Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 12
Dolů
Téma: Prosím o pomoc - manželka asi alkoholička
#2574
Re: Prosím o pomoc - manželka asi alkoholička Před 13 rok, 3 měsíce  
Není to tak jednoduché, ona musí souhlasit s léčbou, kdyby náhodou ve slabé chvilce souhlasila, nastoupila, každý den může podepsat reverz, a je doma.A bude to ještě horší, uražená, dotčená, bude se litovat.......
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#2577
Re: Prosím o pomoc - manželka asi alkoholička Před 13 rok, 3 měsíce  
A právě o tom to je, okamžitě co by přišla k sobě by následoval revers, pro ni obrovská potupa, dotčenost, a jak ji paličatou ženskou znám, rozvod - z ní totiž nikdo nebude dělat alkoholika.....
Bohužel asi začarovaný kruh.
I tak dík
Míra
Fresh Boarder
Příspěvky: 4
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#2598
Re: Prosím o pomoc - manželka asi alkoholička Před 13 rok, 3 měsíce  
Vážený pane,

vy si svou ženu idealizujete. Ona není hrdá, ona je jen neochotná řešit svůj problém, ale s tím vy vůbec nic nenaděláte.
Promiňte mi, že to říkám takhle, ale já si toho svého idealizovala celých 14 let a až teď jsem to konečně pochopila.
Bohužel, zkušennost je nesdělitelná a vás čeká ještě hodně utrpení než to pochopíte a než ukápne ta poslední kapka vaší trpělivosti. Je vidět, že svou ženu opravdu milujete. I já ho milovala, vlastně ještě miluji, ale žít se s ním bohužel nedá. Je to velmi těžké, je to hodný chlap, fyzicky mě netýrá a o to je to všechno těžší a beznadějnější.
Helena
Helena

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#2613
Re: Prosím o pomoc - manželka asi alkoholička Před 13 rok, 3 měsíce  
Prosím Vás o radu, kde sehnat IBOGAIN.Manželka je alkoholička.
Děkuji Vám.
Miroslav

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#2615
Re: Prosím o pomoc - manželka asi alkoholička Před 13 rok, 3 měsíce  
Než jí ho začnete dávat, poraďte s někým, kdo o tom něco ví!!!!!!!Né-jedna paní povídala.Zázraky se sice dějí, jenže u Vás by pomohla léčebna.Byl jste už se ženou na AA?Co antabus?Manželka musí chtít sama, jinak jí stejně nepomůže vůbec nic, ona si musí uvědomit, že má problém, a bude se ho sama chtít zbavit.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#3471
Re: Prosím o pomoc - manželka asi alkoholička Před 13 rok, 1 měsíc  
text uživatele byl smazán administrátorem webu
Táňa

Poslední úprava: 04/03/2011 00:49 Provedl: zbynek.
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#5117
Re: Prosím o pomoc - manželka asi alkoholička Před 12 rok, 10 měsíce  
Dobrý den ... Ibogain nemůžete sehnat, musí být kontrolovaně podáván. Kontaktujte mě na e-mailu. Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript
Jana

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#5233
Re: Prosím o pomoc - manželka asi alkoholička Před 12 rok, 9 měsíce  
Asi jsme na tom úplně stejně. Manželka začala pít, když naše děti byli ve věku vašich dětí. Rady, prosby, 3 x protialkoholní léčebka a výsledek žádný. Pomohla až podaná žádost o rozvod, děti byly určeny do mé výchovy a manželka pochopila, že to je asi už příliž. Přestala pít!!!! ALE!!! Přestala pít v roce 2000, teď jsou děti dospělé a vše začíná nanovo. Opět se pije první liga a já se už skutečně rozvádím. Je mi přece jen už nějaký rok a chci mít taky chvíli klid a pohodu. Asi jsem vám moc nepomohl, ale já jsem věřil, že když přestala a vydržela 10 let, že už je to za námi, ale není. Stačí málo (dobrá kámoška, která nic o jejím předcházejícím alkoholismu netuší), jedna sklenička vína a vše je v PR....
Mirek.

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 12
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter