Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1234567
Dolů
Téma: Partnerka alkoholika
*
#3427
Re: Partnerka alkoholika Před 13 rok, 1 měsíc  
Petruš,Marti
sice se vypovídáte,najdete tu zpřízněné duše,které Vás budou chápat,ale co dál?To je málo pro život,Vy musíte ŽÍT kvůli sobě,aby jste byly v pohodě a vaše děti si Vás mohli vážit.Libuš tys to vyřešila,to je i můj styl.Nenechat si na sebe kálet.Je o to samí jako když Vás ovládá pití,Vyse necháte a podléháte mu.To samé je s Vašima chlapama.Nenechte se ovládat.Není to tak těžké jak to vypadá.Odvahu a strach stranou.
ivlik

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#3433
Re: Partnerka alkoholika Před 13 rok, 1 měsíc  
Ivlík, máš pravdu ...
Na některejch věcech vidim, že ovládá ... nebo prostě musim říkat co zrovna jemu se líbí, když to tak není je zle ...
Teď mi zrovna praštil telefonem ... že kázání mu dělá spousta jiných, že to nepotřebuje poslouchat ještě ode mě...
Takhle to nepůjde do nekonečna...Už přestávám mít sílu na to, to pořád pak urovnávat a omlouvat se za něco, když ani nevim co...
A jak se říká spokojená máma = spokojené dítě ....
U mě je to opak ... musim s tim něco udělat a né si pořád jen stěžovat
P
Fresh Boarder
Příspěvky: 13
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#3437
Re: Partnerka alkoholika Před 13 rok, 1 měsíc  
s těma chlapama je někdy fakt kříž
martinab

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#3449
Re: Partnerka alkoholika Před 13 rok, 1 měsíc  
S chlapama ne,to my se necháme,oni toho jen využívaj,takže svádět to na chlapy jednoznačně nelze.Je to jen na nás,pokud si jdeme cíleně za svým většinou se podvolí,nebot je to pro ně pohodlnější.Využijme svých zbraní pro štastný život.
ivlik

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#3453
Re: Partnerka alkoholika Před 13 rok, 1 měsíc  
jo jo, to byl jen takovej povzdech, mně ten život teď vlastně zkomplikovaly ženský - jeho dcera a matka, vůbec nechápu proč nás (mně a moje holky) vyhodily, jako kdybych mu snad nějak škodila, přitom jsem byla vlastně jediná, kdo se o něj staral, pořád se s tím nemůžu vyrovnat
ba ne nejvíc mi ho vlastně zkomplikoval můj přítel tím že prostě nepřestal chlastat a uchlastal se až do delíria, nevěřím tomu že by šel na léčení, jeho dcera ani máma ho nepřesvědčej, natož doktoři
martinab
Junior Boarder
Příspěvky: 29
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Poslední úprava: 01/03/2011 13:38 Provedl: martinab.
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#3454
Re: Partnerka alkoholika Před 13 rok, 1 měsíc  
Máte alespoň zprávy, jak mu je ??? Je to hrozný , ten chlast, když ani tak závažný stav jako je delírko člověka nedonutí se nad sebou zamyslet a něco se sebou dělat. Ten člověk ví, že je blízko smrti, ale ani to nepřebije tu závislost na chlastu.
Aneta

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#3455
Re: Partnerka alkoholika Před 13 rok, 1 měsíc  
Aneto, nevím nic, teď jsem tam volala a mám zákaz s ním mluvit (nebo on se mnou), takže nevím nic, je to smutný
martinab
Junior Boarder
Příspěvky: 29
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#3456
Re: Partnerka alkoholika Před 13 rok, 1 měsíc  
Chápu, že je to hrozný nevědět nic, je to horší, než se dozvědět pravdu. I když je třeba krutá, tak ale člověk ji nakonec musí přijmout a má možnost na ni nějak reagovat, promýšlet co dál, jak se ke všemu postavit, zkusit vyhledat pomoc. Takhle je to jen beznaděj a nezbývá jen věřit...Držím palce, ať máte brzy alespoň nějaké zprávy a ať jsou v mezích možností alespoň trochu příznivé. Hodně síly, budete ji potřebovat kvůli dětem !
Aneta

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#3457
Re: Partnerka alkoholika Před 13 rok, 1 měsíc  
moc děkuju a přeji hezký den, celé odpoledne až do teď jsem byla na jedné pracovní schůzce, tak jsem aspoň na chvilku vypla
martinab
Junior Boarder
Příspěvky: 29
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#3465
Re: Partnerka alkoholika Před 13 rok, 1 měsíc  
text uživatele byl smazán administrátorem webu
Táňa

Poslední úprava: 04/03/2011 00:51 Provedl: zbynek.
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1234567
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter