Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 12345
Dolů
Téma: Můj manžel je alkoholik a nechce si to přiznat
#27464
Re: Můj manžel je alkoholik a nechce si to přiznat Před 9 rok  
děkuji Panterovi za článek,otevřel mi oči a já definitivně jsem rozhodnuta ukončit vztah se svým již bývalým partnerem. Byli jsme spolu 2 roky,poznali jsme se již v poročilém věku,zamilovala jsem se jako školačka ale stále mi něco nesedělo. Ten první rok byla bomba,ale druhý rok stál již za starou bačkoru,zkrátka pkrojevil se jako pijan a hulvát,ovšem jenom v mé společnosti,na veřejnosti byl jednička. Nikdy jsem neměla za partnera alkoholika,tkaže jsem nevěděla co mě čeká.Až mi pomohly tyto vaše dizkuse a jsem za ně ráda. Před třemi měsíci jsem ho poslala ke všem čertům,ale vzhledem k tomu,že bydlí ve stejném domě a dokonce vedle mého bytu byla jsem z toho a ještě občas jsem špatná,stále mě něco ponoukalo se k něu vrátit,ale dneska po přečtení článku od Pantera definitivně končím!!! Ještě jednou děkuji vám všem za vaše rady a zkušenosti.Držím palce.
Leona

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 12345
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter