Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1234
Dolů
Téma: porada
#23510
Re: porada Před 9 rok, 4 měsíce  
Víc lidí antabus nepřepije, bojí se.Je pravda, že ho také přepíjejí, ale těm je jedno, jestli umřou, takže je zbytečné jim ho dávat.Na hodně lidí ale to "bubu" zabírá.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#23516
Re: porada Před 9 rok, 4 měsíce  
Na mě to taky pomáhá. Stačilo to zkusit jednou, bylo mi zle, červená, šílené bušení srdce, bolest hlavy, která trvala skoro 2 hodiny. To už pokoušet nebudu. Hlavně jsem z toho neměla nic. Schovávat se před ostatními, protože vypadáte jako rak, nakonec to stejně prasklo, když jsem musela ležet s mokrým ručníkem na hlavě, a sledovat volbu tehdejšího prezidenta Klause. Vadil mi každý zvuk. Myslela jsem ,že se mi hlava rozkočí.
Nikola1

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#23517
Re: porada Před 9 rok, 4 měsíce  
Antabus je tiež len barlička s kyjakom!
Chodiť sa nauč sám!!!
Vyskúšal som ho prepiť a odvtedy som chodil ako spací vagón!
(Chuderka pečeň/játra! )

Kudzu, Macá, Campral, Selincro a ďalšie zázraky
sú tiež len psychické placebo.

Každý preliečený korheľ a notorik(závislák) vie, že rozhodnutie
musí urobiť sám za seba a v sebe - to je jediný zázrak
uzdravovania z akejkoľvek závislosti!
Ja
"Ego sum, qui sum"... ;)
Platinum Boarder
Příspěvky: 3118
graph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#23519
Re: porada Před 9 rok, 4 měsíce  
Už 7 dní ani kapka. A to ještě neberu tabletky.,přijdou až zítra. Tak uvidím jak to bude fungovat.
Tomáš
Fresh Boarder
Příspěvky: 7
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#23526
Re: porada Před 9 rok, 4 měsíce  
Moje mamina je po operaci kyčle. Je sama v domě, protože táta od ní před lety odešel. Děti, tedy já a bratr bydlíme jinde. Od začátku se mamina rozhodla, že se co nejdříve naučí zvládat své omezení, které označila za dočasné. Každý den se potýkala s nástrahami normálního života, které před operací ani nevnímala. Po několika měsících již odložila berle a je prakticky soběstačná.
Její kamarádka je po podobné operaci. Má kolem sebe tancující rodinu a všichni jí pomáhají jak jen můžou...už dva roky. A ona samozřejmě tvrdí, že to nejde jinak, že je více nemocná....atd atd...
Tak je to s každým lidským utrpením,nepohodlím,smutkem,nemocí,depresí,závislostí-buď v tom chci zůstat anebo se rozhodnu,že to tak nechci a udělám VŠECHNO aby se to změnilo a přijmu plnou ZODPOVĚDNOST za svůj život.
Standa
Gold Boarder
Příspěvky: 265
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
standa_t.
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#23528
Re: porada Před 9 rok, 4 měsíce  
Nech ji upit se k smrti je zbytecna na tomto svete...Pani Liba dokud se nevalela ve svejch vykalech taky s tim nic neudelala..to ani nejde...Jestli rekne ze jo, lze...nic pro ti ni, ale to je alkoholismus
petrch

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#23529
Re: porada Před 9 rok, 4 měsíce  
Petře, ty víš v čem jsem se válela?Máš špatné info.Doufám, že to myslíš jen obrazně, moč i stolici jsem náhodou udržela.Ale ty hnusy patří také k alkoholismu, to je fakt.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#23531
Re: porada Před 9 rok, 4 měsíce  
Jasně, že obrazně...dle mého pokud alkoholik neskončí na dně v hnoji sraček a blitek, těžko s nim něco pohne
petrch

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#23532
Re: porada Před 9 rok, 4 měsíce  
Smutné i strašné je, že je mu to už úplně jedno, ovládá ho jen alkohol, víc nic ho nezajímá.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#23533
Re: porada Před 9 rok, 4 měsíce  
To už je ale to dno, které čeká na každého, tutově.Lze ale přestat pít včas!!!!!!!Většina lidí se už z toho nemá sílu odrazit.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1234
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter