Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1234
Dolů
Téma: Syn alkoholik, prosím o radu
#23301
Re: Syn alkoholik, prosím o radu Před 9 rok, 5 měsíce  
Ady, syn by měl poslechnout lékaře, neustupujte mu.Jde mu o život, opravdu.A Jani, do léčeben se stahují lidé z ulice,proto je tam přeplněno, začíná zima.Je možné, že někdo odejde na reverz, místo se uvolní třeba zítra, což Vám jistě řekli.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#23305
Re: Syn alkoholik, prosím o radu Před 9 rok, 5 měsíce  
Liba napsal:
Ady, syn by měl poslechnout lékaře, neustupujte mu.Jde mu o život, opravdu.A Jani, do léčeben se stahují lidé z ulice,proto je tam přeplněno, začíná zima.Je možné, že někdo odejde na reverz, místo se uvolní třeba zítra, což Vám jistě řekli.

ne,neřekli..ale taky jsme už o tomhle přemýšlela..Když bych nevolala sama tak řeknu,že brácha kecá...ale třeba do Brodu musel volat sám,že to je lepší..že on sám se chce léčit...Nikde si na nás kontakt nikdo nevzal..Jen zkuste ,zavoljte si...Ve čtvrtek mám ještě volat do Žamberka..
jana

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#23306
Re: Syn alkoholik, prosím o radu Před 9 rok, 5 měsíce  
Zkuste se domluvit s lékařem, aby šel do nemocnice na psychiatrii, z té ho vezmou přednostně do léčebny.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#23422
Re: Syn alkoholik, prosím o radu Před 9 rok, 4 měsíce  
Takže vydržel 20 dní a ted sedí dole opět s flaškou vína. Já už mám dost.
Ptala jsem se na důvod. Prý chtěl vyzkoušet, jestli to zvládne. Tato flaška je už druhá, první měl ve čtvrtek večer. V pátek prý nic.
Ve středu jde na kontrolu a chce požádat o léčbu. Už mohl mít půlku za sebou a před Vánocemi doma.
Je mi fakt líto dětí....
Ady

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#23440
Re: Syn alkoholik, prosím o radu Před 9 rok, 4 měsíce  
Kéž by dodržel slib, nastoupil léčbu.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#23604
Re: Syn alkoholik, prosím o radu Před 9 rok, 4 měsíce  
Nedodržel, ted jsem zjistila že má opět na stole flašku. Jinak v jeho bytě víno cítím pořád, ale asi jen v mnohem menší míře, což mne teda ani náhodou neuklidňuje.
Fakt nevím co......
Domnívá se, že to má pod kontrolou, že je to jen v hlavě....
Ady

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#23605
Re: Syn alkoholik, prosím o radu Před 9 rok, 4 měsíce  
Tak právě rozmlátil auto, 1,17 promile. Sedí na policii, sepisuje protokol......pak jedou na krev. Sakra. Debil
Ady

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#23606
Re: Syn alkoholik, prosím o radu Před 9 rok, 4 měsíce  
A ty si mysliš že za ro muze????? Nemuže jako za rakovinu někdo nemuze
petrch

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#23607
Re: Syn alkoholik, prosím o radu Před 9 rok, 4 měsíce  
Jistě. Kdyby si byl vědom, že má rakovinu, už by seděl v čekárně u doktora. Dělal by téměř vše co mu řeknou...
Je totiž velký rozdíl v tom, jak jsem "vychován" ke vnímání slova rakovina a slova alkoholik...
Standa
Gold Boarder
Příspěvky: 265
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
standa_t.
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#23608
Re: Syn alkoholik, prosím o radu Před 9 rok, 4 měsíce  
Rozbil jsem dvě auta a stejně jsem pít nepřestal...Lhal jsem sobě i ostatním o tom jak to zvládnu sám...jen když: a neustále jsem vymýšlel podmínky za kterých jsem schopen přestat pít...tragicky směšné. Pravda je taková, že alkoholik nepotřebuje nic z toho co říká, že je nutné, aby přestal pít.
Proto Ady "nevěřte" synkovi ani ahoj. Řekne cokoli chcete slyšet, řekne cokoli, aby odvrátil od sebe pozornost...Dokud tuto pýchu v sobě nezmůže, nikdo mu nemůže pomoci.
Jedině až sám začne hledat pomoc a aktivně pracovat sám na sobě, může se uzdravit.
Standa
Gold Boarder
Příspěvky: 265
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
standa_t.
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1234
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter