prace,to rekl v sobotu kdy pil a v nedeli kdy strizlivel. Dneska je streda,delal dele,sel s kolegou na 2 piva,pred chvili prisel domu a v tasce samozrejme zas 3 lahvace,ze si je da,zapl pc a ze dopije a pujde spat. Strasne jsem se s nim pohadala,ze uz me to nebavi,triskla dverma a sla ven.Myslite ze jsem opravdu tak netolerantni, ze to je nornalni,ze to si chlap donesu domu pivo,jenze me se to zda casto.
Andrea

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#27958
Re: Je přítel alkoholik? Před 8 rok, 11 měsíce  
Andreo netolerantní nejsi a normální to není!Myslím,že přítel už malý problém s alkoholem má.Dřív nebo později se to projeví....vlastní partnerská zkušenost.
Eva

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#28340
Re: Je přítel alkoholik? Před 8 rok, 11 měsíce  
Příspěvek byl správcem webu smazán z důvodu porušení vnitřních pravidel diskuze.
andrea

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1...3456789...15
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter