Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1234567
Dolů
Téma: manžel alkoholik
#4664
Re: manžel alkoholik Před 12 rok, 12 měsíce  
Veľa sily,Dano a dodržte,čo ste sľúbila.Ani vám sa nepáčilo,keď vám sľuboval a nedodržal.Pomôžete naozaj sebe,vydržte!!!!!!!!!
máša

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#4665
Re: manžel alkoholik Před 12 rok, 12 měsíce  
Tak si stojím za svým a myslím,že je z toho hodně překvapen.Zase si myslel,že uvěřím těm slibům že se pití ani nedotkne.Mám ho ráda a je to opravdu hodně těžké.Řekla jsem mu ať si vybere pití nebo mě.Zatím budeme bydlet každý zvlášť.Snad si uvědomí,že i to jeho kvartální pití je problém i když je to jednou za čas./Ted to byl necelý rok,ale nikdy nevíte kdy to příjde/Vím ,že mu záleží i na mě a tak je jenom na něm co si vybere.Nevím jestli dělám dobře,ale takto nůž na krk jsem mu ještě nedala.
Dana

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#4666
Re: manžel alkoholik Před 12 rok, 12 měsíce  
Konečne!A právom budete na seba hrdá,keď to dodržíte.Určite ho máte rada,nepochybujem o tom,možno viac ako seba a je to ťažké aj pre vás.Sama uvidíte,čo si vybral.Nebojte sa života,aj keby ste ostali sama.Máte úžasnú rodinu a to je viac ako milujúci alkoholik.Na to si vždy spomeňte,keď budete mať nutkanie vrátiť sa k nemu.Koľko žien by radi urobili to,čo vy,ale nemajú také možnosti.Včera to bolo na Markíze Modré z neba,ako otec alkoholik zabil svoju ženu a potom sa obesil.Ostali 2 malé deti,ktoré to videli a ťažko to prežívajú,Skúste si to pozrieť v archíve.Aj jej hovorili,nech od neho odíde,ale tiež ho mala radšej ako seba a svoje deti.Vám držím palce a nech ste šťastná či s ním,alebo bez neho!
máša

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#4667
Re: manžel alkoholik Před 12 rok, 12 měsíce  
Dano, ať vidí, že mu přesto Vám na něm záleží, konečně mu docvakne, co od života chce.Nabídněte mu, že s ním klidně zajdete na AA, což můžete,a uvidíte.Jak nebude hledat pomoc, nezmění se, on si věří, že to zvládne, mýlí se, nikdo z nás nebyl lepší, já jsem byla kvartální alkoholička taky, jenže kvartály se najednou začaly zkracovat, a bleskově nastoupilo to dno, a málem smrt.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#4668
Re: manžel alkoholik Před 12 rok, 12 měsíce  
Liba má pravdu.
máša

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#4670
Re: manžel alkoholik Před 12 rok, 12 měsíce  
Paní Líbo můžu se Vás zeptat jaké byly intervaly u Vás /tři měsíce,půl roku?/ a jak dlouho už abstinujete?Myslíte,že je možné se z toho dostat?I když to na mém rozhodnutí nic nemění,půjde z domu a snad mu to docvakne.Asi se ted na pár dní odmlčím,jedu ven na chatu si vše srovnat,jsem z toho hodně zmatená.Asi se vrátím v sobotu.
Dana

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#4676
Re: manžel alkoholik Před 12 rok, 12 měsíce  
Zmatená budete ešte dlho,budete prehodnocovať,či predsa by to ešte nešlo...pani Liba tu o sebe toho napísala dosť,čo stojí za zamyslenie,ale je to žena a nie muž.Nechcem mužov podceňovať,ale ženy sú zodpovednejšie,ale aj to už sa približuje k mužom aspoň štatisticky.Pani Dana,určite vám docvaklo,že toto je VAŠA posledná šanca,ako sa zachrániť,nie jeho.Ak sa pôjde dobrovoľne liečiť,je to JEHO výhra,nie vaša.Ak to urobí kvôli vám,tak to nemyslí vážne,len chce získať čas,aby to ešte mohol robiť.Však 3 mesiace vydrží,no nie?A potom sa uvidí,či povolíte,alebo nie,však to urobí kvôli vám...Noo,dajte vedieť o sebe,zaujíma ma to,ako to s vami dopadne.
máša

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#4678
Re: manžel alkoholik Před 12 rok, 12 měsíce  
Máte pravdu budu bilancovat,ale jak píšete 3 měsíce tak to ne.Vím ,že to vydržel i téměř rok takže pokud by se chtěl "napravit" a myslel to vážně je to alespoň dva roky.Pak bych asi uvažovala,že to myslí vážně.Sama nevím co bude.Alespoň mám tu výhodu,jak psala paní Líba že ho mám kam poslat.Ještě se možná ozvu,odjíždím až v 16 hod.Venku je nádherně a tak si na zahrádce odpočinu.
Dana

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#4679
Re: manžel alkoholik Před 12 rok, 12 měsíce  
Já to měla dřív jako Váš přítel, klidně jsem půl roku nepila, byla vzorná hospodyňka, babička....pak stačilo si dát loka a už ne a ne to zastavit, pití několik dní.Jenže se začaly ty přestávky zkracovat, a rozjela se ta nemoc naplno.Nezajímalo mě nic, děti, vnuci, život, jen ten chlast.Tím chci říct, že je to stejné jak u mužů tak u žen,žádná zodpovědnost, city, jenže to už mozku vládne alkohol.Člověk je posedlý pitím.Je to nevyléčitelná nemoc, kdyby šel na léčení, nebo na AA , tam se dozví, pochopí, s čím si zahrává, a začne abstinovat hlavně kvůli sobě.Nějaký pud sebezáchovy snad v sobě má, a dojde mu, jak je těžké s ním žít a tisíc dalších věcí.Nepiju 7 let.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#4680
Re: manžel alkoholik Před 12 rok, 12 měsíce  
Děkuji tak to jste opravdu "dobrá"!Myslíte si jelikož s tím máte zkušenosti ,když jsou intervaly stejné po dobu co ho znám to je 7 let,že by se mohli opravdu začít zkracovat.Já s pitím nemám zkušenosti,jsem99% abstinent.Napiji se tak 1x do roka něčeho sladkého jednu dvě skleničky a stačí.Čekám pořád až vystřízlivý,ted v sobotu to bude 14 dní co začal.I když ted to jde už ani moc nemůže takže přichází vcelku "v pořádku".Celou tu dobu je téměř bez jídla ,prý až bude v pořádku tak odjede.MUsí totiž jet autem nebo autobusem aby se dostal do svého obydlí a to není schopen.A taky ho nic jiného než pití a to jak je mu špatně nezajímá.
Dana

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1234567
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter