Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 12
Dolů
Téma: Prosím o rady můj přítel pořád pije
#23461
Re: Prosím o rady můj přítel pořád pije Před 9 rok, 4 měsíce  
Michale nejsem zase úplně blbá a několik alkoholiků jsem za život už zažila, jenže když máš někoho v srdci nechceš ho nechat se zničit, udělám maximum, aby jsem mu pomohla i když vím, že musí chtít on sám a že to vyléčit nejde nikdy. Pokud to nevyjde, budu aspoň vědět, že jsem pro něj udělala maximum... nechtěla jsem tě nazvat chudákem, ale tvé vyjádření bylo opravdu nepřiměžené jen proto, že člověk se zamiloval do osoby s nějakým problémem..
Beata
Fresh Boarder
Příspěvky: 6
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#23462
Re: Prosím o rady můj přítel pořád pije Před 9 rok, 4 měsíce  
Ahoj Karle, díky za odpověď. Vím, že musí chtít sám a i když bude chtít není vyhráno, prakticky nikdy. Už jsem pochopila proč se tak choval, nejdříve jsem si myslela, že je problém někde u mně, aspoň už vím, proč si najednou nerozumíme... Kouknu na odkazy, které jsi mi sem poslal, děkuji. Chci udělat maximum co můžu a pak už to bude na něm, jen musí pochopit a přiznat si kde je problém. Děkuji ještě jednou za podporu a že mi držíš palce, vážím si toho...
Beata
Fresh Boarder
Příspěvky: 6
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#24069
Re: Prosím o rady můj přítel pořád pije Před 9 rok, 3 měsíce  
okamzite se na nej vykasli,jenom s ním probohaneměj dítě,to ho nezmění,naopak ty a to decko,které si tonezaslouží,aby žilo s alkoholikem jako ty,budete mít peklo na zemi,vém o čem mluvím.čeká na tebe lepší partner,ten není jediný i když si to nyní myslíš!
Lenkaoka

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 12
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter