Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 123
Dolů
Téma: Modrá kniha
#19066
Re: Modrá kniha Před 9 rok, 10 měsíce  
Díkybohu jsem pozitivní člověk a mám ráda život.Jen mě ten velký životní náklad trochu semlel a já jsem si vybrala opravdu špatnou berličku.
Bez alkoholu je líp, i když to tak zatím nevypadá. Ale i za těch pár dní je svět krásnější - barevnější a voňavější. Vůbec jsem netušila, že moje tělo bude reagovat až takhle. Po tvé odpovědi mi to je už jasný, těmito stavy si vyloženě vynucuje svojí pravidelnou sklenku! Má smůlu dostane vitamín A v podobě mrkvičky k obědu:-).
Střízlivosti zdar!
Petra

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#19067
Re: Modrá kniha Před 9 rok, 10 měsíce  
Chááá, bezva!!To víš, mozek žádá své, počítej s tím na pořád.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#19068
Re: Modrá kniha Před 9 rok, 10 měsíce  
Ještě doporučuji pít hodně čisté vody bez bublinek. Tělo se čistí a je potřeba mu pomoci s odvodem toxinů. Držím palce.
Lanička
Senior Boarder
Příspěvky: 79
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#19071
Re: Modrá kniha Před 9 rok, 10 měsíce  
Tělíčko si samo říká o vodu, už pochopilo, že dnešek je a bude ve znamení střízlivosti:-).
Petra

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#19075
Re: Modrá kniha Před 9 rok, 10 měsíce  
nepít je jen základ..pokud ti přijdou deprese, bažení, napiješ se ikdyž nebudeš chtít..to je ten průser
petrch

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#19076
Re: Modrá kniha Před 9 rok, 10 měsíce  
To já Péťo vím, ale přijde mi, že nepít je pro začátek dobrá startovní čára a na dalších intenzivně začínám pracovat. Byla bych ráda, kdybych nemusela užívat žádné léky. Přijde mi děsivé, jak je tady někdo nabízí.
Petra

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#19105
Re: Modrá kniha Před 9 rok, 10 měsíce  
Petro,nejdůležitější je tvoje střízlivost.Nic není důležitější než ty a tvoje nemoc.Všechno závisí od tvého střízlivého stavu.Práce,rodina,děti,tvůj život a jejich životy jsou závislé na tvé střízlivosti.Jinak se může stát,že pomalu začneš počítat postupné ztáty toho všeho co máš.
Jana Mertosová

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#19106
Re: Modrá kniha Před 9 rok, 10 měsíce  
Hezký svátek, Jano!
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#19114
Re: Modrá kniha Před 9 rok, 10 měsíce  
Líbo děkuji.Před chvilkou jsem holkám otevřela bonboniéru,kterou jsem díky Bohu koupila ještě dřív a ovládla se a nesežrala sama.
Jana Mertosová

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#19120
Re: Modrá kniha Před 9 rok, 10 měsíce  
Milá Jani, rovněž se připojuji k blahopřání:-).

Flámovat se dá dobře i bez chlastu,že? Výhodou je, že zítřek ani další dny pak nebolí.
Já mám od včera úzkosti, až takové, že nemohu dýchat. Démon se ozývá, hajzl jeden!
Dnes jsem strávila celý den na semináři o odstraňování bloků, které způsobují závislosti. Snažím se najít prapříčinu své závislosti. Je to boj:-(.

Přeji krásný večer všem, kteří už mají toto za sebou.
Petra

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 123
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter