Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1234
Dolů
Téma: Máma - alkoholička bez svědomí.
#24850
Re: Máma - alkoholička bez svědomí. Před 9 rok, 2 měsíce  
Pleteš se, nemocná ta paní je, nic o alkoholismu nevíš.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#24852
Re: Máma - alkoholička bez svědomí. Před 9 rok, 2 měsíce  
Alkoholismus a jiné drogové závislosti se řadí mezi psychické nemoci at se ti to líbí pindruš nebo ne
A že si za to může nemocný sám?Jasně, když je zima nelez ven a nedostaneš rýmu, takže si za to můžeš taky sama
petrch

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#24857
Re: Máma - alkoholička bez svědomí. Před 9 rok, 2 měsíce  
Příspěvek byl správcem webu smazán z důvodu porušení vnitřních pravidel diskuze.
Renata

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#24858
Re: Máma - alkoholička bez svědomí. Před 9 rok, 2 měsíce  
dobře napsané !
Nyní možná již pozdě bycha honiti
petrch

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#24859
Re: Máma - alkoholička bez svědomí. Před 9 rok, 2 měsíce  
Příspěvek byl správcem webu smazán z důvodu porušení vnitřních pravidel diskuze.
Renata

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#24862
Re: Máma - alkoholička bez svědomí. Před 9 rok, 2 měsíce  
Příspěvek byl správcem webu smazán z důvodu porušení vnitřních pravidel diskuze.
Renata

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#24884
Re: Máma - alkoholička bez svědomí. Před 9 rok, 2 měsíce  
Příspěvek byl správcem webu smazán z důvodu porušení vnitřních pravidel diskuze.
Renata

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#24900
Re: Máma - alkoholička bez svědomí. Před 9 rok, 2 měsíce  
to snad nemyslíš vážně to tvoje přirovnání s tou rýmou je fakt bomba. Jasně,že si za to,že chlastá může každý sám vím o čem mluvím,holce akorát valite kameny do hlavy,že nakonec z té její mámy alkoholičky uděláte svatou Terezu.Je evidentní,že se jí snaží celá rodina pomoci,ale to je zcela zbytečné,vůbec nemá snahu,aby se alespoň pokusila se zkusit léčit,tomu se říká sobectví,ne nemoc!!! Znám lidi,kteří do toho také spadli,ale měli snahu,když jim pomáhali ti nejbližší něco s tím udělat a uspěli,ale ta ženská snahu nemá vesele ničí všechny blízské
okolo sebe a vy všichni ji ještě asi fandíte nebo co.!!
pindruška

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#24901
Re: Máma - alkoholička bez svědomí. Před 9 rok, 2 měsíce  
Příspěvek byl správcem webu smazán z důvodu porušení vnitřních pravidel diskuze.
Renata

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#24902
Re: Máma - alkoholička bez svědomí. Před 9 rok, 2 měsíce  
tohle chci napsat Renatě:ty si myslíš,že já jsem nic hrozného nezažila,ano,měla jsem také problémy a velké,ale NIKDY mě to nepřinutilo sáhnout po chlastu.Potože já si sebe vážíma mám se ráda a to neznamená,že jsem sobecká.Snažila jsem se bojovat a prát seživotem vžy bez podpory chlastu a jiných dryáků,protože nejsem srab. Vždycky je nějaké řešení a ne přizvat "na pomoc"chlast. A potom každý výpitko má okolo sebe rodinu,která se mu snaží alespoň ze začátku pomoci a ne se na něj hnedka vykašlat,jenže když ten vopilec vše odmítá a vidí jenom chlast,tako s ním,mají se jím nechat úplně zničit? A kolik je
takových případů,kdy jeden opilec sobeckej zničil celou rodinu!
pindruška

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1234
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter