Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 123
Dolů
Téma: Chtěl bych pomoc mám problém s alkoholem.
#19934
Re: Chtěl bych pomoc mám problém s alkoholem. Před 9 rok, 9 měsíce  
Pro Líbu já jsem ochotný na předání z ruky do ruky,to co jsem napsal je pravda.Nejsem žádný podvodník prostě jsem zbytečně moc investoval a už to nespotřebuju-byla to chyba ale proč hned řešíte "trestný čin" to je bohužel to naše čecháčkovství-udat udat udat. Mě to zabralo vzal jsem si to a na alkohol jsem teda chuť neměl ale měl jsem horší spaní.Možná z nervů...
tom

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#19935
Re: Chtěl bych pomoc mám problém s alkoholem. Před 9 rok, 9 měsíce  
Tome-to jsem až tak nemyslela.Myslím tím tvoje zkušenosti s tím.Co jsi získal,nezískal,jak jsi to užíval,jestli jsi užívání musel konzultovat s lékařem a pod.Nežádoucí účinky.V čem ti to pomohlo,nepomohlo.
Jana Mertosová

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#19940
Re: Chtěl bych pomoc mám problém s alkoholem. Před 9 rok, 9 měsíce  
Zklidni se, Tomíku, a nekupuj něco, co nespotřebuješ, a pak to vnucuješ jiným.I když to prodáš z ruky do ruky, přesto jsou to léky, nikdo neví, jestli mu neublíží......a ještě tě zatím nikdo neudal, tak nevyskakuj.A je snad normální upozornit na sviňárnu, a ne statečně přihlížet, jak někdo ubližuje jiným, zoufalým,nemocným.....obohacuje se na nich. Nemusíš být takový, ale i můžeš, prostě takové nabídky sem nepatří.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#19958
Re: Chtěl bych pomoc mám problém s alkoholem. Před 9 rok, 8 měsíce  
Líbo co je pro tebe sviňárna???? pro mě to je udávání typu "není to trestný čin?" a co je za obohacování na tom že nabídnu něco za co jsem dal hodně peněz za polovic?!?!
Lidi jako ty choděj na diskuze jenom prudit-nebuď prosím tak zlá a nenávistná ......nejsou všichni tak zlí jak ty myslíš.
tom

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#19961
Re: Chtěl bych pomoc mám problém s alkoholem. Před 9 rok, 8 měsíce  
Tome nečil se.Každý vychází ze svých zkušeností,které získal v životě.Liba trpí navíc strachem,že by si někdo mohl ublížit.Není správné ani jedno,protože tam chybí víra a důvěra.Ale jsme všichni nějak postižení svým nadměrným pitím a všechno se zázračně nezmění,něco přetrvává dlouho,něco zůstává trvale.Ty máš také podobné postižení.Už v lékárně,kdy jsi zjistil kolik budeš platit jsi mohl své rozhodnutí zvážit a změnit.Vzít jen jedno balení a ne obě.Bud´to neumíš-což značí naučit se jednat na základě zdravého uvážení.Zbavit se zbrklosti,strachu,co si pomyslí kdo druhý o tobě,když se rozhodneš jinak.Ted´jsi sám v situaci,kdy tě to mrzí,žes tak neučinil,chceš dodatečně nějak vyřešit-tím v situaci,kdy by ses mohl vrátit zpět k pití,protože jsi nasraný na sebe.Tak se nečil na Libu,protože to máš stejné jako ona.Jsi stejný alkoholik jako já,ona a kdokoliv jiný.Chyby máme a děláme všichni,jen si je přiznat i s podstatou a důsledky,které by jsme měli unést sami.
Jana Mertosová

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#19963
Re: Chtěl bych pomoc mám problém s alkoholem. Před 9 rok, 8 měsíce  
Líba to myslí dobře.Léky na předpis je snad dokonce i trestné nabízet přes Inet..Na druhou stranu chápu Tomáše, že to třeba myslí dobře
petrch

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#20162
Re: Chtěl bych pomoc mám problém s alkoholem. Před 9 rok, 8 měsíce  
Ahoj Luďku,nečetla jsem všechny odpovědi,souhlasím s Líbou,že jsi kvartální alkoholik a že bude hůř.Píšeš,že nechceš být bez syna a tudíž nechceš do léčebny,ale já bych to viděla jako téměř jedinou možnost,já šla do léčebny,když bylo mému synovi pět let a slíbila jsem si,že ho doprovodím poprvé do školy za střízliva,že to prostě dám.Přišla jsem o něj na dlohé čtyři měsíce a myslela si,že to nepřežiju a dost to poznamenalo náš vztah,manžel se se mnou chtěl před léčbou rozvést a připravit mě o něj a díky pití by to klidně udělat mohl.Rozhodla jsem se léčit,ztatila jsem čtyři měsíce života,ale zároveň získala daleko delší dobu,kdy jsem s ním a s čistou hlavou,dále je to jak z románu,ikdyž je mi jasné,že ne vždy to tak může dopadnout,manžel mě podváděl a já jsem chlastala první ligu,takže vina...na obou stranách,on nemohl vidět mě ožralou jak prase,já se nemphla podívat na něj,když přitáhl ze záletů...v době léčby jsme si vše vyříkali,dala jsem mu to ještě i po léčbě pořádně sežrat,jelikož jsem se chtěla chránit,aby mě nezačal opět podvádět a já zase nezačla chlastat,tak jsem se tentokráte chtěla rozvádět já...a světe div se,můj manžel,kterej mě měl za trosku o mně najednou začal bojovat,viděla jsem,že mu to dělá zle,že žárlí atd...navíc jsem získala skvělou práci,díky které si mu nemusím říkat o peníze,ještě si přivydělávám po práci a on si mě začal vážit a to jsem od něj celé manželství neměla...taky nebylo za co,převzala jsem zpět své povinnosti o syna,uklidnila jsem se a už nemám strach,že kdyby jsme přeci jen někdy šli s manželem od sebe,že o něj přijdu a k tomuhle všemu vede jen jediná cesta...léčba ústavní,zpočátku budeš mít nálepku "toho alkoholika" ale postupem času,čím déle budeš absinovat,tím víc ti budou lidi fandit a tím větší budeš mít šanci,že tě neodstřihnou od syna a co je ještě důležité?Říct synovi pravdu,kam jdeš a proč,myslíme si,že děti nechápou,ale chápou moc dobře,já se synem jednala na rovinu a vyplatilo se mi to a teď je pyšnej jako páv,že má mámu,co nechlastá....hodně štěstí
kamila

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#20165
Re: Chtěl bych pomoc mám problém s alkoholem. Před 9 rok, 8 měsíce  
Kami, díky za příspěvek, jo, střízlivost dokáže zázraky.Jano, nekomentuj můj názor, byl by stejný, i kdybych nebyla alkoholička.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 123
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter