Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1234567
Dolů
Téma: manžel alkoholik
#4786
Re: manžel alkoholik Před 12 rok, 11 měsíce  
MIlá Hanko,je jasné že peníze potřeba jsou,jak jsem psala měla jsem to jednodušší nebyla jsem vdaná.A dobře si pamatuji na slova mého syna,což už jsem psala.Máš to zapotřebí?K čemu ti vlastně je,jenom tě buzeruje všechno ví nejlíp apod. a budeš se dívat jak tu bli...?I když je pravdou ,že byl kvartální alkoholik.A jak psala paní Líba o vlastnostech alkoholiků,sobeckost,velikášství a on je chudinka,tak jsem tyto vlastnosti u něj najednou objevila.A najednou se mě vše spadlo ,ani mě není líto že je pryč.Nezůstalo ve mě vůbec nic,nevím co se to se mnou stalo?Je mi úplně jedno co s ním bude,jak si zařídí svůj život-nelituji ho již!!!!
Dana

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#4792
Re: manžel alkoholik Před 12 rok, 11 měsíce  
Ahoj,
jsem skoro šokovaná kolik holek, manželek prožívá to,co já...
Jsem s klukem 5 let a je alkoholik...nechápu,že jsem to nepoznala ze začátku...ale bylo mi 22 a vídali jsme se o víkendech a to člověk nějakej ten alkohol vypil...A ještě když je zamilovanej,tak slepej,pak jsme spolu rok bydleli..nedalo se to zvládnout..přestal chodit do práce.. nakonec jsem ho vyhodila a odešel k rodičům,ale pořád se scházíme, mám ho ráda a chci mu pomoc,ale nevím jak...je mu 32 a dítě nemáme....on když chce je fakt skvělej...co mám dělat??děkuju za odpovědi..
Agi

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#4793
Re: manžel alkoholik Před 12 rok, 11 měsíce  
ahoj Zuzko,
můžu se Tě zeptat? Jsem s klukem 5 let je alkoholik,ale miluje mě a já jeho a moc mu chci pomoc a nevím jak....Všichni mi řeknou uteč,ale já chci pomoc...Mám prostě pocit, že k sobě patříme...
Tys to prožila z tý druhý stránky,já se do něj snažím vžít a je to k ničemu ;((
díky za odpověď
Janett

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#4794
Re: manžel alkoholik Před 12 rok, 11 měsíce  
my máme, malú agi. keď chce tak je skvelým otcom, keď nie tak si vypne telefón ako napríklad teraz a...chceš to taktiež takto?
martina

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#4795
Re: manžel alkoholik Před 12 rok, 11 měsíce  
ne nechci =(( vyplej telefon znam taky moc dobre ;( je to vůbec možný??myslela jsem,že tohle se stalo jen mě..divný..
Agi

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#4796
Re: manžel alkoholik Před 12 rok, 11 měsíce  
teraz som si ho vypla ja. a zamkla dvere. nech vie.
martina

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#4797
Re: manžel alkoholik Před 12 rok, 11 měsíce  
Já měla taky manžela alkoholika, znám ty pocity-dokážu ho změnit, stydím se před okolím, bojím se rozchodu,budoucnosti, co na to děti? rodiče?....pořád jen ohledy na druhý, na sebe ne!Byla jsem blbá, blbá, že jsem ztrácela dny, roky s člověkem, co měl radši chlast, než mě, rodinu.Dodnes toho lituji, nevrátí se to.On omarodil, 2 roky jsem ho ošetřovala, z nutnosti, bez lásky, zemřel.Sama jsem po čase do toho spadla taky, tak vím, co se v hlavě alkoholika odehrává.Nemocný mozek ovládá člověka.Je nutné léčení!Nebo rozchod.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#4798
Re: manžel alkoholik Před 12 rok, 11 měsíce  
Ahoj Janett nejsem jsem si úplně jistá jestli ta otázka směřuje přímo ke mě nebo k někomu jinému, ale jestli chceš a můžu ti nějak pomoci tak se mi ozvi na Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript
zuzana

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1234567
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter