Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 123456789
Dolů
Téma: Matka pije dlouho...jsem úplně bezmocná.....
#19754
Re: Matka pije dlouho...jsem úplně bezmocná..... Před 9 rok, 9 měsíce  
Hledala jsem, ale v Brně bohužel ukončili svoji činnost..
Tereza

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#19755
Re: Matka pije dlouho...jsem úplně bezmocná..... Před 9 rok, 9 měsíce  
Děkuji za upřímnost..samozřejmě máte pravdu, že bude nejspíše nejlepší začít žít svůj život..jen teď najít tu odvahu a od matky odejít..
Tereza

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#19756
Re: Matka pije dlouho...jsem úplně bezmocná..... Před 9 rok, 9 měsíce  
Terezo,

je to těžké, vím, ale v podstatě to nejlepší co můžeš udělat pro sebe i pro mamku. A chtělo by to asi jí to i říct, ne jen se sbalit a vypadnout... V klidu si sednout a sdělit, že máš mamku ráda, ale že s ní nemůžeš žít pod jednou střechou, pokud ona má tento problém a nechce ho řešit...Že Tě to mrzí a znovu zopakovat, že jí máš ráda, což ale neznamená, že si od ní můžeš nechat ničit život. A co jí i slíbit, že pokud bude OK, budeš jí navštěvovat, jak to jen půjde? No, děvče, držím palec....
Ignác Hromádka
Junior Boarder
Příspěvky: 36
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#19772
Re: Matka pije dlouho...jsem úplně bezmocná..... Před 9 rok, 9 měsíce  
chtěla bych říct, že takové rozhodnutí je velice těžké. V každém ohledu odejít je pro tebe to nejlepší řešení. Co se ale mamky týče tak pro ní by asi bylo nejlepší řešení dostat ji na léčení ale pod zámek, alespoň na pár měsíců. Určitě pod zámek nepatří každý ale když se pár krát na sezení vyprdla pak radikální postup asi bude jediné řešení.
Karolinka
Fresh Boarder
Příspěvky: 6
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Žena Místo: Mladá Boleslav Narozeniny: 10/12
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
je zajímavé co všechno člověk dokáže když chce.
 
#19774
Re: Matka pije dlouho...jsem úplně bezmocná..... Před 9 rok, 9 měsíce  
Pod zámek těžko, kdykoliv může z léčebny odejít, podepíše reverz, dát jí léčení soudně je dlouhý, těžký proces, zbavit jí svéprávnosti ještě těžší.A Terezo, jdi na Al-anon, ti v Brně jsou.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#19775
Re: Matka pije dlouho...jsem úplně bezmocná..... Před 9 rok, 9 měsíce  
Na dlouhodobé léčení mám strach, že ji nemám šanci dostat.. Samozřejmě pro to udělám, co bude v mých silách, ale jak ji znám, nenechá se nikam zavřít, bylo by to pro ni strašné..je akční člověk a nedokáže být někde zavřená.. Po té své autonehodě,před třemi lety, kdy řídila v opilosti ji zavřeli na záchytku, byla z toho vyřízená a očividně to na ni nechalo následky..říkala, že nechce žít a že raději odejde ze světa, než aby mě trápila..naštěstí nic neudělala.. Už teď nejsem 4 dny doma, spím po kamarádkách a ona je schopná mi volat 5 hodin vkuse..za včerejší večer mám od ní 40 zmeškaných hovorů a to jsem si psala sms zprávu, že jsem v pořádku a ať nemá strach, že domů příjdu, až vystřízliví..telefonuje i mým kamarádkám a zkouší mi volat z taťkovýho telefonu, abych ji to zvedla..samozřejmě je pod vlivem, střízlivá by to nedělala..je to neskutečný teror a na psychiku něco něuvěřitelného..začarovaný kruh..
Každopádně Vám všem děkuji a jsem ráda, že se s tím mohu svěřit lidem, kteří mně pochopí..nechci, aby to vypadalo, že se nějak lituji, jen to potřebuji říct lidem, kteří to pochopí..
Na Al-anon půjdu, už sem si to našla..spíš sem také přemýšlela o nějakém psychologovi, který by mě pomohl se s tou situací a odchodem od ní vyrovnat..
Tereza

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#19776
Re: Matka pije dlouho...jsem úplně bezmocná..... Před 9 rok, 9 měsíce  
Milá Terezko,
pokud si nechceš úplně zničit život, najdi tu odvahu a opravdu přetni to pouto se svojí matkou.
Citově tě vydírá, manipuluje. Matka, která svému dítěti řekne, že se chce zabít, si nezaslouží být matkou!
Otec mých dětí s nimi také tak manipuloval, citově je vydíral, sebral jim všechny peníze ...
A když jsme už nic neměli a nemohli dát, raději se zabil než by se léčil.
Nech jí její cestu a nastup na vlastní - plnou lásky, štěstí a pohody. Ze srdce ti to přeji:-)
Petra

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#19777
Re: Matka pije dlouho...jsem úplně bezmocná..... Před 9 rok, 9 měsíce  
Tak s touhle Petřinou odpovědí se ztotožňuji i já
Karolinka
Fresh Boarder
Příspěvky: 6
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Žena Místo: Mladá Boleslav Narozeniny: 10/12
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
je zajímavé co všechno člověk dokáže když chce.
 
#19781
Re: Matka pije dlouho...jsem úplně bezmocná..... Před 9 rok, 9 měsíce  
Léčebny nejsou záchytka, kriminál.Je tam určitý režim, ale pracuje se ve skleníku, zahradě, kuchyni..., maluje se, hlavně hodně hovoří o naší nemoci.A otravuje, opilá, většina alkáčů takto vyvádí.Je nemocná, bezmocná.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#19785
Re: Matka pije dlouho...jsem úplně bezmocná..... Před 9 rok, 9 měsíce  
Člověk si to takhle nedovede představit, jak to v odvykacích zařízeních funguje.. Alespoň na mě to působí, že zde člověka zavřou a cítí se jako ve vězení. Zítra jsem objednaná k paní doktorce Vrbové, kterou jste mi, Libo, doporučila už dávno tady na fóru, zněla mi do telefonu velmi příjemně, tak snad mi pomůže. Jsem na ni velice zvědavá, ve většině případů jsem se setkala s doktory, kteří byli spíše nepříjemní, bez jakéhokoliv lidského přístupu.
Tereza

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 123456789
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter