Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 123456
Dolů
Téma: Recidiva
#12279
Re: Recidiva Před 11 rok, 4 měsíce  
Jani, to vydržíš, je to jen chvilka do ledna... jinak nemyslela jsem to tak, že všichni s opakovanou léčbou si odvykačku užívají, jen, že jsou prostě lidi, kteří tam hledají i něco dalšího, kromě návodu jak abstinovat...
s tim antabusem fakt nevim no... já kdybych chtěla pít, přestanu ho brát, já ho brala jsem si ho 2x týdně sama... pro mě to byla pojistka na takový ty "okamžikový chutě"... nikdy jsem si ani neřikala, dám si trošku, mě se účinek alkoholu líbí jen, když je silnej, na chuť mám mnohem radši nealko...
kdybych teď nedejbože zrecla, dám si ho napsat znovu, pro mě by zase další léčebna byla zbytečná myslim... ale jinak za sebe, mě se na obou mých léčbách líbilo... byla to taková škola v přirodě pro dospěláky
Hanka

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#12280
Re: Recidiva Před 11 rok, 4 měsíce  
Jano, chceš vůbec přestat pít?Máš své speciály, to už opravdu přeháníš!Už to, že piješ pořád, a radíš ostatním, jak přestat pít je hrozné, upozornila jsem Tě na to mailem, nereaguješ.Můžeš hodně lidem ublížit!Stydím se za Tebe!Pan doktor Tě chtěl bloknout, přemluvila jsem ho, aby to nedělal, asi měl.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#12281
Re: Recidiva Před 11 rok, 4 měsíce  
bože můj jano...a jak vás to napadlo se zase napít? s antabusem...ten alkoholický mozek to je tedy věc....jak se to stalo, mě to tedy zajímá v zájmu vlastního přežití...děkuju za info a držím palce moc
petrata

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#12282
Re: Recidiva Před 11 rok, 4 měsíce  
Libo a proč jdu podle tebe na léčení?Kdybych chtěla pokračovat,tak to rovnou zabalím.Už jsi zapomněla,jak funguje mozek alkoholika?Možná to je dobře.Něco mne napadlo a myšlenky vyzkoušet si to byla silnější než já.Takto to funguje první 1-2roky.Proto zdůrazňuju,jak je první rok těžký.Pro mne rozhodně.To převládá alkoholické myšlení.Jinak mám chut´ale chodím zaplať Bůh na všechny AA.A soukromně mi od tebe nic nepřišlo a to čtu všechno
Jana Mertosová

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#12283
Re: Recidiva Před 11 rok, 4 měsíce  
já líbo myslím, že je důležité to co jana píše i jak píše...může se to stát a jak je vidět i po letech abstinence, není ani vulgární ani mimo a asi to pomáhá i jí..se s tím poprat, alkoholici jsou zkrátka takoví....já jsem ráda že je zde volná debata...to musí být..není žádný univerzalní recept kromě toho jednoho..nepít..že ano:)
petrata

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#12284
Re: Recidiva Před 11 rok, 4 měsíce  
Jano,
i když nemám na všechno stejný názor jako Liba, tentokrát jí musím podpořit.I mě Vaše poslední příspěvky připadaly "pod vlivem"(a nejen mě).Někdy to bylo a je opravdu na hraně-alkohol se pozná i v písemném projevu,ať chcete, nebo ne.A potom je opravdu zcestné někomu radit.
Poslechněte Libu,která to určitě myslí dobře a hlavně si také prošla svým-ona se z toho ale poučila!Radit opravdu můžete,až budete sama vyléčená-podle mě zdaleka nejste.Radit někomu,jak přepít antabus-no,to bych si nikdy nedovolila,může jít i o život!
Přemýšlejte o tom-hodně štěstí v léčbě!
Helena
Helena

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#12285
Re: Recidiva Před 11 rok, 4 měsíce  
Petrato-recept ti nedám i když vyšel v zájmu toho,že ANTABUS může pomoci dalším lidem.Nikoliv alkoholickým variotům,jako jsem já.Vyčurat,obejít zákaz,vyzkoušet něco atp.Dr.Turkové jsem všechno řekla podle pravdy.Chtěla jsem nepít a zároven´pokušení vyzkoušet ten nápad.Pokušení zvítězilo nad zdravým rozumem.Zato mne to více donutilo semknout se s AA-a to je k nezaplacení.Už nehledám proč nejít,ale proč jít.
Jana Mertosová

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#12286
Re: Recidiva Před 11 rok, 4 měsíce  
Libo.A pořád pít?tak už tu doopravdy nejsem.Piju ve vlnách a přiznávám to!Mé zkušenosti,které můžu předat jsou na základě dlouholeté střízlivosti a také z mých na vlastní kůži vyzkoušených neůspěchů,které tomu předcházely i z těch,kterými procházím nyní.Proto zdůrazňuju,že je velice těžké začínat znova od začátku.
Jana Mertosová

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#12287
Re: Recidiva Před 11 rok, 4 měsíce  
já tomu teď vůbec nerozumím! co Jana napsala tak špatnýho? že přepila antabus? a to jako měla napsat, že ne, nebo co teda... jestli jí za tohle někdo bude blokovat, tak je to diskuze úplně o ničem...
Hanka

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#12288
Re: Recidiva Před 11 rok, 4 měsíce  
jo, už to asi chápu, Jana napsala, že se jí daří antabus přepíjet, takže ho teď nebere... jenže ono to chce číst pořádně dámy, to není, že pije teď! to je věčnej problém...
Když chcete někdo reagovat, tak si pořádně čtěte!!! ne, jenom automaticky plácat pořád dokola... běž na AA! tak když nemáte čas to číst, nepište, sakra ženský!
Hanka

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 123456
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter