Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 12345678
Dolů
Téma: Alkoholička, žena 45 let
#9305
Re: Alkoholička, žena 45 let Před 11 rok, 10 měsíce  
Mirku, ty na pomoc rezignovat nesmiš. Pomoc spočívá v tom, že někam zajdete a bude to manželka zkoušet ambulantně, ale účinější by byla ústavní léčba. Pokud na to nepřistoupí, tak samozřejmě rozvod i tím jí pomůžeš, aby si něco uvědomila, než strvávat v tomto podivném stavu. Naprosto to znám, úplně se mně udělalo špatně, jak jsem to četla, ty vypité lahvičky, atd...taky jsem to dělávala, alkoholici jsou velmi koumavý a to určitě nevíš ještě o všech skrýších, které má! Až když se na mě všichni vykašlali, tak mě došlo, že tak to nejde a na řadě byla léčba, kterou jsem vzala opravdu vážně a hlavně také doléčování. A oni se pak ke mně zas ti blízcí vrátili a dokážou si mě i vážit. Na alkoholika musíš být tvrdý, jinak je v tom podporován. Držím palce!!!!
Martina

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#9331
Re: Alkoholička, žena 45 let Před 11 rok, 10 měsíce  
Děkuji za podporu. Po mém příspěvku, jsem ještě ten samý den opět přistihl manželku pod vlivem. Zkusil jsem ještě jednu věc, protože už jsem byl psychicky na dně, oznámil jsem to tchýni, aby mě pomohla, jelikož měla ty samé starosti s tchánem. Takže následující den proběhla domluva ze strany tchýně k mé ženě bez mé přítomnosti a já jen doufám, že si její slova vzala k srdci. Kdyby ne, tak už to opravdu budu řešit tím nejposlednějším způsobem. Nechci si zkazit i tu druhou půlku života... Všem přeji hezké dny.
Mirek

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#9334
Re: Alkoholička, žena 45 let Před 11 rok, 10 měsíce  
Dnes, na Tv Barrandov , v 20 05 hod, bude životopisný film manželky zakladatele Billa W. anonymních alkoholiků.Vřele doporučuji alkoholikům samotným , ale hlavně příbuzným alkoholiků.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#9339
Re: Alkoholička, žena 45 let Před 11 rok, 10 měsíce  
Mirku-nikdo nemá právo Tě nutit,k ničemu.Už vůbec ne Ti cokoliv vyčíst.Jen ten,kdo zažil sám,ví jak je to těžký život,stejně jako učinit radikální rozhodnutí.Možná až ona sama pozná,že všechno míníš opravdu vážně bude chtít opravdu přestat.Možná ani to nepomůže a upije se.Toto už jsou jen její rozhodnutí-toto už musí být jen o jejím životě.
Jana Mertosová

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#9340
Re: Alkoholička, žena 45 let Před 11 rok, 10 měsíce  
Libuš díky!Budu se dívat!
Jana Mertosová

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#9342
Re: Alkoholička, žena 45 let Před 11 rok, 10 měsíce  
Určitě se nám to bude líbit, možná i zaslzíme, a pochopíme z toho filmu hodně, ona ta manželka Billa W. vlastně založila Al-anon.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#9347
Re: Alkoholička, žena 45 let Před 11 rok, 10 měsíce  
Děkuji za podporu a pochopení. Zatím to vypadá dobře....ale...pokolikáté už? Naděje umírá poslední...poslední šance...
Mirek

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#9353
Re: Alkoholička, žena 45 let Před 11 rok, 10 měsíce  
Běhal mi mráz po zádech a opravdu jsem proplakala celo druhou polovinu.Já začala s pitím,protože jsem toto šílenství neunesla.Nikdy mne nenapadlo,že i já se propiju do závislosti.Mám pocit,že při mne stojí všichni andělé strážní,kteří mi pomáhají při každém uklouznutí.Snad a nebo možná právě proto,že je toho,co můžu,mám, a chci dát dál nejen vám tady.Vím,že Bů mne neopouští-jsem to vždy jen já,kdo se vzálí-a to jsou chyby,které můžou stát život-a nejen můj.
Jana Mertosová

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#9861
Re: Alkoholička, žena 45 let Před 11 rok, 9 měsíce  
Tak musím zaklepat, ale asi poznala, že už můj pohár trpělivosti už přetekl a myslel jsem vše vážně a opravdu nepije. Jistě, zklamání bylo veliké a 100% jistotu nemám a dlouho ani mít nebudu. Nevím co dělá, když jsem na noční. Od 23.6. kromě mého piva, nemáme u nás žádný alkohol. Všechen jsem po oslavě jejich 40.tin odnesl a dobře schoval. Manželčino chování je zcela jiné - nehádá se, je klidnější a dokonce i pěkným slovem dokáže potěšit. Tak snad budeme mít už se synkem klidný a pohodový život. Všem hodně síly a zdaru, přeju!
Mirek

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#10356
Re: Alkoholička, žena 45 let Před 11 rok, 8 měsíce  
Tak jsem včera vstal po noční a sesypala se na mě fůra výčitek a nadávek kvůli maličkostem a vlastně i výmyslům. Prvně jsem to manželčino chování přičítal starostem v zaměstnání (budou mít audit). Jenže po mém procitnutí se mi zdálo, že má opět vypito. Tak jsem jí to řekl, ona samozřejmě zapírala a když jsem chtěl aby foukla do detektoru, samozřejmě odmítla a přiznala, že když jsem spal, tak byli na návštěvě její rodiče, přinesli víno a ona potom dopila co zbylo, prý cca dvě deci. Takže má snaha přišla vniveč! Přitom jsem s tchýní byl domluven, že se u nás pít nebude... Vše jsem jí zavolal a samozřejmě jsem byl opět špatný já. Už jsem zoufalý a svět se mi bortí. Kdybych neměl toho maličkého, který mě miluje a já jeho zbožňuju, tak už jsem od toho alkoholika dávno pryč...
Mirek

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 12345678
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter