Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 12
Dolů
Téma: Bezradnost - prosím pomozte
#3489
Re: Bezradnost - prosím pomozte Před 13 rok, 1 měsíc  
Já o tom slyšela od jedné známé a říká, že jí to pomohlo v anstinenci. Ale podrobnosti o tom, jak to probíhá jsem si přečetla až teĎ.
Aneta

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#3490
Re: Bezradnost - prosím pomozte Před 13 rok, 1 měsíc  
Nevěřím Vám, vím jen , jak jsou alkoholici zoufalý, hledají pomoc, a lehce zneužitelní.Za 4 hodiny někoho uzdravit je nesmysl, bojím se o ty, co Vám naletí a dopadnou ještě hůř, než na tom jsou nyní.Prosím, nezneužívejte tuto diskuzi ke svým kšeftům.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#3491
Re: Bezradnost - prosím pomozte Před 13 rok, 1 měsíc  
to jsou drsna slova libo, ale chapu te ty jsi v tom alkoholickem pekle byla a mas na ne pravo, alkoholismus je nemoc duse to rikaji mnozi a rus a jine terapie leci velke mnozstvi bloku a emocionalnich problemu co se za dlouhy alkoholicky zivot nakupi, a take si myslim ze za 4 hodiny to nejde a tano opravdu je trochu netaktni zde napsat ke vsem prispevkum tuto nabidku, ja mam pocit i osobni zkusenost ze nejvice pomahaji ty prozite veci, ja co sem chodim na forum tak nepiju a nemam ani chut, a to i proto jak otevrene zde mnoho lidi a predevsim zen mluvi ci pise svych problemech a pocitech a stavech, to me opravdu pomaha a kdyz jsem videla to mnozstvi nabidek tano, tak mne to tez trochu rozhnevalo, ne mnoho jen trochu, staci jedna informace, preji vam vsem pekne odpoledne a zdravim
petrata

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#3498
Re: Bezradnost - prosím pomozte Před 13 rok, 1 měsíc  
Lidičky, a víte někdo jak vlastně dopadla Kateřina ? Nevíme takže nic M.
martinab
Junior Boarder
Příspěvky: 29
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#3500
Re: Bezradnost - prosím pomozte Před 13 rok, 1 měsíc  
Dobrý pozdní večer,

no, já si myslím, že se někdo snaží vytřískat na neštěstí druhých. Tak brutální marketinkový nájezd do všech příspěvků. No jo, za dva tisíce/ 4 hodiny? a ... prý zaručeně definitivně? Paní se cítí na Nobelovku.
Tedy, takové zázraky. Ale na druhou stranu...kdo tomu bude hluboce věřit..a že víra uzdravuje .. je jasná věc. že to bude něco stát? Jsme v 21. století a ani ten, kdo chce pomáhat bližnímu zadarmo nehrabe...A je svatosvatá pravda, že se nejvíce vydělává na nemocných a mrtvých.. Jinak z toho mám dojem stejný, jaký mám z Donatelly Reyes a jejího zázračného talismanu. A z Donatelly je mi zle..Že to bude samozřejmě stát prašulky? Kdo by se díval na peníze, když jde o takové zázraky. Peníze budou a my nebudem..Možná paní nabízí ještě pozitivní vlny v malém kamínku do kapsy..
No nic, jen doufám, že se nenechá nikdo nachytat a za ty peníze si raději koupí spoustu ovoce a zeleniny, neb je zima a vitamínů je třeba..
Mějte se moc pěkně a rozum v hrsti.

vzkaz pro osobu s nickem Táňa: milá paní, jsme alkoholici, ale nikoliv vypatlaní hlupáčci a to, že si to o nás myslíte, je na pováženou.
Radka1
Gold Boarder
Příspěvky: 162
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Poslední úprava: 04/03/2011 00:31 Provedl: Radka.
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#3501
Re: Bezradnost - prosím pomozte Před 13 rok, 1 měsíc  
Už by dávno Nobelovku měla, a nebyli by pacienti v léčebnách, léčba stojí desítky tisíc.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 12
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter