Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 123
Dolů
Téma: Chcete opravdu pomoci alkoholikovi?
#25025
Re: Chcete opravdu pomoci alkoholikovi? Před 9 rok, 2 měsíce  
Kira napsal:
Petre mam 40 a chlastala som 24 rokov. Je to pre teba dostatocne postacujuce?


tak to chápu, že už radši nechlastáš
petrch

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#25026
Re: Chcete opravdu pomoci alkoholikovi? Před 9 rok, 2 měsíce  
Renata napsal:
Petrch. Každý má své důvody proč přestat chce a přestane. Má své představy o životě a ví,že s chastem se jim jen vzdaluje a o víc přichází než získává.

Někdo je nemá nebo nemá důvod přestat a je tak spokojený a chlast mu přináší co v životě nemůže najít a to vnitřní libido.

Je na každém co chce od života a právě když piješ dlouho tak musíš vidět jak vše tak rychle utíká a dny jsou slité v jeden. Stašně moc věcí letí a málo nového ochutnaného a musí být každému z toho smutno a stárne a mění se. Pak se něčeho vzdát není tak těžké. Když o to stojíš.


S tim souhlasim...tady si každej může kecat co chce...na AA chodil chlápek co po bouračce přišel o nohu a manželku..málem se upil...Jenže tam to je vidět,a nikdo mu nebude řikat, že neni schopen přestat chlastat, protože by Kiře řek..co to tady meleš, starej se o svý...já chlastám abych zapoměl..A kira na to "sem lepší, já už nechlastám heč"
petrch

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#25027
Re: Chcete opravdu pomoci alkoholikovi? Před 9 rok, 2 měsíce  
...protože kdyby mu někdo řekl, proč chlastáš to nedokážeš přestat?tak by ho tou nohou co mu zbyla nejspíš nakopal rovnou do prd..e
petrch

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#25028
Re: Chcete opravdu pomoci alkoholikovi? Před 9 rok, 2 měsíce  
Mladé ženy stále častěji propadají alkorexii, dávají přednost alkoholu před jídlem :

www.novinky.cz/zena/zdravi/361400-mlade-zeny-stale-casteji-propadaji-alkorexii-davaji-prednost-alkoholu-pred-jidlem.html
petrch

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#25030
Re: Chcete opravdu pomoci alkoholikovi? Před 9 rok, 2 měsíce  
Petre ja si nemyslim, ze ti co prestali su lepsi a ti co nie su horsi. V tom sa velmi mylis, ja ludi takto ludi neskatulkujem. A snazim sa pochopit aj tych co prestat nechcu, je to ich vec a ich rozhodnutie. Len rozdiel vidim v tom, ze ty tvrdis, ze prestat nejde a ja som ti napisala, nie ze to nejde, ale ty to nechces. Takze sme vlastne zajedno. Kto nechce, je zbytocne ho k tomu nutit.
Kira

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#25031
Re: Chcete opravdu pomoci alkoholikovi? Před 9 rok, 2 měsíce  
Příspěvek byl správcem webu smazán z důvodu porušení vnitřních pravidel diskuze.
Renata

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#25032
Re: Chcete opravdu pomoci alkoholikovi? Před 9 rok, 2 měsíce  
No jo..nechci se už hádat..dobrou
petrch

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#25034
Re: Chcete opravdu pomoci alkoholikovi? Před 9 rok, 2 měsíce  
Příspěvek byl správcem webu smazán z důvodu porušení vnitřních pravidel diskuze.
Renata

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#25035
Re: Chcete opravdu pomoci alkoholikovi? Před 9 rok, 2 měsíce  
Aj ja Vam zelam dobru noc. A nemyslim si, ze sme sa hadali. Len sme si vymienali svoje nazory a skusenosti. Ved na to, je diskusne forum predsa urcene.
Kira

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#25036
Re: Chcete opravdu pomoci alkoholikovi? Před 9 rok, 2 měsíce  
Zravím tě Renčo Kiro a všechny.

Tak jak tu ČTÚ tak se držíte a i poznáváte blíže. Je to fajn.

Kiro snad se tě Petrch nedotknul?
Je na tom jak já a brání to proč nechceme přestat. No i když já dvakrát týdne nee...

Petrch ožralové jsme všichni co pijeme nebo jsme pili a ožíráme se a ožírali.
Pijani ty se neožírají. Ty jen popíjí!

Neřešte kdo je alkoholik kdo ožrala,ale důležitý je, že víte co děláte a proč to tak chcete!

Život máme jeden a ten potřebuje to a jiný toto.

Buťme rády že zrovna my nebo mě se netýká žádná tragedie co psala Renča nebo Petrch.
Renčo co ty? Četla jsem si marodná druhý měsíc...???
Anna

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 123
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter