Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 12345
Dolů
Téma: Začínající alkoholik?
#13907
Re: Začínající alkoholik? Před 10 rok, 10 měsíce  
Ahoj Marku,
to je zajímavý názor. Můj přítel pil ještě předtím, než jsme se poznali. Zpočátku - zamilovaný - se snažil svoje pití utajit. Pak to na něj stejně prasklo, ale já udělala tu chybu, že jsem od něj neutekla, ale začala proti jeho pití bojovat. Zbytečný boj .
Teď jsem ve stadiu, kdy jsem si řekla, že mě to přece může být jedno, je to jeho život. Takže jeho pití neřeším. Nebydlíme spolu, budoucnost s ním neplánuju. Občas zavolá, někdy se sejdeme, ale to je tak asi všechno.
Docela by mě zajímalo, jak to tvoje žena nakonec dokázala, že jsi přestal.
Zdraví Ivana
Ivana

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#13908
Re: Začínající alkoholik? Před 10 rok, 10 měsíce  
Źena pomohla, ale to hlavní dokázal Marek.Přestal ničit život sobě i ostatním a za to mu patří dík
Petr

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#13909
Re: Začínající alkoholik? Před 10 rok, 10 měsíce  
Dobry vecer,muj tatka (53 let) ma problem s alkoholem. Situace je jiz vazna a dnes jsme se domluvili ze se pujde lecit. Muzete mi prosim poradit co a jak, kam ho poslat? radi bychom zkusili prozatim nejakou ambulantni lecbu...on sam chce bojovat...ale bez odbornika to nezvladneme. jsme z brna. dekuji
Laura

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#13910
Re: Začínající alkoholik? Před 10 rok, 10 měsíce  
Nejlépe ti poradí áčkaři v Brně, ví o nejlepších doktorech v okolí...Paní doktorka Vrbová je super.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#18492
Re: Začínající alkoholik? Před 9 rok, 11 měsíce  
no ty musíš bej hrozná kráva! Jako podnikatel je věčně ve stresu, tak je rád, že si může zrelaxovat. Nosí ti prachy a ty mu nedopřeješ ani 3piva denně a ješte k tomu doma? Mít doma takovou krávu tak sem v hospodě dnes a denně a nedám si 3 ale 15! Ten chlap má fakt svatou trpelivost, na to že má doma takovou sobeckou slepici. 3piva denně jsou naopak zdravý a ani nechodí do hospody. A jedna cigareta po práci? Tebe prostě pálí dobré bidlo.
WTLH

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#18493
Re: Začínající alkoholik? Před 9 rok, 11 měsíce  
Bez urážek, prosím!Je to jejich život, nevíte, co a jak se tam děje, tak trochu zdrženlivosti.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#18494
Re: Začínající alkoholik? Před 9 rok, 11 měsíce  
Schvaluji vaše rozdodnutí.Vyhledejte psychiatra s AT problematikou.Otec potřebuje pomoc,ale také motivaci do života.Pomocí je více.Nabízí se alternativa nasazení Antabusu,který by měl zabránit rozpití.Jeho účinky spojené s alkoholem jsou velice nepříjemné,stejně jako zdraví nebezpečné.Moje zkušenost je že se na pobyt v léčebnách čeká.Dá se využít prozatímní pobyt a detoxu-s tím Vám může pomoct také jedině odborník.S tím,že by z detoxu absolvoval celou protialkoholní léčbu.Dá se využít pravidelných návštěv v AA aspon´prozatím-v tomto je rozhodující právě jeho vlastní motivace.Může se zatím připojit do těchto a podobných diskuzích.Každopádně začněte urychleně jednat.Držím palce.
Jana Mertosová

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#29219
Re: Začínající alkoholik? Před 8 rok, 9 měsíce  
Eva napsal:
Dobrý den, potřebuji poradit. Rok a půl žiji s přítelem, který se opravdu rád napije....zezačátku jsme spolu chodili ,,pařit" takže jsem si sice všimla že pije hodně, ale neřešila jsem to. Posledního rok bývá opilý pravidelně 2-3 dny z týdne...občas zvládne být střízlivý (tzn 1 pivo) i dva týdny, pak to ale dohání tím, že je třeba čtyři dny namol. Podniká a momentálně se mu nedaří, je na mizině a tvrdí, že pije kvůli tomu, protože neví co dělat jiného...já mu ale nevěřím. Je mi jasné, že když je někdo závislý, důvod pro pití se vždycky najde...Není agresivní fyzicky, jen občas do něčeho praští, ale v poslední době mě v opilosti urážel...bojím se, že se to bude zhoršovat...nebo jsem jen zbytečně paranoidní? Děkuji za odpověď
sabka

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#29221
Re: Začínající alkoholik? Před 8 rok, 9 měsíce  
Začínající alkoholik..to je jako co?Alkoholik bud je nebo neni spíš by se hodilo napsat "ne příliš uchlastanej alkoholik"
petrch

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#29223
Re: Začínající alkoholik? Před 8 rok, 9 měsíce  
petrch píše:
Začínající alkoholik..to je jako co?Alkoholik bud je nebo neni spíš by se hodilo napsat "ne příliš uchlastanej alkoholik"

Začínajúci alkoholik si aj *Ty - petrch*,
...iba nevieš ako (s tým) prestať! Buď chlap a prenechaj chľast tým, čo poznajú mieru!

Asi aj preto (si) TO (zodpovedne) trénuješ a nacvičuješ, však?

(Keď sa úspech unaví - zrúti sa,... (možno - aj), na Teba!)
Ja
"Ego sum, qui sum"... ;)
Platinum Boarder
Příspěvky: 3117
graph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 12345
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter