Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 123456789
Dolů
Téma: Matka pije dlouho...jsem úplně bezmocná.....
#22447
Re: Matka pije dlouho...jsem úplně bezmocná..... Před 9 rok, 6 měsíce  
Martino,
nevím, kam jste co přiřadila a už vůbec nevím,čemu říkáte blázinec.Já jsem nebyla ani v blázinci, ani v léčebně, ale vzhledem k mému věku mám s alkoholem bohužel bohaté zkušenosti a moc dobře vím,co je to za problém-již několik let abstinuji.Každému pomůže něco jiného-mě např.moje obvodní lékařka,když mi sdělila výsledek jaterních testů ,tak mě vyděsila natolik,že od té doby nepiju-chci žít!
Čtěte to, co píše Liba-ona taky ví svoje!
Je to opravdu hlavně i o pokokoře !!!
Hodně štěstí!
Helena
Helena

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#22550
Re: Matka pije dlouho...jsem úplně bezmocná..... Před 9 rok, 5 měsíce  
Léčebné postupy a řád je daný. Nelíbí se mi odmítnutí léčby partnerů současně. Proč?
Pokora je. Individuální. Jo.
Nebudu mluvit v blázinci či léčebně (to je fuk) o svých niterných záležitostech.
Proto nesouhlasím s tzv. kroužky a spol.
Jednou jsem byla v AA. Naprostá pohroma. Spolek v afektu, dokazovali si, jak dlouho nepili.
Jako vždy. Zvládnu to!
Martina

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#22551
Re: Matka pije dlouho...jsem úplně bezmocná..... Před 9 rok, 5 měsíce  
Však ubereš brzy z ega, nebo to už možná nestihneš.Nevíš nic, jak chceš sama přestat.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#22568
Re: Matka pije dlouho...jsem úplně bezmocná..... Před 9 rok, 5 měsíce  
stejne jako za komancu mysli kazdy sam na sebe.
Jako závislá i jako spoluzávislá jsem si každou chvíli přiznávám jak ZCESTNĚ A NEREÁLNĚ pracuje můj vlastní rozum.O egoismu,egocentrismu a soběstačnosti už nemluvím.Kritizovat něco,co jsem nevyzkoušela,o čem nic nevím-vytvářet si dopředu vlastní domněnky,dohady-tím i zábrany tam,kde potřebuju pomoc?Je příznačné závislosti i spoluzávislosti.Rozhodovat o tom co chci,co nechci,jaký chci přístup,jak chci být léčena-neodpovídá vůbec o tom,že jsem si vůbec přiznala skutečnost,že jsem nemocná.ŽE POTŘEBUJU POMOC.Máte pravdu,pokud jsou nemocní oba partneři mají 3 možnosti.Budou pokračovat v pití nebo půjdou od sebe nebo se půjdou léčit oba.Pravděpodobnost toho,že se z pití dostanou oba i kdyby podstoupili léčbu každý v jiném zařízení je velice malá-odpovídá 1% ze 100%
Jana Mertosová

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#22712
Re: Matka pije dlouho...jsem úplně bezmocná..... Před 9 rok, 5 měsíce  
Milí abstinujúci alkoholici - s odstupom času - nie je vám ľúto tých prepitých rokov? Celkom by ma to zaujímalo... A samozrejme nie som osoba, ktorá o tom nič nevie, vie, lebo mala som tiež dvoch alkoholikov v rodine - moja matka a jej brat, ktorý skončil dokonca až v delíriu tremens a niekoľkokrát. Nejak sa spamatal a už 10 rokov abstinuje, ale žiaľ skončil v ID.
Moja matka sa opíjala.. z ranného detstva a po rozvode s otcom si ju inakšiu ako večne nametenú nepamatám, a zoberte si také šesťročné dieťa, ktoré je samo v byte s opitou matkou, hladné, trebalo by ma ísť okúpať, umyťdať spať a moja matka bola nevládna a váľala sa opitá po zemi...

S každou sklenicou alkoholu, ktorú vypijem niekde na oslave alebo party mi hučí v hlave i to, že aj ja som potencionálny alkoholik a keď si to poviem, nikdy nevypijem toľko aby som sa váľala niekde opitá. Mám príliš strach z alkoholu.
Kurkuma

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#22713
Re: Matka pije dlouho...jsem úplně bezmocná..... Před 9 rok, 5 měsíce  
Milí abstinujúci alkoholici - s odstupom času - nie je vám ľúto tých prepitých rokov? Celkom by ma to zaujímalo... A samozrejme nie som osoba, ktorá o tom nič nevie, vie, lebo mala som tiež dvoch alkoholikov v rodine - moja matka a jej brat, ktorý skončil dokonca až v delíriu tremens a niekoľkokrát. Nejak sa spamatal a už 10 rokov abstinuje, ale žiaľ skončil v ID.
Moja matka sa opíjala.. z ranného detstva a po rozvode s otcom si ju inakšiu ako večne nametenú nepamatám, a zoberte si také šesťročné dieťa, ktoré je samo v byte s opitou matkou, hladné, trebalo by ma ísť okúpať, umyťdať spať a moja matka bola nevládna a váľala sa opitá po zemi...

S každou sklenicou alkoholu, ktorú vypijem niekde na oslave alebo party mi hučí v hlave i to, že aj ja som potencionálny alkoholik a keď si to poviem, nikdy nevypijem toľko aby som sa váľala niekde opitá. Mám príliš strach z alkoholu.
Kurkuma

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#22724
Re: Matka pije dlouho...jsem úplně bezmocná..... Před 9 rok, 5 měsíce  
Kdybych kdysi věděla o alkoholismu to, co vím nyní, nikdy bych se ho nenapila.Je to zrádný přítel, který se změní v smrtícího nepřítele, a silnějšího, než je člověk.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#22862
Re: Matka pije dlouho...jsem úplně bezmocná..... Před 9 rok, 5 měsíce  
Drazí, na mentorování Vám kašlu. Jsem na Kventiaxu. To mě odrovná na půl dne. A večer v rámci se napít mám pár hodin, což je bezva. Nemám sílu pít a to občas štve. Padnu do lůžka ne opilá, ale díky lékům. Je to menší zlo a za to jsem vděčna. Ale ta rána, nechápu. Dnes jsem vstala a rovnou dvě silné kávy, abych se mohla hýbat a zejména myslet. Inu, na hrubý pytel hrubá záplata. Jsem nemocná a přítel, který leží jako v rakvi mi řekl, že má ze mě deprese. Vrátil se k máti, a nevím. Snad žije, provaz má nachystaný, naposledy ho díky Bohu nenašel. Moje babička se oběsila na klice u dveří. Zřejmě toho měla plné kecky. Alkáči, nestojí to za to a pokud ano, tak si hoďte provaz. A ženy, po prvním úderu od chlapa se spakujte. Kamkoliv. Chvaty se lze naucit. Já je neznám. A v rámci zuřivosti by to bylo nepěkné. Inu, jiný soudek.
Martina

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#22863
Re: Matka pije dlouho...jsem úplně bezmocná..... Před 9 rok, 5 měsíce  
Martino, jestli je ti zle, jdi k lékaři.Nikdo ti tu nechce ublížit.A určitě nepij!
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#22881
Re: Matka pije dlouho...jsem úplně bezmocná..... Před 9 rok, 5 měsíce  
Libo, psala jsem o úderech od přítele. Proto i po první ráně "spakujte se". Nikdy! jsem nezažila agresivní chování muže a rány. Jakyll a Hyde. Pár hodin byl v pohodě, pil a já prosila, ať skončí. Byli jsme domluveni, že až to přesáhne mez, tak mu to řeknu. Já měla sklenku vína a jeho oči se měnily. Jsme i domluveni, že pokud někdo z nás bude chtít spáchat sebevraždu, tak se kontaktujeme, ať se děje cokoliv, vycasnujeme druhého jakýmkoliv způsobem. Bohužel, oči zlé, schoulila jsem se do lůžka a doufala, že usne. Posléze jsem dostala facku, dva dny jsem neslyšela, rvaní vlasů a ostatní. Zamčela jsem se do pokoje, dále řádil a ráno mi řekl, jdu pryč, mám z Tebe deprese. Vulgarity ani neuvádím. Mám o něj strach, provaz má nachystaný. Nekontaktuji ho. Toť poněkud nepříjemmná realita. Proto i k ženám, pokud Vás partner zbije, tak bude repete a o to horší. Nejsem sufražetka, ale znát chvaty, tak se ozvu. Ale proti muži, který umí karate jsem bezmocná. Poslední, co jsem řekla, že neumím bojovat a mám schovaný nůž. Naprosto šílené. Nikdy bych ho nepoužila. Ale, co použít proti ožralému chlapovi, který vytáhne neadvekátní zbraně?
Martina

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 123456789
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter