Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 123
Dolů
Téma: Chtěl bych pomoc mám problém s alkoholem.
#18886
Re: Chtěl bych pomoc mám problém s alkoholem. Před 9 rok, 11 měsíce  
Určitě každý člověk má trápení, bolesti, bez alkoholu se vyřeší skoro vše.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#18991
Re: Chtěl bych pomoc mám problém s alkoholem. Před 9 rok, 10 měsíce  
Zdravím Luďo. Už tím, že jsi sem napsal jsi určitě udělal něco pro svou změnu. Já za sebe si myslím, že by ta situace kterou jsi popsal opravdu mohla být příčinou Tvého pití. Je důležité si uvědomit, že pitím nic nespravíš, ba naopak. Můj syn má 16 let a za dva a půl roku, co nepiji se u nás stavil asi 3x. Nezlobím se na něho a věřím, že se to časem podá. Vím ale na 100%, že pokud bych chlastal dál, nepodalo by se to nikdy. Děti jsou určitě výborná motivace pro abstinenci. Určitě zajdi na ty AA(já tam ještě nikdy nebyl, ale vím, že opravdu hodně lidem pomáhají), ale pokud by Ti to nesedělo, vyhledej pomoc odborníka(psycholog, psychiatr, psychoterapeut). V Brně se dá navštěvovat i různé skupinové terapie. Hlavně si najdi něco co Ti bude sedět a pokud se Ti nebude dařit, zkus tu léčbu. Tam si během 3, 4 měsíců přijdeš na spoustu věcí a ta abstinence Ti pak půjde sama.
Karel Preisler
preisler-karel@seznam.cz
Gold Boarder
Příspěvky: 163
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Muž Místo: Brno, Jubilejní 23 62000 Narozeniny: 05/10
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#19875
Re: Chtěl bych pomoc mám problém s alkoholem. Před 9 rok, 9 měsíce  
Nabízím lék Selincro balení mě stálo 1840Kč (mám dvě)jedno bych prodal za 800Kč
Tomáš

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#19876
Re: Chtěl bych pomoc mám problém s alkoholem. Před 9 rok, 9 měsíce  
Proč ho chceš prodat?Proč sis jich koupil tolik?
Jana Mertosová

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#19909
Re: Chtěl bych pomoc mám problém s alkoholem. Před 9 rok, 9 měsíce  
Protože jsem si myslel- abych nemusel znovu k doktorce(bylo mě to trapný už takhle)tak jsem si nechal napsat rovnou dvě balení,
ale stačilo to vzít občas.To jsem netušil jak to bude drahý
pište Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript
tom

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#19911
Re: Chtěl bych pomoc mám problém s alkoholem. Před 9 rok, 9 měsíce  
No a pomohlo ti to?obecně by jsi mohl seznámit co to Selincro je.Na co se používá,v čem pomáhá když jsi tu už hodil svoji nabídku.
Jana Mertosová

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#19913
Re: Chtěl bych pomoc mám problém s alkoholem. Před 9 rok, 9 měsíce  
Ahoj Tomáši A pomáhá to?
petrch

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#19914
Re: Chtěl bych pomoc mám problém s alkoholem. Před 9 rok, 9 měsíce  
Proč se tu pořád řeší nebezpečné nabídky léků.Každý je jiný, jinak nemocný, každý lék působí na každého jedince jinak, může ublížit, také může jít o nějaké nebezpečné náhražky....kdo to potřebuje, ať jde k lékaři, ten posoudí, co může, nebo nemůže pacient užívat.Nikdo není tak dobrý, aby si ordinoval sám něco, co ani nezná.Není ta nabídka trestný čin?Kde zjistíte, co to je?Je to orginál?Není to nebezpečné pro mně?Vedlejší účinky?.......
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#19915
Re: Chtěl bych pomoc mám problém s alkoholem. Před 9 rok, 9 měsíce  
Libo,tomu nikdo nezabrání.Někomu rozumnému to může pomoct a jiný se může zahojit finančně.Jinak souhlasím s tebou,že by takové nabídky neměly být vůbec na těchto stránkách.Mnozí lidé jsou zaslepení ziskem a jiného to může stát život.Kord v dnešní době.Za blbost se platí,to je pravda.Já na tu svoji doplácím stále.
Jana Mertosová

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#19933
Re: Chtěl bych pomoc mám problém s alkoholem. Před 9 rok, 9 měsíce  
tom

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 123
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter