Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 123
Dolů
Téma: Myslím si že můj muž je alkoholik,on to popírá!
#19611
Re: Myslím si že můj muž je alkoholik,on to popírá! Před 9 rok, 9 měsíce  
Jestliže děti vychováváš, jsi jejich máma.Důvod k rozvodu je jasný.Neboj se dopředu.Třeba se on vzpamatuje, a přestane?Kéž by!On tě vlastně vydírá, vědomě, myslí si, že může dělat vše.Dochází ti, co je to za člověka?Alimenty platit bude, a jak bude bydlet?Tak, jak si zaslouží.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#19613
Re: Myslím si že můj muž je alkoholik,on to popírá! Před 9 rok, 9 měsíce  
Příspěvek byl správcem webu smazán z důvodu porušení vnitřních pravidel diskuze.
jdoucíkolem

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#19615
Re: Myslím si že můj muž je alkoholik,on to popírá! Před 9 rok, 9 měsíce  
Ještě jednou ahoj jdoucíkolem,
i k tématu biologická, nebo jiná matka mám určitě co říct-zase musím citovat Libu,která říká, že matka je ta,co dítě vychovává.I já si to myslím, my máme dceru adoptovanou, jako 14-ti denní miminko přímo z porodnice,je to naše vymodlené dítě, svoje jsme mít nemohli a možná tam někde byl původně důvod mojeho chlastu-a paradoxně se to stalo v době,kdy jsem byla šťastná a teoreticky jsem vůbec důvod k pití neměla.Nevím, co by mi na to řekl psycholog,možná se na tom podepsalo těch několik marných pokusů,operací,lázní a čekání a nadějí,nebo vlastně beznadějí každý měsíc.To pochopí jenom ten,kdo to zažil.Že je adoptovaná, jsme jí řekli a o to víc je naše.Možná tohle téma přímo na fórum alkoholik nepatří, ale když si tady tak čtu ty příběhy lidí,kteří ty děti měli snadno a tím pitím jim taky ubližují-nevím,je to složité.Každý alkoholik má jiný důvod pít a málokdo umí přestat-jsem ráda, že se mi to podařilo,jsem opravdu šťastná a jsem ráda za tohle fórum, kde se člověk může vypsat lidem,kteří ví, o čem je řeč!
Ahoj Helena
Helena

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#19616
Re: Myslím si že můj muž je alkoholik,on to popírá! Před 9 rok, 9 měsíce  
Příspěvek byl správcem webu smazán z důvodu porušení vnitřních pravidel diskuze.
jdoucíkolem

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#19617
Re: Myslím si že můj muž je alkoholik,on to popírá! Před 9 rok, 9 měsíce  
Není rodič ten, co dítě udělá, ale ten, kdo ho vychová.O co budou mít děti život hezčí s cizím!! tátou v klidu, než s vlastním,alkoholikem.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#19618
Re: Myslím si že můj muž je alkoholik,on to popírá! Před 9 rok, 9 měsíce  
My jsme právě ty děti taky lehce neměli,snažili jsme se 4 roky,pak se zjistilo že já nemám vlastní vajíčka,takže jsme šli do dárkyně,děti jsem nosila a porodila já. Vlastně je pravda že taky to přeháněl s pitím od té doby co se kluci narodili,např. před porodem jsme se domlouvali aby to hned neoslavoval pokud se děti narodí dřív že je prognoza nejistá a nevíme jestli přežijí,no nakonec jsem porodila o 2 měsíce dřív,byla jsem na tom zle já i děti ale on to samo šel hned zapít a to hned několikadenně,když za mnou chodil do porodnice byl chladný,divný,ani mi nedonesl kytku,nepoděkoval,prostě nic,když jsme si je přivezli domů tak mi vůbec nepomáhal,hádali jsme se kvůli tomu protože jemu bylo vše zatěžko hlavně kvůli chlastu že,když měl volno a mohl mi pomáhat jen ožralý spal,jenže tenkrát jsem si to moc neuvědomovala že má problém,neměla jsem čas hlídat kolik toho vypije nebo sledovat jak často to je,měla jsem s dětmi moc práce,teď mám právě toho času víc když trochu povyrostli a už to vidím. Naivně jsem si myslela že si nás váží,toho co jsme spolu zažili a vydrželi,ale asi ne,je mu to lhostejné a jak už tu někdo psal přednější je alkohol.
Mai

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#19625
Re: Myslím si že můj muž je alkoholik,on to popírá! Před 9 rok, 9 měsíce  
Mai, děti jsou tvoje, tutově.Je to smutné čtení, ale jasné.Pryč od něj.Užijte si s klukama hezký život, v klidu,posílám jedno pohlazení pro vás tři a přeji sílu, odvahu, bude dobře, musí být. Zasloužíte si to.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#19626
Re: Myslím si že můj muž je alkoholik,on to popírá! Před 9 rok, 9 měsíce  
Díky,je dobré být si jistější že dělám správně. Jen pořád nevím jak to udělám,vím že s ním rozumná domluva nebude,vím že když řeknu ten a ten den se odstěhujem tak mi bude dělat dusno,bude vytočenej,bude dělat naschvály,mám strach že mi nedá pro děti autosedačky,nejradši bych to udělala tajně až nebude doma,jenže to mu budu muset lhát a pořád nevím jak z něj ty sedačky dostanu když je vozí sebou v autě,připadám si jako v pasti kvůli tomu.
Mai

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#19627
Myslím si že můj muž je alkoholik,on to popírá! Před 9 rok, 9 měsíce  
Kdo chce hledá způsob, kdo nechce hledá důvod;-)
Odnesení sedaček alkoholikovi, který je buď v hospodě nebo spí mi nepřijde jako zásadní problém. Horší je jestli máš kam odjet a jestli jsi skutečně rozhodnutá.

Přeji hodně síly
Petra

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#19628
Re: Myslím si že můj muž je alkoholik,on to popírá! Před 9 rok, 9 měsíce  
Právě hledám způsob,on do hospody nechodí,opíjí se na stavbě a auto parkuje převážně tam,nemám šanci si je vyndat sama.
Mai

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 123
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter