Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 123
Dolů
Téma: zdravotní potíže
#24186
Re: zdravotní potíže Před 9 rok, 2 měsíce  
Libo. Snad nejsem blbá. Je mi jasné.
Alkohol musím vysadit. To mi nemusíš psát. Mě spíš zajímalo jestli to mohou být zdravotní potíže. Každý hned nemusí chastat jak o život.

Renato děkuji za odpověd. Víš mám dlouhodobý problem s přítelem. Má jinou mě lže a nechce to řešit a ani se rozejít. Já mam nervy doma když je u ní a nespím a uklidnuju se u flašky. Pak mi je zle.

Když nepiju tak jsem tak na nervy s tý bezmocnosti. Pomalu se rozpadám. Zřejmě se musím zbavit té příčiny a to je on. Moc mi tvá odpověd pomohla a já našla tu sílu od něj odejít.
Pavla

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#24187
Re: zdravotní potíže Před 9 rok, 2 měsíce  
Ja napsal:
Luděk napsal:
Nechápu, co je na abstinenci moderního....

Ľudo,
Ty si sa narodil už s fľaškou v ruke?


Sme síce cicavce ale iba približne 4% nasávajú alkohol...
Normálne je nič nepreháňať - naopak, ustrážiť si mieru.
[V tomto je moderna a štýl, trend.]


----------------
Také nechápu co je moderního na abstinenci, nevidím důvod podléhat módě - obecně.

Jinak v Luďkově odpovědi nikde nevidím, že by obhajoval zvýšenou konzumaci alkoholu. Další 4% pro alkoholiky je trochu málo. Nespletl sis to s něčím jiným? V ČR je alkoholiků určitě víc.
Petr N
Platinum Boarder
Příspěvky: 510
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Muž Narozeniny: 07/16
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#24188
Re: zdravotní potíže Před 9 rok, 2 měsíce  
Pavlo myslim si, ze ides na to spravne. Pokial sa citis tak mizerne kvoli priatelovi, tak by ti bolo zle psychicky ci by si uz pila alebo nie.
Co sa tyka tych stavov po alkohole, tak som to mala podobne ako ty. Pila som tak raz za 2-3 tyzdne a potom mi bolo strasne zle, nedokazala som sa cely den dostat z postele a fakt som trpela. Casom sa k tomu pridruzili uz aj psychicke problemy - uzkosti, depky atd. Vzdy len po pouziti alkoholu. Odkedy abstinujem tak mi je uz fajn.
Budem ti drzat palce, aby sa ti podarilo vyriesit problemy s priatelom a aby si ten rozchod ustala a potom snad zvladnes aj ten problem s alkoholom.
Kira

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#24189
Re: zdravotní potíže Před 9 rok, 2 měsíce  
To s tymi 4% pobavilo aj mna Inak tu frazu, ze nepit je moderne, tu tiez casto od Liby citam. Ale nikde inde som o tom zatial nepocula. Vseobecne je zname, ze alkohol v malom mnozstve je zdraviu prospesny. Problem nas alkoholikov je, ze pre nas to ale nie je liek ale jed.
Ale ostatni nemaju dovod si ho nedopriat obcas a v malom mnozstve. To je skor ten moderny styl. Ale nas sa to netyka.
Kira

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#24190
Re: zdravotní potíže Před 9 rok, 2 měsíce  
Kiro moc děkuji. I tobě přeji at se máš skvěle. Od tebe a Renaty tak vše vyzní jasně a pochopitelně. Ne ty keci nepij! Není to už moderní!
mě tyto trendy situaci nevyřeší.
Já už jsem ani nechtěla psát ale četla jsem si vaše příspěvky a měla jsem pocit že vy mě obě pochopíte a dodáte mi tu správnou kuráž.
Pavla

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#24191
Re: zdravotní potíže Před 9 rok, 2 měsíce  
Pavlo urcite pis a prispevky co ta skor irituju, sa snaz ignorovat.
Mne tu bolo tiez najprv nadavane,a ked som si dovolila na to reagovat a branit sa, tak mi bolo este napisane, ze mam velke ego a ze urcite zas zacnem pit a potom sa zbadam ked spadnem na same dno a ze az potom sa mozem zas ozvat.
Mala som vtedy chut vykaslat sa na forum, ale bolo mi luto, ze takto stadialto postupne vsetci normalni ludia poutekaju, a ked sem pride niekto novy po radu, tak mu tu bude niektorymi odpovedane tak, ze sa hned zlakne a ujde tiez, co by bola skoda, kedze kazdy kto sem napise, to urcite spravi s nadejou, ze sa mu ulavi a ze mu snad niekto aj poradi ako dalej. Samozrejme ak o radu stoji, ale nikto nestoji o to, aby bol urazany..

Mne toto forum velmi pomohlo a som rada, ze som vydrzala a ze sa tu postupne pridavaju ludia ako Renata, Anna. Marketa, Alena a dalsi..Ktori sa snazia ostatnych neurazat a ich nazory su zaujimave a obohacuju tak ako mna tak urcite aj ostatnych.

Takze Pavli drz sa a urcite napis ako sa citis. Caka ta teraz tazke obdobie, ale zas dobre na tom je, ze teraz to bude uz len lepsie a lepsie.
Kira

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#24193
Re: zdravotní potíže Před 9 rok, 2 měsíce  
Ja koukám jak se to tu mění.
Začala s tím Renata a tvrdě se obula jak do Líbi a do Ja. Jenomže s dostatečnýma argumenty. Je přesně toho názoru co ty. Jak vmetla Líbě, nechce aby někdo alkoholiky a nealkoholiky neházel do jednoho pytle a že nemusí mít všychni vypitý mozky na tolik aby plácali patý přes devátý.

Máš pravdu bez vás a vašich odpovědí není důvod proč jsem chodit a slyšet jen fráze nebo zajdi do AA a nic a sem tam nějaký příběh a odstrašující a nikdo nikomu nic nevysvětlí. Neporadí...vždyť možností je moc!
Pavla

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#24253
Re: zdravotní potíže Před 9 rok, 2 měsíce  
Zdravím ženský

Dnes jsem byla na Psychiatrii. Mluvila jsem o mém problému s přítelem a na řešení :piju častěji alkohol.
No a nebylo to tam tak hrozný ani to mluvení UF...
Mám antidepresiva už i v sobě a mám stejný stav jak po alkoholu a ten pít nemám...tak co je horší antidepresiva nebo alkohol?
Já nevím?
Pavla

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#24256
Re: zdravotní potíže Před 9 rok, 2 měsíce  
Ahojky Pavli.
No vidíš a maš první krok za sebou
Určitě ty prášky ber a nepij!!! Alkohol ti zmocní lítost nebo vztek. Vlastně to jak se cítíš a můžeš pak udělat nějakou kravinu.
Pavli ty! se zkus dát do hromady a teď se dívej na sebe a co je pro tebe lepší a nic víc neřeš. Vše řeš postupně. Důležitý je abys nabrala vnitřní sílu a dala se do cajku a pak řeš váš společný problém.
Jinak ti přeji ať vše ustojíš a aby ti bylo lépe. Papa
R

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#24259
Re: zdravotní potíže Před 9 rok, 2 měsíce  
Taky držím palečky a hlavně ať je ti líp kočko.
Chapi za to nestojí
Marketa

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 123
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter